Jdi na obsah Jdi na menu
 


TIPY OD RADŮZY

Příspěvky

SÓJOVÉ ŘEZY SE ŠŤAVNATÝMI BRUSINKAMI: šťavnatý společník na cesty

4. 8. 2014

 

sojove_rezy_brusinka_8_90czk_1.png

Letní dny jsou tady a Vy plánujete spoustu zajímavých aktivit? Tradiční pochoutka Sójové řezy, kterou si určitě pamatujete už od dětství, je tu nyní obohacena o kousky šťavnatých brusinek. Nezapomeňte si ji přibalit na výlety, k vodě nebo i pod stan, budete ji mít po ruce vždy, když Vás přepadne malý hlad nebo si budete chtít udělat pauzu na mlsání.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Nová oplatka DELISSA Křehká – objevte křehkost ve třech příchutích

3. 8. 2014

 

delissa_image_foto_1tz.jpg

Sluncem prozářené dny úplně svádějí dopřát si volnou chvilku a dát si něco lehkého. Máte to stejně? Vychutnejte si sladké mlsání s novou oplatkou DELISSA Křehká. Díky tomu, že je křehká oplatka čokoládou jen zdobená, ji uvítají zejména ti, kteří mají rádi chuť oplatky a nechtějí se umazat od čokolády. Sáhněte po velké porci křehké oplatky za atraktivní cenu, ať už jste doma, venku nebo na cestách. Křehkou oplatku DELISSA Křehká si můžete vybrat ve třech nových příchutích.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

18. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA v areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY opět v poprázdninovém týdnu 5. a 6. září 2014

16. 7. 2014

 

b04_230_d8d2510-rc.jpg

Veletrh navazuje na jarní WORLD OF BEAUTY & SPA, kterého se účastnilo více než tři stovky vystavovatelů a za nimi přišlo rekordních dvacet tisíc návštěvníků. Na veletrhu se prezentuje několik set značek řady profesionální pleťové, tělové, vlasové i nehtové kosmetiky, přípravky pro wellness, spa, lázeňskou a hotelovou péči včetně profesionálního vybavení pracovišť v těchto oborech, výrobky pro obchod a finální spotřebitele.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Trápí vás v létě pigmentové skvrny? Víme, jak se jich zbavit!

16. 7. 2014

 

medvedice-lekarska-s-kyselinou-kojovou.jpg

S pigmentovými skvrnami mají potíže ženy v každém věku, a to zejména v létě, kdy na nás téměř ze všech stran svítí sluníčko. Nejčastěji se objevují na obličeji, krku a na rukou. Mohou být i dědičného původu, nejčastěji jsou však výsledkem UV záření. Základem je důkladná prevence. Pokud ji ale podceníte, vsaďte na kosmetiku s bělícími látkami. Odborníci doporučují kyselinu kojovou nebo medvědici lékařskou.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

PODĚLTE SE O SVÉ LETNÍ ZÁŽITKY S KAMARÁDY A VYHRAJTE S MIŇONKAMI

5. 7. 2014

 

web_grid-1024_verze2.jpg

Léto je období, kdy o zážitky rozhodně není nouze. Jak ale vyprávíme své příhody kamarádům, partnerovi nebo třeba rodičům? Sem tam si nějakou z historek malinko upravíme nebo posluchačům „přiznáme“ zkrátka jen to, co se nám hodí. Lahodné Miňonky fandí všem příběhům, ať už se staly tak, či onak. A protože při vyprávění zážitků z dovolené je to stejné, můžete během celého léta vyhrát pohlednice s vlastními fotografiemi. O ty se jednoduše podělíte, s kýmkoli vás napadne. Miňonky je za vás totiž vytisknou a doručí.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Jesličky Ano / Ne

30. 6. 2014

 

nestlingue_april_2013-88.jpg

Za dob totality byly v Čechách dětské jesle nedílnou součástí předškolní výchovy dětí nebo spíše batolat. V současné době se nad jesličkami vznáší mnoho otazníků. Zatímco v roce 1990 fungovalo 1 043 jeslí, dnes jich je něco málo přes 40. Psychologové, pedagogové a pediatři se nedokáží shodnout ohledně jejich vhodnosti a nevhodnosti na další vývoj dítětě. „Pokud bych měla opustit koncept pedagoga,“ říká Klára Markuciová, ředitelka mezinárodních jesliček a mateřské školy NestLingue, „pak řeknu: Ne maminky. Nedávejte své děti do jesliček. Buďte s nimi doma, milujte je a proveďte je začátkem jejich života a přiveďte nám je, až jim budou tři roky.“ Jak ale řešit situaci, kdy rodiče z různých důvodů musí začít chodit do zaměstnání již ve velmi nízkém věku dítěte?
 
 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

POMÓÓÓC, ŠKOLKA O PRÁZDNINÁCH ZAVŘENÁ!

