Jdi na obsah Jdi na menu
 


Báječný svět Julese Verna na Moravě? Proč ne!

6. 7. 2009

ikona tiskárny Vytisknout

Obrazek

Patříte mezi obdivovatele podivuhodného světa Julese Verna? Toužíte seznámit vaše ratolesti s papouškem a ponorkou z milovaných knih vašeho dětství? Chcete dětem dopřát letní osvěžení v podobě pohádkového světa a nezanedbat ani sami sebe a levné nákupy na letní dovolenou? Proč nevyrazit do Freeportu tentokrát opředeného Podivuhodnými cestami Julese Verna?
 
Freeportpro vás chystá další sérii velmi oblíbených letních akcí. Letošní, již 4. ročník, se ponese v duchu Báječného světa Julese Verna.
Patříte-li mezi obdivovatele tohoto francouzského spisovatele a jeho tajemných románů, nenechte si ujít letošní prázdninové akce. Ty budou probíhat od 1. července do 31. srpna 2009 v prostorách outletového centra Freeport a ve vybraných rekreačních oblastech Jižní Moravy, Vysočiny a Dolního Rakouska.
 
Ve vstupní hale Freeportu vás i vaše děti přivítá veliká průchozí ponorka kotvící na dně oceánu. Nevyhnete se ani spárům obrovské chobotnice, která se ukrývá hned za ní.
V ponorce se na vás bude těšit upovídaný papoušek kapitána Nemá a periskop s výhledem do moře. Naši nejmenší jistě uvítají zábavný koutek, kde si budou moci kreslit nebo shlédnout filmy na motivy knih Julese Verna.
 
 
Kdo by neznal 5 neděl v balónu?
A kdo by je nechtěl prožít! Celé léto má každý zákazník šanci cestu balónem vyhrát!
Pokud nakoupíte nad 2000 Kč, což je při úžasných cenách a skvělém výběru, které nám Freeport nabízí, snadným úkolem, můžete si vylosovat jednu z výher.
 
Čekají na vás lákavé letní výhry jako termotašky na léto, stínidla do auta, puzzle s oblíbeným dráčkem Freeporťáčkem apod.
Pět z vás může vyhrát i úžasný let balónem pro celou rodinu!

A co je důležité? Všichni jsou vítězi. Nikdo v létě z Freeportu neodejde s prázdnou.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×