Jdi na obsah Jdi na menu
 


TIPY OD RADŮZY

Příspěvky

Skutečně funguje kyselina hyaluronová na omlazení pleti?

27. 11. 2013

 

dsc_4281a1.jpg

Nejrůznější krémy a séra s kyselinou hyaluronovou nabízejí v současnosti desítky firem. Obsah kyseliny hyaluronové v nich je ale velmi nízký a stejně tak i dosažené výsledky. Odpověď na naši otázku tedy zní: „Ano, ale skutečně liftingového účinku dosáhnete jen v případě použití nízkomolekulární a vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové,“ zdůrazňuje MUDr. Michael Entner, respektovaný český estetický chirurg. Omlaďte a rozzařte proto svou pleť použitím skutečně účinných sér s kyselinou hyaluronovou z Kosmetické řady Dr. Entner.
 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Zácpa může spustit ekzém i oslabit imunitu

19. 11. 2013

 

image.jpg

Zácpa. Osobní nepřítel, o kterém nahlas nemluvíme. Podle odhadů trápí až třetinu dospělých, dvakrát častěji ženy než muže a obecně také seniory. A čím dál víc přibývá i dětí, které mají s vyprazdňováním potíže. Patříte k těm, kteří u svého dítěte počítají dny, jež uplynuly od jeho poslední úspěšné stolice? Pak začněte problém zvaný zácpa co nejdřív řešit. Pokud se totiž střeva nevyprazdňují pravidelně, nastřádané škodliviny pronikají zpět do organismu a přicházejí zdravotní potíže, nemoci a alergie.
 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Dopřejte na podzim svým oslabeným vlasům maximální péči

13. 11. 2013

 

_dsc2470-b_revalid_krabicka-120--plato-10_pres-sebe_web.jpg

Příčin zhoršené kvality vlasů existuje celá řada. Velkou roli hraje vedle genetické dispozice a špatné životosprávy také způsob, jakým o naše vlasy pečujeme, a v neposlední řadě vnější vlivy, jako jsou UV záření nebo mrazivé počasí. V zimním a nevlídném období tudíž potřebují naše vlasy zvýšenou péči a regeneraci. Ideální řešení nyní nabízí tobolky Revalid a na ně navazující kosmetická řada.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

HŘEJIVÝ RÁJ S CHUTÍ JABLKA A SKOŘICE

13. 11. 2013

 

margot-s-chuti-jablka-a-skorice.jpg

Jablko a skořice. Kombinace, která neodmyslitelně patří k zimnímu období a předvánočnímu času. Ochutnejte limitovanou verzi tyčinky Margot s příchutí jablka a skořice a přeneste se do ráje i během těch největších zimních chumelenic. Ve společnosti vaší oblíbené tyčinky proměníte každý den v oázu klidu a odpočinku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Ovocný drink z baobabu: vitaminová smršť s antioxidantem v těle

6. 11. 2013

 

baobab_produkt.jpg

Věděli jste, že podle legend byl baobab jedním z prvních stromů na zemi? Rozzlobení bohové jej prý za trest zasadili kořeny vzhůru. Afričtí domorodci však mají odolný a dlouhověký baobab ve velké úctě a nazývají ho stromem života. Jeho plody jim totiž díky jedinečnému výživovému profilu po staletí zajišťují bohatý přísun vitaminů, minerálů a vlákniny. Zároveň jako silný antioxidant přispívají k ochraně organismu před nemocemi. Ovocný drink připravený z čistě přírodního prášku z baobabu má i příjemný bonus – jemně štiplavou, citrusovou chuť s tóny karamelu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Jak zabránit tomu, aby nám vypadávaly vlasy? Plantur 39 – spolehlivá péče o vlasy žen

5. 11. 2013

 

plantur39-gruppenbild.jpg

Vypadávání vlasů u žen bohužel vůbec není okrajovou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Podle některých výzkumů se s tímto problémem potýká dokonce 40 % žen a více než půl milionu Češek trpí dokonce akutním vypadáváním vlasů. Nepříznivý stav ovlivňuje nejčastěji genetická zátěž v kombinaci s hormonálními vlivy. Ovšem dobrou zprávou je fakt, že správnou péčí lze tento zdravotně kosmetický problém řešit. Existují totiž tzv. fyto-kofeinové vlasové přípravky, které dokáží padání vlasů zastavit. Konkrétně jde o soubor přípravků značky Plantur 39, které kromě kofeinu obsahují také zinek, niacin a kombinaci fytoflavonoidů ze sóji a bílého čaje.
 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Powerball – účinné řešení pro namáhané zápěstí

5. 11. 2013

 

powerball_purple_haze.jpg

Dnes už bolesti svalů a kloubů rukou, které byly v minulosti doménou manuálně pracujících, patří mezi běžné civilizační choroby. A to také proto, že mnozí z nás u počítače prosedí podstatnou část svého dne. Co však dělat, abychom těmto zdravotním komplikacím pokud možno úplně předešli? Pomoc nabízí posilovací a rehabilitační pomůcka Powerball, která poskytuje namáhaným svalům a kloubům dostatečnou regeneraci, ale také pomáhá při jejich zpevnění.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Podzimní virózy: jak se jim ubránit

