Jdi na obsah Jdi na menu
 


JINÝ KRAJ JINÝ ČAJ

ikona tiskárny Vytisknout

Nechte se inspirovat vůní dálek. Řada čajů Delicious Spices vám přináší tři jedinečné příchutě, jimiž představuje tři země a nabízí tři cizokrajné varianty čajových chutí. Stačí si vybrat, ochutnat a nechat se unášet do daleké Indie, orientálního Maroka nebo prosluněného Turecka. Čaje Delicious Spices jsou tu pro všechny, které láká exotika, a rádi okusí něco nepoznaného.

Nová řada čajů Pickwick Delicious Spices mění obyčejné pití čaje na labužnický zážitek, který z každodenní rutiny udělá nevšední událost. Tři příchutě vonící dálkami povznášejí konzumaci čaje na výjimečné chuťové potěšení doplněné nádechem cizí kultury.
1.jpgPrvní z cizokrajných příchutí je Smooth Chai, který se nechal inspirovat exotickým indickým kořením a tamní přípravou čaje. Jeho chuť je díky tomu plná a intenzivní, sametově čajová a výrazně kořeněná. Právě koření, jako je pepř, skořice, hřebíček, zázvor a kardamom dělají z tohoto čaje tradiční indický nápoj, který zahřeje v zimních měsících. Pro ještě intenzivnější zážitek přilijte horké mléko, přidejte cukr, ozdobte našlehanou mléčnou pěnou a skořicí a získáte pravý exotický Chai Latte.
 
2.jpgDalší příchuť se jmenuje Turkish Apple a jak z názvu vyplývá, jedná se o čaj inspirovaný tureckou tradicí. Přináší jedinečnou sladkou kombinaci jablka, vanilky a skořice. Jeho chuť je vyrovnaná, příjemně jablečně-skořicová a vanilkově nasládlá. Ve vůni vyniká právě vanilka doplněná jablečným nádechem.
 
3.jpgNázev Minty Morocco označuje čaj je inspirovaný Královstvím západu, tedy dalekým Marokem. Tento čaj spojuje svěží mátu s intenzivní chutí skořice, čekanky a lékořice. Jeho chuť je díky složení příjemně nasládlá a vůně výrazně mátová. Přeneste se s Pickwickem do exotických krajin a zahřejte své tělo i mysl!
Čaje Delicious Spices jsou na pultech od září 2012 za maloobchodní cenu 44,90 Kč. Více informací na www.pickwick.cz
O čaji Pickwick:
Historie čajů Pickwick je spojena s firmou Douwe Egberts. Již v roce 1753 otevřeli Egbert Douwes a jeho žena Akke Thijsses v holandském městečku Joure svůj obchod a položili tím základy dnešní společnosti Douwe Egberts. Až do první světové války prodávali široký sortiment zboží, ale hlavně kávu, tabák a čaj. Své současné jméno získal čaj Pickwick v roce 1936, kdy ve snaze najít pro čaj Douwe Egberts více anglicky znějící jméno, navrhla žena tehdejšího ředitele název Pickwick. Inspirací jí byl její oblíbený spisovatel Charles Dickens a jeho dílo "Kronika Pickwickova klubu".
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×