Jdi na obsah Jdi na menu
 


TIPY OD RADŮZY

Příspěvky

Zdravé a krásné vlasy po porodu?

12. 9. 2015

 

3.jpgChcete mít zdravé vlasy? Kdo by nechtěl, že ...? Jenže při našem hektickém způsobu života, stresu a často nesprávné životosprávě dostávají vlasy dost zabrat. Jedním z hlavních období, kdy doznávají naše vlasy velkých a v naprosté většině nechtěných změn, jsou období prudkých hormonálních změn u žen, jako jsou těhotenství, doba po porodu či menopauza. Spolehněte se na odborníka – švýcarská vlasová kosmetika Revalid Vám nabízí výraznou pomoc.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 1

Veletrh kosmetiky a zdravého životního stylu World of Beauty & Spa

2. 9. 2015

 

17822_875717095821493_5710319003633941462_n.jpgNenechte si ujít nejnovější trendy, které opět představí veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, jehož jubilejní 20. ročník se uskuteční 4. a 5. září opět ve veletržním areálu v pražských Letňanech.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Péče o vlasy v létě

22. 8. 2015

 

1.jpgV letním období trávíme venku více času. Pobyt na čerstvém vzduchu sice svědčí našemu tělu i duchu, ale co se týče vlasů, je to paradoxně naopak. Pod náporem slunce, chloru, případně mořské soli, vlasy doslova trpí. Vyžadují proto zvýšenou speciální péči. Chraňte své vlasy před poškozením a dopřejte jim kvalitní péči s Revalidem.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Nejlepší brynzové halušky na Slovensku? V hotelu FIS u Štrbského plesa. Máme recept!

16. 8. 2015

 

2.jpgTaké se při každé cestě na Slovensko těšíte na jejich tradiční halušky s čerstvou brynzou? Pokud plánujete cestu do Vysokých Tater, navštivte hotel FIS u Štrbského plesa. Údajně tu mají ty nejlepší halušky z celého Slovenska. A podle receptu šéfkuchaře si je můžete nyní udělat i doma.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Na 12. Princeznovský bál na Hluboké zavítá Barbie i princezny od Disneyho

2. 8. 2015

 

slavkov.jpgVšechny malé princezny z České republiky se každoročně schází na Princeznovském bále, který se pro tentokrát odehraje v kouzelném prostředí zámku Hluboká. V sobotu 8. srpna od 10 do 16 hodin se tak budete moct s celou rodinou vydat do zahrad jihočeského zámku a setkat se s princeznami ze všech koutů světa. Celým dnem provede herečka Sabina Laurinová, kterou všichni dobře známe z nejkrásnějších českých pohádek. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Procvičte mysl i na dovolené!

25. 7. 2015

 

foto1.jpgLéto je v plném proudu a odpočinout si na dovolené se chystá snad každý z nás. Právě dovolená je ideální příležitostí k tomu, sblížit se s rodinou a zažít věci, na které v běžném pracovním životě a během školního roku nemáme čas. U venkovních aktivit vás ale může pořádně potrápit počasí, a proto je dobré mít v záloze několik činností, u kterých zabavíte sebe a své ratolesti, i když počasí není ideální. Vedle aktivního trávení času na dovolené je navíc potřeba zařadit také klidnější aktivity a to převážně pro děti – ty potřebují rovnováhu mezi pohybem a poklidnější, kreativnější formou odpočinku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Letní průjem u dětí: Jak si nezkazit dovolenou?