23. 10. 2013

 

1.jpg

Nachlazení a virózy se obvykle začnou šířit na podzim s poklesem teplot, respektive s velkými teplotními výkyvy venku, úbytkem slunečního svitu a hlavně s nástupem inverzního počasí. Některé z nás zasáhnou klasické podzimní nemoci ihned, intenzivně a navíc opakovaně, někdo se jim dokáže úspěšně ubránit, anebo má jen velmi mírný průběh onemocnění. Jak je to možné? A jak se dopracovat k tomu, aby nás každé banální nachlazení neskolilo? Základním prvkem je mj. zdravá a vyvážená strava, přísun optimálních vitaminů a látek, které Vám pomohou zaktivovat obranyschopnost před viry a bakteriemi. Mezi významné pomocníky v boji proti nemocem patří například zdraví prospěšná houba hlíva ústřičná, léčivá rostlina echinacea a pochopitelně vitamin C.
 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Nové cédéčko Jany Rychterové nabízí veselé a zároveň chytré písničky pro děti

23. 10. 2013

 

jana-rychterova_cd-zpivaci-pisnicky.jpg

Slyšeli jste už o vdavekchtivé tukanici? Vědí vaše děti, že i statečného lva může pěkně potrápit zubař? Jestli ne, je nejvyšší čas pustit si nové dětské cédéčko písničkářky Jany Rychterové. Melodické písně skvěle doplňuje vtipný, ale hlavně chytrý text, takže líbit se budou nejen dětem, ale i dospělým! Zkrátka pokud již máte dost nicneříkajících textů pro děti, může pro vás být cédéčko s názvem Zpívací písničky zajímavou alternativou.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Arganový olej Argand´Or: Potravina pro přirozenou krásu

17. 10. 2013

 

argannusse-olflasche-200_5-kopies.jpg

Arganový olej Argand´Or je jedinečný produkt s mezinárodními certifikáty kvality a původu. Získává se pomocí procesu tradičního ručního lisování, díky kterému jsou zachovány veškeré účinné látky. O kvalitě oleje svědčí také partnerství Velvyslanectví Marockého království v České republice.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Zahřejte se během chladných večerů sklenkou rumu Cubaney

15. 10. 2013

 

cubaney_25.jpg

Rok se s rokem sešel a přiblížil se neúprosně předvánoční čas. Všichni opět budeme shánět nejlepší tipy na vánoční dárky, ať již od svých přátel nebo z reklamních tabulí. Zkuste tento rok zvolit jako ideální vánoční dárek něco úplně jiného. Zahřejte se během zimních večerů nad pečením cukroví, nebo s rodinou, sklenkou výjimečného rumu Cubaney. Protože rum k českým provoněným Vánocům zkrátka patří.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

ODSTARTUJTE PODZIM S NOVOU DELI ARAŠÍDOVOU

15. 10. 2013

 

1.jpg

Také každý rok neradostně vyhlížíte příchod zamračeného podzimu? Přinášíme vám tip, jak s úsměvem na tváři proplavat každodenními starostmi! Kombinace kvalitní hořké čokolády, vrstvy karamelu a k tomu výborná chuť arašídů vám zlepší náladu za jakéhokoliv počasí. Dejte si novou DELI Arašídovou a berte život s nadhledem!

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Zbavte se bingo wings a zpevněte své paže s Powerspinem

8. 10. 2013

 

powerspin1.jpg

Nehezky povislé svalstvo paží a uvolněná kůže trápí většinu žen jakéhokoli věku. Důvodem je také fakt, že mnohé opomíjejí posilování těchto partií z obavy před vytvořením nadměrné svalové hmoty v oblasti ramen a paží. Jak ale docílit zpevnění uvolněných svalů pokud možno v co nejkratší době, ideálně v pohodlí domova a vyhnout se vzhledu kulturistky? Účinným pomocníkem je jednoduchá posilovací pomůcka Powerspin, která rychle a efektivně navrací tvar povislým tricepsům.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Linola Gesicht: dokonalá péče o suchou a citlivou pokožku obličeje

8. 10. 2013

 

linola_gesicht_tuba_krabicka.jpg

Snad každá žena touží po jemné, bezchybné a svěží pleti, a obzvlášť to platí u pokožky obličeje. Cítí se pak atraktivnější, sebevědomější a celkově spokojenější. Zatímco některé ženy mají „dar“ krásné a neproblematické pokožky od přírody, jiné o ni musí od útlého věku intenzivně pečovat, a to speciálně na podzim a v zimě. Týká se to mj. žen, které trpí atopickým ekzémem či jinými kožními nemocemi, vlivem kterých mívají výrazně suchou, šupinatou a často zarudlou pokožku. Ale i část populace zdravých žen se celoživotně potýká se suchou a citlivou kůží (nejen) na obličeji. Všem těmto ženám aktuálně nabízí Linola, renomovaná značka na trhu s hypoalergenními léčivými a speciálními kosmetickými přípravky, nový krém na obličej – Linola Gesicht!
 