30. 6. 2014

 

nestlingue_september_2013_-_fourth-14.jpg

Prázdniny jsou skvělý čas pro děti, ale noční můrou pro mnohé rodiče. Co jen si s nimi počít, když školky nefungují? Stejný problém řeší desetitisíce rodičů každý rok. Samozřejmě, že jsou otevřené tzv. sběrné prázdninové školky, které však mají velmi omezenou kapacitu pouze pro místní děti, děti s trvalým bydlištěm v obvodu nebo regionu. Není možné se spolehnout, že zrovna pro vašeho malého nebo malou zbude místo, když vy potřebujete. Tábory a příměstské denní tábory jsou téměř výhradně až od 6 let, babičky jsou ochotné, ale i jejich dovolená je příliš krátká. Dobrým řešením může být soukromá školka, která má na prázdniny připravený speciální režim určený pro děti „zvenku“ a je možné přivést potomka jen na pár dní, stejně tak i na několik týdnů.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

VYKRUŽTE SI POSTAVU SNŮ

28. 6. 2014

 

3.jpg

Pro nás boubelatější je dobrou zprávou, že platí, že „fit fat" z hlediska zdravotních komplikací znamená menší riziko než „unfit unfat". Tedy pokud alespoň trochu cvičíme, děláme pro sebe z hlediska zdravotní prevence více než ti, kteří mají sice ideální postavu, ale neudělají žádný pohyb navíc. "V České republice má nadměrnou hmotnost 52 % dospělých obyvatel," konstatuje prof. Štěpán Svačina, přednosta III. interní kliniky Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty Univerzity Karolovy v Praze. Nevěřte na zázračné diety, hubnoucí koktejly a léky. Jediné účinné a správné řešení je pohyb, ideálně s rozumným omezením množství energie (kilojoulů), které přijmeme. To neznamená omezení jídla, ale spíše změna jeho složení a větší pravidelnost. A ještě jedna moudrá a pozitivní pravda: hubené holky vypadají dobře oblečené, fit holky svlečené! 
 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

KOUZELNÉ VIBRACE - Když na cvičení nezbývá čas

28. 6. 2014

 

vibromasazni-stroj-vibrogym-insportline-rita-03.jpg

I Váš den má jen 24 hodin, které navíc utečou rychle jako lusknutím prstů? Jsme na tom všichni stejně, večer uléháme s bolavými zády a ochablým břichem s předsevzetím, že cvičit začneme hned zítra.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

SVATÁ TROJICE PRO TRENDY CVIČENÍ

28. 6. 2014

 

1.jpg

Pokud jste se právě rozhodli, že se vrhnete do cvičení, nesmí vám doma chybět balanční pomůcky. Které jsou dnes in? Které jsou nejlepší? Vybrali jsme pro vás „Svatou trojici“ nejnovějších a nejúčinnějších fitness pomůcek, se kterou procvičíte celé tělo rychle, zdravě a hlavně komplexně, kdykoli a kdekoli. Stačí vám 4 m2 a 15 min.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

VYBERTE SI TERASU SNŮ VE WPC TERASOVÉM CENTRU V PRAZE A NOVĚ I V BRNĚ

28. 6. 2014

 

brno-terasove-centrum.jpg

Láká vás představa léta stráveného na terase? Ať už docela maličké, jen s houpací sítí, místem na gril a truhlíkem s lesními jahodami nebo větší, prostorné u domu či bazénu?

Přijeďte si svou vysněnou terasu vybrat do největšího WPC terasového centra v Praze Štěrboholích, které právě oslavilo 4 roky svého fungování, nebo do nově otevřeného centra v Brně. Na více než 250 m2 uvidíte desítky typů již nainstalovaných teras na denním světle, vystavených celoročnímu působení rozmarů počasí.
 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Slunce zdůrazňuje vrásky. Nepodceňujte letní péči o pleť!

17. 6. 2014

 

hyaluronic-serum-se-skvalenem-dr.-entner.jpg

Vysoké letní teploty, mořská sůl, opalování a škodlivé UV záření dávají naší pokožce pořádně zabrat. Proto bychom s důkladnou péčí o pleť rozhodně neměli váhat. Základem je používání krémů s ochranným faktorem a intenzivní hydratace, kterou pleti dodá například kyselina hyaluronová. Vyzkoušejte kosmetiku, která ji v dostatečném množství obsahuje. Vaše kůže to bezesporu ocení a vrásky pomalu zmizí.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

INVISIBOBBLE – převratná gumička do vlasů

26. 5. 2014

 

1.jpg

Díky svému specifickému tvaru InvisiBobble připomíná telefonní kabel. Díky tomuto tvaru po sobě na vlasech nezanechává žádnou stopu. Kolem culíku vytváří minimální tlak a přes to vlasy pevně drží pohromadě. Je možné nosit ji ve vlasech celý den bez ohledu na to, zda sportujete, pracujete nebo spíte. I po celodenním nošení na vlasech nenajdete po Invisibobble jedinou stopu. Gumičku navíc můžete nosit i na zápěstí jako stylový náramek.
 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