4. 7. 2015

 

image.jpgPrůjem patří podle statistik k nejčastějším infekčním onemocněním dětí i dospělých, přičemž víc než třetině lidí každoročně zkomplikuje zahraniční dovolenou. U letních a takzvaně cestovatelských průjmů bývají příčinou jak bakteriální infekce způsobené například E. coli či Salmonellou, tak virové střevní patogeny. Často souvisí s nedostatečnou hygienou, se změnou jídelníčku či dokonce samotného prostředí. A obzvlášť rodiče kojenců a batolat by měli třeba při plánování dovolené u moře pečlivě zvažovat, jak se organismus jejich dětí se změnami vyrovná.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

LETNÍ „STRAŠÁCI“ PRO ČTYŘNOHÉ

30. 6. 2015

 

j.jpgLéto, prázdniny a čas dovolených je už zde.  Ne vždy je to ale příjemné období i pro chlupaté kamarády. Víte, jaké jsou jejich největší letní „strašáci“? Přehřátí, paraziti a otrava. Stačí dodržet pár pravidel a rad, díky kterým předejdete mnohým nepříjemnostem a léto si hezky užijte.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Důvody, proč používat parfém

15. 6. 2015

 

1780633_791976464202317_7147601034916380562_n.jpgParfém je obecné označení směsi esenciálních olejů a dalších aromatických látek. Podstatou parfému je schopnost vydávat specifickou, nezaměnitelnou a příjemnou vůni. Jeho použitím lze u okolí vyvolávat různé pocity či touhy nebo podtrhnout charakter nositele.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Šťavnaté Pedro Safari vás unesou rovnou do Afriky

25. 5. 2015

 

pedro-zele-safari.jpgZavřete oči a nechte se unést chutí exotické Afriky. Pedro vás totiž zve na kouzelnou projížďku Safari. Barevné želatinové opičky, sloni, zebry nebo hrošíci si vás získají přírodní chutí ovoce i obsahem ovocné šťávy. Jsou bez konzervantů, pouze s přírodními barvivy a zaručeně si na nich pochutnáte. Jednoduše želé, co má šťávu!

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

PROFESIONALITA A ZKUŠENOST - PŘÍRODNÍ UNIKÁTNÍ KOSMETIKA Dr.ENTNER

24. 5. 2015

 

logo.jpgKůže je největším orgánem našeho těla (cca 2,4m.č cca 3kg váhy).

Slouží nejen k regulaci teploty a tekutin, ale i jako ochranná bariéra před škodlivými vlivy prostředí. Je také důležitým indikátorem našeho tělesného i duševního stavu. Na kůži se projevují nejen její vlastní choroby - akné, dermatitidy, ekzémy, ale i celkové poruchy jako je stres, vnitřní choroby či úbytek hormonů.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Restaurace Na golfu kombinuje tradiční recepty se světovým kuchařským uměním

14. 4. 2015

 

artycok.jpgV restauraci Na golfu v Kostelci u Křížků se snoubí hned několik zajímavostí najednou. Kvalitní jídlo, tradiční české recepty připravované novozélandským šéfkuchařem a příjemná atmosféra golfového klubu, nacházejícího se v oblasti turistického regionu Ladův kraj. Gastronomický zážitek tak může být obohacen o radost z golfové hry anebo posezení na terase s výhledem do přírody.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Jarní probuzení s mátou, avokádem a špenátem ve Fruitisimu

14. 4. 2015

 

detoxman-a-mata-hari.jpgDo barů Fruitisimo přicházejí od prvního dubna nové sezónní drinky: svěží MÁTA HARI a DETOXMAN plný chuti. MÁTA HARI je určena všem milovníkům lesního ovoce a ovocných šťáv, kteří se mohou připravit na delikátní zážitek okořeněný snítkou máty. Na drinku DETOXMAN, jehož výraznou část tvoří avokádo, si pochutnají všichni, kteří hledají lahodnou, ale nevšední chuť.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

FANOUŠCI NADĚLILI MARGOT K OSLAVĚ 70 LET KUCHAŘKU

27. 3. 2015

 

peceme_s_margot_02.jpgPatří mezi vaše koníčky pečení a rádi zkoušíte nové recepty? Nechte se inspirovat sedmdesáti jedinečnými recepty z nové tištěné knihy Pečeme s MARGOT. Kniha je výběrem těch nejlepších osvědčených receptů na pečení s MARGOT, tyčinkou s kokosovou příchutí, které pocházejí z kuchyní českých a slovenských fanoušků. Každý recept, jenž zde najdete, je tak dílem skutečných milovníků tyčinky MARGOT, která výborně osvěží nejeden sladký dezert. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Sexy Curry Company a Sofia Smith vám rozproudí krev v žilách