 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Máte zažívací potíže? Hýčkejte si přátelské bakterie

7. 10. 2013

 

06.jpg

Nadýmání, plynatost, kolika, průjem či zácpa. Intimní potíže, kterým jsme si zvykli říkat zažívací, protože odrážejí stav naší trávicí soustavy. V čem je ale podstata problémů? Jednoduše ve střevní rovnováze. Jejím předpokladem je dostatek užitečných střevních bakterií, které mají za úkol zabránit osídlení střev nežádoucími mikroorganismy a minimalizovat tak riziko trávicích potíží, ale i infekcí a nemocí. Přirozeným pomocníkem je probiotická mléčná bakterie Lactobacillus reuteri Protectis, která je součástí lidského zažívacího traktu a podporuje zrání střevních tkání a rozvoj zdravé mikroflóry. V kapkách je možné dodat organismu 100 milionů těchto tělu přátelských bakterií denně.
 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Novinka v péči o akné: neviditelná náplast MiaCare dokonale kryje i hojí

27. 9. 2013

 

miacare-denni.jpg

Znají to teenageři, dospělé ženy i muži. Zarudlý či zanícený pupínek se na tváři objeví bez varování a v nejméně vhodný okamžik. Většinou vyvolá zoufalou paniku, po níž následuje fáze urputného vymačkávání hnisavé zátky. Což je to nejhorší, co můžete udělat. Koledujete si totiž nejen o vážný zánět, ale také o rozšíření akné na zdravou pokožku. Aktuálním hitem a novinkou v péči o zanícené pupínky a neštovičky je hydrokoloidní náplast na akné MiaCare. Ačkoli je ultratenká a s pletí okamžitě dokonale splyne, umí zároveň akné skvěle zakrýt, ošetřit a zhojit bez jizvy. A v pohodě na ni můžete nanést i make-up! 

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Mlsejte s novou tyčinkou Nugáta za lákavou cenu

27. 9. 2013

 

nugata-32g.jpg

Blížící se podzim je již za dveřmi a my všichni s nostalgickou vzpomínkou na léto očekáváme přicházející zamračené počasí. ORION nám však připravila čokoládové zpestření v podobě tyčinky Nugáta, která nám dovolí na okamžik zapomenout na starosti i podzimní plískanice a ponořit se do unikátní chuti mléčné čokolády a kvalitního nugátu z lískových oříšků, navíc za lákavou a dlouhodobě nízkou cenu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Zelený koktejl z mladého ječmene: víc než elixír výživy a vitality

11. 9. 2013

 

sklenka-s-jecmenem.jpg

Čím dál víc lidí ujíždí za zdravím na zelenou. Proč? Jednoduše proto, že zelené potraviny, nebo chcete-li zdravá racionální strava, jsou zcela unikátní svými kombinacemi tělu prospěšných látek. Hitem mezi těmito přírodními produkty je sušená šťáva vylisovaná z mladého ječmene. Svěží zelený nápoj připravený z kvalitního prášku umí organismus všestranně vyživovat a zároveň průběžně zbavovat škodlivin a čistit. Tímto dokonalým souběhem posiluje imunitní systém, který se pak lépe potýká se zdravotními problémy. Džus z mladého ječmene je díky vysokému obsahu vitaminů, minerálů, aktivních enzymů, stopových prvků a aminokyselin jedinečným výživovým koktejlem a elixírem vitality. Prostě pravým opakem moderního uspěchaného jídelníčku, kterým organismus strádá a žije v neustálém deficitu.
 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

PERSKINDOL ZREGENERUJE VAŠE SPORTEM UNAVENÉ SVALY A KLOUBY

8. 9. 2013

 

2.jpg

Podzim je obdobím, kdy se většina z nás vrací do normálního režimu po letních dovolených plných sportu a pohybu. Jak ale poskytnout svalům a kloubům unaveným fyzickou námahou potřebnou péči a připravit je na návrat k převážně indoorovým sportovním aktivitám? Rychlou a účinnou pomocí může být kvalitní švýcarská řada produktů Perskindol, která obsahuje aktivní přírodní ingredience.

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

Vydejte se na další skvělé dobrodružství s Hurvínkem!

1. 9. 2013

 

2.jpg

Všem příznivcům známého nezbedy Hurvínka, jeho kamarádky Máničky a moudrého pana Spejbla přinese již příští týden Nakladatelství Fragment nové dobrodružství. Kniha Hurvínek mezi osly je již třetím titulem, který vznikal ve spolupráci s Divadlem S+H. Vyprávění nás tentokrát zavede do záhadného města Oslova, kde nemusí nikdo chodit do školy. Prý učiněný ráj na zemi! Nevěříte?… Vychází již 28. srpna!

 
Celý příspěvek | Rubrika: TIPY OD RADŮZY | Komentářů: 0

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36

následující » 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×