Jdi na obsah Jdi na menu
 


TIPY OD RADŮZY

Příspěvky

Deadstone Valley: Posbírejte všechny příšerky, zažijete smrtelně dobrou zábavu

6. 3. 2015

 

1.jpgSeberte odvahu a vydejte se na tajemný hřbitov v Deadstone Valley. V noci zde ožívá povedená parta, která se za ta léta společně strávených nocí stala dobrými přáteli. Nevěsta Sally, tetička Flo, pistolník Joe nebo kapitán Frank, to je jen začátek zombie party. Nebojte se tedy a stavte se za nimi. Užijete si smrtelně dobrou zábavu!

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

BLECHA PSÍ NA ČLOVĚKA NEJDE? NESMYSL! A CO POTOM KLÍŠTĚ…

20. 2. 2015

 

fypryst_rodina.jpgKlíšťata se chystají k útoku, může za to teplá zima. Sezóna klíšťat začíná většinou v březnu či dubnu. Je-li teplá zima, můžete u svých zvířecích miláčků narazit na nepříjemné spolubydlící – klíšťata – už mnohem dříve. Jak si s nimi poradit, aby nenakazili i nás? Vyzkoušejte nejmodernější metodu, kterou je Fypryst Spot-on pipeta k vnější ochraně proti parazitům (klíšťata, blechy a všenky).

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Bosé chození se stává trendem

20. 2. 2015

 

movement-415768.jpgSluncem zalitý den, zdálky se ozývá vtíravý křik racků, ve vzduchu je cítit slaná mořská příchuť a vy se pomalu procházíte bosí po oblázkové pláži. Vaše nohy si užívají každý dotek jemně obroušených kamenů a cítíte se tak dobře, jako nikdy… Jak jen si takový pocit dopřát každý den anepouze na dovolené?

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Plyšový medvídek Tatty Teddy dokáže říct i to, na co se jen těžko hledají slova

16. 2. 2015

 

bez-nazvuhfg.pngByl jednou jeden malý medvídek, který patřil moc zlým majitelům. Ti jej vyhodili na skládku a medvídek tam zůstal úplně sám, opuštěný a zklamaný. Nevěřil, že jej ještě může potkat štěstí. Smutkem a zimou mu jeho hnědý kožíšek celý zešedivěl a čumáček zmodral. Zaklíněný mezi staré harampádí jen čekal, až přijde jeho poslední den. Místo něj ale dorazila naděje, kterou přinesla malá holčička. Našla medvídka, vzala jej domů a zahrnula láskou. Začala mu říkat Tatty Teddy. A střapatý medvídek měl zase důvod se usmívat na svět a všechnu lásku, kterou dostal, zase rozdával všem kolem sebe.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Barbie Odvážná princezna

16. 2. 2015

 

1.jpgKrásná a statečná Kara, hlavní hrdinka nového Barbie filmu Odvážná princezna, získala polibkem od kouzelného motýlka nadpřirozené schopnosti a zařadila se tak do party k Supermanovi, Batmanovi a dalším superhrdinům.  Okouzlující SuperSpárkl, kterou se stala, má překrásný plášť lemovaný jiskřivými hvězdami, který se rozvine, když stisknete kouzelný drahokam zdobící její živůtek.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Učení začíná vyváženou zdravou svačinou!

12. 2. 2015

 

mozaika1.jpgDomácí úkoly, zkoušení, diktáty, desetiminutovky nebo slovíčka. Naše děti toho mají do školy tolik, že si to už možná ani nedokážeme představit. Zkuste jim pomoci s jejich přípravou i tím, že pro ně přichystáte poctivou a zdravou svačinu, díky které se budou moci déle koncentrovat na vyučování a hravě zvládnou i ty nejtěžší úkoly. „Správná svačina by měla obsahovat velký podíl sacharidů, právě ty jsou hlavním zdrojem energie během dopoledních hodin,“ uvádí Bc. Blanka Procházková, nutriční odbornice společnosti RACIO.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Valentin se blíží: Darujte lahodnou sadu čajů - Z lásky!

10. 2. 2015

 

large.jpgBlíží se Valentin, co takhle obdarovat své nejbližší dárkovou sadou lahodných čajů?

