Jdi na obsah Jdi na menu
 


ENTRADA – nová značka ve Freeportu

8. 6. 2008
Společnost Entrada významně obohatila nabídku prodejny Decostyl v outletovém centru Freeport International Outlet. Společnost s výhradním zastoupením španělské firmy Fisura pro český a slovenský trh, nabízí široký sortiment dárkových předmětů, svítidel, vybavení do kuchyní a koupelen. To vše v osobitém španělském designu, který je inspirován spoluprací s návrháři a dodavateli z celého světa.   
Co v Entradě najdete?
Nabídka je pro zákazníky rozdělena do následujících kategorií: kuchyňské doplňky, jídelny, hodiny, svítidla, kusový nábytek, bytové doplňky, koupelny, svíčky a dekorace, rámečky a fotoalba a v neposlední řadě originální kolekce „Cow Parade“.
Kouzlo v detailu
Produkty společnosti Entrada ocení zejména ti z vás, kteří právě shánějí originální dárky pro své blízké. Na své si zde přijdou také hospodyňky, které si mohou za výhodné ceny pořídit doplňky do kuchyně nebo do jídelny. Chcete-li vykouzlit doma příjemnou atmosféru, pak vás jistě zaujmou nádherné svíce a vkusné dekorace s propracovanými detaily. A pokud jste se rozhodli koupit stylový lustr, který by rozzářil váš interiér, pak svítidla od společnosti Entrada v prodejně Decostyl jsou tou správnou volbou.
 

Obrazek

 

Hodiny z neposlušných čísel

Původní cena: 4 869,- Kč
Outletová cena ve Freeportu: 3 408,- Kč
 

 

 

 

 

Obrazek

 

Hodiny pro zamilované

Původní cena: 1 369,- Kč
Outletová cena ve Freeportu: 958,- Kč
 
 

 

 

 

Obrazek

 

Misky pro asijské pokrmy a omáčky

(3 kusy)
Původní cena: 723,- Kč
Outletová cena ve Freeportu: 506,- Kč
 
 
 

Obrazek

 

Umělecká váza inspirovaná přírodou

Původní cena: 1 214,- Kč
Outletová cena ve Freeportu: 850,- Kč
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

4 misky s tácem

Původní cena: 861,- Kč
Outletová cena ve Freeportu: 603,-Kč
 

 

 

Obrazek

 

Kráva – harmonika

(kolekce Cow Parade)
Původní cena: 2 454,- Kč
Outletová cena ve Freeportu: 1 718,- Kč
 
 

Obrazek

 

Lampa – tvar spirála

Původní cena: 1 495,- Kč
Outletová cena ve Freeportu: 1 047,- Kč
 

 

 

 

 

 

 

ENTRADA, s.r.o. si klade za cíl postupně nabízet širší a hlubší sortiment interiérových produktů nejen podle nejnovějších trendů, ale zejména podle sledovaného zájmu zákazníků a to i pro náročnou klientelu.

Vedle Fisury navázala Entrada spolupráci s dalšími španělskými dodavateli.
Portico z Pontevedra od portugalských hranic nabízí široký sortiment veškerých produktů týkajících se bydlení. Pro dovoz do České republiky jsou určeny interiérové dekorační předměty (vázy, mísy, svíčky), kuchyňské a jídelní praktické pomůcky i zdobné prvky.
Flip Supplies z Hernani od San Sebastiana je dodavatelem především kusového doplňkového nábytku, jako jsou vkusné konferenční, kávové a barové stolky, taburety, kožené židle a křesla, relaxační lůžka, ale i dekorační vázy, mísy a doplňky.
SOHO – Sandra Schuller z Valencie je posledním novým dodavatelem, který nabízí především svítidla – stropní, stojací i stolní, sladěná do kompletů, s vytříbeným vkusem doplněná fotorámečky a okrajově i pokojovými zrcadly ve stejném designu.
 
FREEPORT INTERNATIONAL OUTLET 

je prvním outletovým centrem v ČR a je jedním z největších nákupních center svého druhu ve střední Evropě. Návštěvníci mají na výběr z více než 200 světových značek v 65 obchodech. Nikde jinde nekoupíte značkovou módu levněji! Freeport International Outlet prodává značkovou módu za ceny, které jsou díky unikátnímu obchodnímu systému minimálně o 30 až 50 % nižší než v běžných obchodech. V období speciálních slevových akcí mohou být ceny dokonce až o 70 % nižší. Překvapivě nízkých cen Freeport dosahuje tím, že značkové obchody zde nabízejí zboží z právě dobíhajících kolekcí. Jedná se o produkty, které ve svých domovských značkových prodejnách ustoupily nově přicházející kolekci. Pestrá paleta nejen módního zboží nabízeného v outletovém centru Freeport tak obsahuje hodnotné kolekce mezinárodních top návrhářů, které jsou k dispozici za bezkonkurenční ceny. Freeport garantuje svým zákazníkům nejnižší ceny. Freeport International Outlet se nachází na hraničním přechodu Hatě u Znojma. www.freeport.cz

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×