Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČAJE INSPIROVANÉ SVĚTEM KOŘENÍ A DELIKÁTNÍMI RECEPTY

ikona tiskárny Vytisknout

Už jste ochutnali čokoládový čaj? Nyní máte jedinečnou příležitost. Unikátní řada čajů Pickwick Delicious Spices představuje další zajímavé příchutě, tentokrát inspirované lahodnými sladkými recepty. Jedná se o čajové delikatesy s překvapujícími kombinacemi a netradičními ingrediencemi tvořící lahodné čajové příchutě, se kterými jste se doposud nesetkali. Harmonie chutí je dokonalá a z pití čaje se stává nezapomenutelný zážitek.

Odborníci značky Pickwick využili svých jedinečných zkušeností v oblasti míchání čaje a různých chutí. Vznikly tak netradiční čajové delikatesy Delicious Spices, které našim chuťovým buňkám poskytují nevšední zážitek a lahodné potěšení zároveň.
1.jpgVelice zajímavou příchutí v řadě Delicious Spices je Chocolate Mint, neboli čokoláda s mátou. Čaj je inspirovaný kontrastem vzájemně se doplňujících chutí sladké čokolády a svěží máty. Pití tohoto čaje přináší pocit uvolnění, štěstí a jeho netradiční kombinace chutí potěší všechny gurmány.
2.jpgCaramelised Pear aneb hruška s karamelem a se skořicí je čaj navozující atmosféru hřejivého domova. Karamelově nasládlou chuť s příjemným skořicovo-hruškovým nádechem doplňuje vůně skořice a karamelu. Karamelizovaná dezertní hruška se skořicí se tak stává pochoutkou mezi čaji a její plná chuť se krásně rozplývá na jazyku.
3.jpgTřetí příchutí z řady Delicious Spices inspirovaná lahodným receptem je Lemon Pie neboli citronový koláč s vanilkou a zázvorem. Šálek tohoto čaje nabízí intenzivní prožitek s příjemně svěží chutí citronu zjemněného vanilkou a pikantní špetkou zázvoru. Příjemný zážitek umocňuje vanilkově – citronová vůně.
Dopřát si labužnický zážitek ještě nikdy nebylo tak snadné. Všechny příchutě lahodných čajů Delicious Spices jsou od září k dostání na pultech obchodů za maloobchodní cenu 44,90 Kč.
O čaji Pickwick:
Historie čajů Pickwick je spojena s firmou Douwe Egberts. Již v roce 1753 otevřeli Egbert Douwes a jeho žena Akke Thijsses v holandském městečku Joure svůj obchod a položili tím základy dnešní společnosti Douwe Egberts. Až do první světové války prodávali široký sortiment zboží, ale hlavně kávu, tabák a čaj. Své současné jméno získal čaj Pickwick v roce 1936, kdy ve snaze najít pro čaj Douwe Egberts více anglicky znějící jméno, navrhla žena tehdejšího ředitele název Pickwick. Inspirací jí byl její oblíbený spisovatel Charles Dickens a jeho dílo "Kronika Pickwickova klubu".
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×