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

S dětmi na horách: Tipy na společenské hry, které je po večerech zabaví a ani vy se nebudete nudit

6. 2. 2015

 

hrani-spolecenskych-her.jpgBlíží se jarní prázdniny, kdy je ideální čas vyrazit na pár dní na hory. Chystáte se také s dětmi vyrazit na lyže? Poradíme vám, jak si užít společně strávený čas i mimo sjezdovku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Unikátní koncept Food Story neboli „Jídlo s příběhem“ otevírá již třetí provozovnu v Praze

30. 1. 2015

 

food_story_4_maly.jpgVýběrové potraviny té nejvyšší kvality od rodinných firem a poctivých lokálních dodavatelů přináší Food Story nejen všem gurmánům a milovníkům dobrého jídla, ale i lidem, kteří dbají na kvalitní stravování. Ochutnat delikatesy z celého světa můžete již ve třetí, nově otevřené provozovně v srdci Kunratic – koncept s těmi nejkvalitnějšími potravinami s příběhem mohou zákazníci navštívit i na Ruzyni a v centru Prahy v tržnici Dlouhá 14. Seznamte se s jedinečným sortimentem s transparentním rodokmenem: produkty pivovarníků, destilatérů, pekařů, sýrařů, uzenářů, řezníků, včelařů či vinařů si můžete v kunratickém Food Story nejen zakoupit, ale i ochutnat.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Čím udělat radost na Valentýna?

23. 1. 2015

 

1.jpgČtrnáctý únor a s ním spojená tradice oslavy svátku všech zamilovaných rozděluje českou společnost na dvě poloviny. Jak ukázal lednový průzkum* společnosti Tesco, jedna část Čechů jej považuje za běžný den a žádné dárky si s partnerem či partnerkou nedávají, ta druhá využívá této příležitosti pro vyznání citů, doprovázené také menším překvapením. Dokládají to i nákupní košíky zákazníků v obchodech Tesco, ve kterých se již od začátku února objevují květiny bonboniéry nebo čokolády pro nejbližší.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Neznámější příběh všech dob pro malé i velké čtenáře!

23. 1. 2015

 

1.jpg„Není pohádka jako pohádka.“ Tento popis vystihuje velmi dobře snad nejznámější dílo moderní literatury od francouzského spisovatele, publicisty a pilota Antoina de Saint-Exupéryho. Vyprávění, které poprvé vyšlo v roce 1943, se dočkalo četných vydání a bylo přeloženo do mnoha jazyků. Nyní vychází titul Malý princ v novém vydání po 55 letech s kouzelnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové v Nakladatelství Fragment!

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ LETOS JINAK!

3. 1. 2015

 

gfg.jpgKaždý rok si mnoho z nás po Vánocích stoupne na váhu a pak učiní novoroční předsevzetí. Každý rok jsou v lednu plná fitness centra, držíme diety, abychom se v únoru vrátili k pohodlnějšímu životu a běžné české kuchyni.  Zkuste to jednou jinak a nechte si poradit, jak zhubnout trvale a bez jojo-efektu, aniž byste se museli týrat hlady a trávit veškerý volný čas cvičením.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Začněte nový rok zdravě s novinkou RACIO Cornies s mléčnou čokoládou

3. 1. 2015

 

ggg.jpgPrávě kukuřice obsahuje vysoký podíl vlákniny, která je důležitá ke správnému fungování trávení, ale i další důležité minerály, jakými jsou hořčík, vápník, železo, vitamíny skupiny B i vitamín C. Na novince společnosti RACIO si pochutnají jak velcí, tak malí příznivci zdravého životního stylu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Jak se vyhnout během Vánoc nemocem

12. 12. 2014

 

delmar-spray_hypertonic_skupina.pngJestli nám něco dokáže pořádně znepříjemnit čas Adventu a Vánoc, tak jsou to určitě nemoci. Na ně v tomto období skutečně „není čas“, mezi vším tím nakupováním dárků, pečením cukroví, vánočními večírky a úklidem. Jenže podle praktických lékařů, pediatrů a specialistů ORL se právě v tomto období čekárny ordinací plní nejvíce. Proč vlastně? O nemocnosti okolo Vánoc a také o tom, zda je z hlediska prevence chorob vhodné odjíždět během vánočních prázdnin do tepla k moři či naopak na hory, hovořila specialistka ORL MUDr. Azita Gebauerová z pražské Polikliniky Malešice. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

