Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak zabavit děti, když je venku ošklivo? Tipy ze světa hraček...

ikona tiskárny Vytisknout

Za okny nám podzim předvádí svá kouzla. Kromě krásně barevného listí, kaštanů a příležitostí k pouštění draka, nám ale stále častěji přináší také počasí, do kterého by ani psa nevyhnal. Právě pro tyto chvíle je fajn mít doma nějakou pojistku – zábavu pro děti, která zaručeně nezklame a udrží je hezky doma v teplounku. Navštívili jsme internetové hračkářství Dráček.cz a společně s jeho majitelkou jsme vybrali výrobky, které na Vaše děti rozhodně zaberou.

S kreativními sadami se letos roztrhl pytel. Na českém trhu jsou k dostání hned od několika značek a je opravdu z čeho vybírat. Už nyní si troufáme říci, že nové kreativní sady budou hitem letošního Ježíška. Na své si totiž přijdou malé slečny, pro které jsou určeny sady jako: Laboratoř Vytvoř si balzám na rty,  Parfémová laboratoř , nebo z loňska oblíbený hrnčířský kruh nově doplněný o malování v sadě: Hrnčířský kruh a Hravé malování 2 v 1.
 

kreativni-sada-hrncirsky-kruh-hrave-malovani.jpg balzam-na-rty-laborator.jpg kreativni-sada-parfemova-laborator.jpg

      
 
Ani kluci nepřijdou zkrátka. Podle dosavadních ohlasů je asi největší peckou na trhu Slizová laboratoř. Nechtějte ani vědět, s čím si to budou Vaši uličníci nadšeně hrát:). Méně slizké avšak neméně zábavné budou sady: k vyrobení hopíků - Hopíková laboratoř a Psí škola určená pro malé chovatele. Asi bychom neměli zapomenout na sady, které se letos prodávaly nejvíce: Vyrob si maňáska, Ušij si medvídka a Tetovací salon. I ty pro Vás mohou být inspirací. Vzhledem k tomu, že první dvě jmenované sady vyžadují práci s jehlou a nůžkami, budou menší děti při tvoření potřebovat Vaši pomoc.
      
 

experimentalni-sada-slizova-laborator.jpg kreativni-sada-hopikova-laborator.jpg kreativni-sada-psi-skola.jpg

kreativni-sada-vyrob-si-manaska.jpg fp119b.jpg kreativni-sada-tetovaci-salon.jpg

Stavebnice, které možná pamatujete z dětství: Voltík, Seva a Seko
 
Naší výpravu za hračkami, které možná pamatujete z dětství, začneme u Voltíka. Stavebnice Voltík – spousty drátků, obvodů a elektronických součástek ke spojování. Vzpomínáte? S Voltíkem děti mohou sestavit polní telefon, houkačku, nebo třeba jednoduché radio. Stavebnice Voltík je k dostání ve třech úrovních obtížnosti pro děti od 6 let, od 10 let a od 12 let
 
Další stavebnicí, kterou milovaly celé generace, je bezesporu stavebnice Seva. Není se čemu divit, že má Seva stále své pevné místo v nejedné domácnosti. Vhodná je oficiálně pro děti od 4 let, z vlastní zkušenosti však říkáme, že si s ní vyhrají i děti tříleté. Stavebnici Seva tvoří základní modré a bílé dílky, které jsou doplněné o barevné destičky. Novinkou letošního roku je panáček Seváček, který by neměl rozhodně žádnému příznivci Sevy chybět a nové Seva stavebnice pro holky v růžovém provedení.
 

stavebnice-voltik-iii.jpg vi0301-31.jpg vi0302-4.jpg

      
Poslední stavebnicí s historií, která je české výroby a na kterou by se rozhodně nemělo zapomenout, je stavebnice Seko. Taky jste si s ní hráli? Stavebnice Seko je stejně jako Seva určená dětem od 4 let. Tvořena je drobnými dílky, které do sebe hezky zapadají a dá se s ní postavit téměř cokoli.
 
 
České kovové hračky Kovap – kdo si hraje, nezlobí
Plechové hračky, které rozhodně uchvátí všechny malé kluky i jejich tatínky jsou tradiční české výroby. Jejich výroba navazuje na původní výrobu, která odstartovala již v roce 1950. Česká značka Kovap je jediným výrobcem originálních plechových hraček v Evropě. Takový unikát by Vám doma rozhodně neměl chybět:) Traktory mají funkční převodovku se zpátečkou a ruční brzdou. Natahují se na klíček.
 

traktor-fahr-f22.jpg dragtor.jpg autobus-na-klicek.jpg

 
    
 
Loutkové divadlo a maňásci
Hraní divadla s dětmi rozvíjí jejich fantazii a patří k oblíbené hře rodičů s dětmi i dětí samotných. Pořídit dětem vlastní loutkové divadlo přitom už dávno není nijak zvlášť nákladné. Sehnat se dají dřevěná, magnetická divadla i papírová loutková divadla, nebo textilní maňásci. Jednou z Dráčkových srdečních záležitostí je Gerlichovo loutkové divadlo, vyráběné v české chráněné dílně GERLICH ODRY s.r.o.
 
 

gr001.jpg divadlo-magneticke-popelka.jpg m22757.jpg

 
 
Krásné podzimní dny plné veselých dětských her Vám přeje Radůza a Dráček.cz.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dirová

(anička, 24. 5. 2016 7:48)

RÁDA BYCH DOSTALA DĚKUJÍ TREBA 1D ONÉ DIRECTION JSOU BOOOOOOOOOOOOOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ HLÁVNÉ LOUIS ZAYN LIAM NIALL HARRY

stavebnice

(Leňa, 26. 3. 2014 10:09)

Na tohle vzpomínám ráda :) V dětství jsme měli stavebnici Seva a tu jsme měli snad fakt nejraději :). Mám 4 letého syna, který už několikrát povídal o různých stavebnicích, tak jsem se rozhodla mu pořídit lego. To si myslím, že je ještě lepší, než Seva.Viděla jsem na netu slevy na hracky-kong, tak mu k narozeninám udělám radost :)

Šance

(Petra, 18. 3. 2013 11:58)

Hezký den. Mám pro Vás tip, je to zajímavá možnost přivýdělku, skvělá i pro maturanty. Vydělávám si takto bez práce už nějaký čas a fakt mě to nadchlo :) Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak beru takové peníze bez práce. Kdyžtak mrkněte na www.CervenaCerna.cz

 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×