10. 3. 2015

 

massaman_1.jpgChcete vyzkoušet to nejlepší z indické a asijské kuchyně, ale nechce se vám trávit hodiny u plotny? Máte chuť se zahřát na těle i na duši a přitom si pochutnat na exotických specialitách?  Pokud ano, vyzkoušejte některé z jídel známé šéfkuchařky Sofie Smith, která dráždí svým uměním chuťové pohárky hostů typického irského pubu James Joyce na Starém Městě.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Deadstone Valley: Posbírejte všechny příšerky, zažijete smrtelně dobrou zábavu

6. 3. 2015

 

1.jpgSeberte odvahu a vydejte se na tajemný hřbitov v Deadstone Valley. V noci zde ožívá povedená parta, která se za ta léta společně strávených nocí stala dobrými přáteli. Nevěsta Sally, tetička Flo, pistolník Joe nebo kapitán Frank, to je jen začátek zombie party. Nebojte se tedy a stavte se za nimi. Užijete si smrtelně dobrou zábavu!

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

BLECHA PSÍ NA ČLOVĚKA NEJDE? NESMYSL! A CO POTOM KLÍŠTĚ…

20. 2. 2015

 

fypryst_rodina.jpgKlíšťata se chystají k útoku, může za to teplá zima. Sezóna klíšťat začíná většinou v březnu či dubnu. Je-li teplá zima, můžete u svých zvířecích miláčků narazit na nepříjemné spolubydlící – klíšťata – už mnohem dříve. Jak si s nimi poradit, aby nenakazili i nás? Vyzkoušejte nejmodernější metodu, kterou je Fypryst Spot-on pipeta k vnější ochraně proti parazitům (klíšťata, blechy a všenky).

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Bosé chození se stává trendem

20. 2. 2015

 

movement-415768.jpgSluncem zalitý den, zdálky se ozývá vtíravý křik racků, ve vzduchu je cítit slaná mořská příchuť a vy se pomalu procházíte bosí po oblázkové pláži. Vaše nohy si užívají každý dotek jemně obroušených kamenů a cítíte se tak dobře, jako nikdy… Jak jen si takový pocit dopřát každý den anepouze na dovolené?

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Plyšový medvídek Tatty Teddy dokáže říct i to, na co se jen těžko hledají slova

16. 2. 2015

 

bez-nazvuhfg.pngByl jednou jeden malý medvídek, který patřil moc zlým majitelům. Ti jej vyhodili na skládku a medvídek tam zůstal úplně sám, opuštěný a zklamaný. Nevěřil, že jej ještě může potkat štěstí. Smutkem a zimou mu jeho hnědý kožíšek celý zešedivěl a čumáček zmodral. Zaklíněný mezi staré harampádí jen čekal, až přijde jeho poslední den. Místo něj ale dorazila naděje, kterou přinesla malá holčička. Našla medvídka, vzala jej domů a zahrnula láskou. Začala mu říkat Tatty Teddy. A střapatý medvídek měl zase důvod se usmívat na svět a všechnu lásku, kterou dostal, zase rozdával všem kolem sebe.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Barbie Odvážná princezna

16. 2. 2015

 

1.jpgKrásná a statečná Kara, hlavní hrdinka nového Barbie filmu Odvážná princezna, získala polibkem od kouzelného motýlka nadpřirozené schopnosti a zařadila se tak do party k Supermanovi, Batmanovi a dalším superhrdinům.  Okouzlující SuperSpárkl, kterou se stala, má překrásný plášť lemovaný jiskřivými hvězdami, který se rozvine, když stisknete kouzelný drahokam zdobící její živůtek.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36

následující » 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×