5 tipů, jak pečovat o kůži dítěte s atopickým ekzémem

12. 12. 2014

 

linola_lotion_new.jpgAtopický ekzém dokáže pěkně potrápit a někdy i nepříjemně překvapit. Zvlášť pokud se vyskytne u malého miminka v rodině, která se s atopickou dermatitidou dříve osobně nesetkala. Dítě se totiž často osype již ve věku několika týdnů, obvykle v podstatě ze dne na den.  Nejčastěji primárně v obličeji, takže místo vytoužené zdravé hladké kůže pokrývá obličejík červená, zanícená pokožka. Naštěstí po prvotním šoku rodiče zjišťují, že jde především o to, naučit se s atopickým ekzémem „pracovat“. Tedy mj. vhodně ošetřit atopickou kůži dítěte a také dodržovat další soubor opatření, která pokud možno minimalizují projevy tohoto kožního onemocnění.  

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Chilli v zimě posílí imunitu i zlepší náladu

12. 12. 2014

 

titbit_chilli_mix04re.jpgTaky vám během pochmurných zimních dní schází energie a máte pocit, že by váš imunitní systém potřeboval nějakou vzpruhu? Snažíte se s klesající rtutí teploměru zahřát jak na těle, tak na duši, ale dochází vám inspirace, jak si pozvednout náladu a zmírnit předvánoční stres? Zkuste obyčejnou chilli papričku, jejíž účinky na zdraví vás zcela určitě mile překvapí.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Hity současné estetické medicíny? Bezbolestné hubnutí břicha, omlazení obličeje i odstranění celulitidy

26. 11. 2014

 

vanquish---osetreni.jpgCvičení a zdravý životní styl byly ještě před několika lety pro mnohé ženy jediným způsobem, jak udržet své tělo štíhlé a mladistvé. V dnešní uspěchané době se možnosti naštěstí rozšířily a estetické kliniky nabízejí stále více zkrášlovacích metod. Největším hitem jsou v současnosti neinvazivní techniky a procedury, které vás bezbolestně zbaví vrásek a přebytečných kil, zpevní vám pozadí, odstraní celulitidu nebo dokonce omladí intimní partie.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Proč děti zlobí

24. 11. 2014

 

nestlingue--5-.jpg

Děti ze své přirozené podstaty nemají potřebu zlobit. Systém jejich těla a psychiky je přirozeně vede k přijetí života v takové formě, v jaké ho potkávají.

Pokud je dítě milováno, dobře živeno, je mu nasloucháno a umožněno realizovat své tendence jako, je například pohyb, potřeba objevovat a orientovat se v prostoru, potřeba pořádku a přesnosti, komunikace, manipulace s předměty, tvoření či možnost opakování zvolených činností, je dítě klidné, milující a spolupracující.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Po porodu hubneme, zpátky do formy

24. 11. 2014

 

09.jpgHubnutí by po porodu neměla žádná novopečená maminka uspěchat. Stejně jako trvá těhotenství, tak i hubnutí po něm bývá devítiměsíční. Z toho jen šestinedělí je období, kdy má tělo matky přirozenou tendenci hubnout. V dalších měsících po porodu by mělo docházet k postupnému úbytku tělesné hmotnosti, doporučuje se jeden kilogram, maximálně dva kilogramy za měsíc.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

PORADNA inSPORTline: ELIPTICKÝ TRENAŽER

23. 11. 2014

 

eliptical-insportline-atlanta-white.jpgEliptický trenažer (též crossový trenažer) je jednou z nejoblíbenějších a nejúčinnějších fitness pomůcek nejen pro domácí cvičení. Nohy se při cvičení na eliptickém trenažeru pohybují po elipsovité dráze. Cvičení na eliptickém trenažeru může nahradit běžecký trenažer, rotoped a stepper a navíc je mnohem šetrnější k vašim kloubům.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35

následující » 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×