Jdi na obsah Jdi na menu
 


V létě věnujte vlasům zvláštní péči

ikona tiskárny Vytisknout

Všichni si rádi užíváme slunečních paprsků, hřejivého dotyku slunce na tváři, třpytící se mořské vody na své kůži, příjemného mořského vánku ve vlasech; je to prostě krásný pocit. Ale zatímco letní měsíce rychle přichází a ještě rychleji odchází, sluneční UV paprsky působí nejvíce v letním období. …

Všichni si uvědomujeme nebezpečí škodlivého vlivu UV záření na naší pokožku, ale víte, že to samé hrozí i Vašim vlasům? 
 
Vnější vlivy, jakými jsou UV záření, vítr a mořská voda, působí na Vaše vlasy a zanechávají je suché, mdlé a velmi problematicky upravitelné. Tento problém vychází z úrovně znečištění vnějšího prostředí, kterému jsou naše vlasy každodenně vystavovány.  
 
Slunce působí na vlasy obdobně jako na kůži, vysušuje a zmatňuje. Proto Vaše vlasy v letním období potřebují zvláštní vyživující a ochrannou péči.
 
Účinná letní péče musí reagovat na specifické vlivy slunečních paprsků:
 * Hrubý a suchý povrch vlasů: nedostatek vlhkosti, lesku a hladkosti.
 * Blednutí barvy: melanin – součást vlasů – oxiduje a zbavuje barvy.
 * Oslabená struktura vlasů: aminokyseliny oxidují a vlasy ztrácejí lipidy a mezibuněčné látky.
 
Nebylo by skvělé, kdyby existovaly spolehlivé pečující řady nabízející kompletní systém přípravků vyvinutých speciálně pro použití před, během a po vystavení slunečnímu záření?
 
A nyní jsou tady jenom pro Vás …
 

nepojmenovany-1.jpg

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×