BOOMCO – TERČ, ŠIPKY A SUPERZBRAŇ PROTI NUDĚ

23. 5. 2014

 

boomco_terc-a-sipky_2.jpg

Dokonalá sportovní i akční hračka 21. století – to je novinka BOOMco, která vystřeluje speciální šipky do terče. BOOMco je určeno pro děti školního věku, které už všechny ostatní hry omrzely nebo jim přijdou nudné.
 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 1

Oční optik: dětem raději pořiďte polo - sportovní dioptrické brýle

23. 5. 2014

 

024---ref.-15777.jpg

 

Zhruba 6 procent malých dětí se potýká s různými očními vadami. Nejčastěji jde o dalekozrakost, ale také o šilhání, tupozrakost, krátkozrakost a astigmatismus. Vady je nezbytné léčit co nejdříve, protože tím se zvyšuje šance na jejich úplné vymizení. Jenže jaké dioptrické brýle vybrat, aby byly co nejvíce univerzální, dítěti přesně seděly na nose a hned tak se nerozbily? A taky jak přimět malé dítě, aby brýle vůbec nosilo? Oční optik a optometrista Jan Mareček ze společnost SportOptik rodičům radí zvolit pro své děti polo-sportovní model, který dítě využije ve školce, škole, v divadle, ale i na hřišti či na fotbale. U klasických brýlí s minerálními skly totiž v případě rozbití hrozí vážné úrazy očí.
 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

BANÁNOVÉ LÉTO S MARGOT: příchuť, kterou si zvolili sami fanoušci

23. 5. 2014

 

n_margot_banan_4.jpg

Těšíte se na letní cesty a výlety, kde vás čeká spousta nových zážitků? Vyjděte vstříc letnímu dobrodružství s novou tyčinkou Margot s chutí banánu z limitované edice, jejíž příchuť si zvolili sami fanoušci na Facebooku. Kokosovo-rumovou náplň zalitou v bohatě vrstvené čokoládové polevě obohatila oblíbená příchuť exotického banánu. Přibalte si na cesty novou Margot s chutí banánu a dopřejte si svůj vlastní kousek ráje.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

KOUPACÍ PANENKA MY LITTLE BABY – DOKONALÁ HRAČKA NEJEN PRO MALÉ PRINCEZNY

19. 5. 2014

 

koupaci-panenka_my-little-baby-born_1.jpg

Roztomilá panenka my little BABY born je ideální hračkou pro děti od 2 let, zejména pro holčičky. Panenku lze koupat ve vaně, umí také pít z lahvičky a čůrat. Má příjemné měkké tělíčko jako stvořené k mazlení. Dítě ji může snadno koupat, stačí jí jen sundat dupačky a šup do vany. Po teplé koupeli má panenka my little BABY born žízeň, k čemuž je má připravenu její speciální lahvičku s vodou. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

TORNADO COOL – PRO SNADNÉ A LEHKÉ PSANÍ BEZ ÚNAVY

19. 5. 2014

 

tornado-cool_zelene.jpg

Tradiční oblíbené školní pero TORNADO přichází na trh v novém atraktivním a ergonomickém designu. Pero je vyrobeno z dvou materiálů umožňující snadné a lehké držení. Měkké gumové ERGO držení obsahuje masážní body pro zdravé psaní bez únavy.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Medvídek Bobbie učí Vaše děťátko

19. 5. 2014

 

1.jpg

Bobbie je náš kamarád, pojď si s Bobbiem hezky hrát! Medvídci z řady Bobbie and friends nejsou jen obyčejní plyšoví medvídci. Jsou to medvídci se schopností zdokonalovat jemnou motoriku, koordinaci a rozvíjet hmatové, sluchové a zrakové vnímání Vašich dětí. Dotkne-li se dítě nosu, Bobbie řekne nos, dotkne-li se ucha, medvídek řekne ucho. Medvídek bude učit Vaše děťátko pojmenovávat všechny části těla formou hraní.   

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Skákadla Little Tikes se stanou zábavou pro Vaše děti

19. 5. 2014

 

620126e4_lt-ska--kadlo-se-skluzavkou--1ghjhg126.jpg

Pro děti není nic lepšího, než si užít skvělou zábavu a pořádně se vydovádět s kamarády během her. Skákací hrady i vodní park dětem šitý na míru, vhodný na zahradu nebo do větší místnosti tohle všechno zajistí. Díky spolupráci samotných dětí z celého světa při vývoji skákadel Little Tikes máte jistotu, že se s nimi Vaše děti zabaví na celý den a zažijí spoustu radostných chvil.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36

následující » 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×