Jdi na obsah Jdi na menu
 


Video č. 2: Připravte si těsto na domácí chléb snadno a rychle

15. 7. 2013

V dnešním videu se dozvíte více o snadném zadělávání těsta na chléb v multifunkčním kuchyňském přístroji Thermomix.

Říká se, že doma je tam, kde voní plotna. Pečení domácího chleba zažívá v posledních letech doslova boom, i když jeho příprava není vždy snadná.
S Thermomixem, který v kuchyni nahradí hned několik přístrojů, nám příprava těsta mnoho času nezabere. I zkušené hospodyňky ocení opravdovou rychlost, jednoduchost a zaručený výsledek v podobě nadýchaného těsta.
Thermomix nám s domácím chlebem pomůže od samotného začátku. Obilí naváží, semele na mouku a navíc umí kvásek zahřát na správnou teplotu. Těsto je zadělané a vykynuté za neuvěřitelných 15 minut. Oproti klasické domácí pekárně tak ušetříte více než hodinu času. V Thermomixu stejně jednoduše a rychle připravíte těsto na bagety, kynuté koláče, vánoční cukroví, pizzu nebo domácí těstoviny. A odpalované těsto? To je pro Thermomix doslova hračka.
Podívejte se, jak si s kynutým těstem poradila Markéta Hrubešová, a hurá do pečení!
V dalším videu vás čeká inspirace, jak uvařit rychlý a chutný oběd pro početnou návštěvu – masové kuličky s kaparovou omáčkou a bramborami. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×