Jdi na obsah Jdi na menu
 


Znáte tajemství řasy chlorelly? Pomáhá připravit tělo na miminko

12. 2. 2013

chlorellapura150.jpgPřes 15 procent českých párů má potíže s početím dítěte. A podle odborníků jich celosvětově přibývá. Světová zdravotnická organizace v této souvislosti upozorňuje na škodlivé vlivy současného životního stylu na zdraví člověka, na jeho plodnost. Znečištěné prostředí, stres, alkohol, cigarety i léky patří k rizikovým faktorům. Čím dál častěji se proto hovoří o nutnosti prevence neplodnosti. Týká se žen i mužů a spočívá jak v důsledné léčbě zánětů či infekcí, tak ve správné životosprávě. Pomocníkem na této cestě mohou být i zelené potraviny. Třeba sladkovodní řasa chlorella pyrenoidosa svým unikátním složením příznivě ovlivňuje řadu procesů v lidském organismu. Od výživy přes imunitu až k celkové očistě organismu.

„Dlouhodobá praxe mě přesvědčila, že zelené potraviny významně zvyšují naději na otěhotnění a přirozený porod zdravého miminka,“ říká Bob Dvořák, odborný poradce společnosti Chlorella centrum, specialisty na tzv. zelené doplňky stravy. „Dobře vyživovaný silný organismus, ženský i mužský, který se účinně zbavuje nežádoucích odpadních látek, má výrazně lepší prognózu na zdravý a plodný život s dostatkem energie,“ doplňuje.
Zelené potraviny harmonizují fyzický a psychický stav organismu. Přispívají k úpravě hormonálních funkcí a protizánětlivým působením také k likvidaci zánětů v těle, včetně pohlavních orgánů. Antioxidační účinek navíc chrání vznikající vajíčko a přispívá k jeho zdravému vývoji.  
Co má chlorella navíc?
Jednobuněčná sladkovodní řasa chlorella pyrenoidosa má ze všech rostlin nejvyšší koncentraci zeleného barviva chlorofylu. Tato zelená krev rostlin v kombinaci s přítomným železem velmi prospívá při chudokrevnosti, kterou obzvlášť v těhotenství trpí řada žen. U mužů zase chlorofyl podle výzkumů podporuje zvýšení počtu spermií. Vedle toho má chlorofyl mimořádný detoxikační efekt – čistí střeva, játra i krev. Zmírňuje tělesné pachy a pomáhá s hojením ran. Řasa obsahuje i unikátní růstový faktor CGF – komplex vysoce účinných látek s blahodárným vlivem na organismus. CGF podporuje regeneraci, hojení tkání a růst tělu vlastních buněk. Chlorella pyrenoidosa čistí trávicí ústrojí, upravuje funkci střev a chrání střevní mikroflóru. Nabízí i komplexní výživu - kompletní bílkoviny, všechny vitaminy B, vitamin C a E, minerály, aminokyseliny důležité pro funkci mozku i nukleové kyseliny, jejichž nedostatek vede k předčasnému stárnutí organismu a k oslabení imunity. Mastné kyseliny v chlorelle pomáhají snižovat hladinu cholesterolu. 

kompozicechlorellapura.jpg

„Chlorella pyrenoidosa pomáhá jako aktivní antioxidant efektivně odbourávat nežádoucí toxické látky a hlavně nebezpečné volné radikály. Poutá je na sebe a přirozenými cestami je odvádí z těla pryč. Zároveň organismu dodává to, co v naší stravě často chybí,“ vysvětluje odborný poradce společnosti Chlorella centrum. „Muži i ženy, kteří potřebují doplňovat živiny, pročišťovat organismus či zvýšit jeho celkovou odolnost vůči infekcím a také stresu, by měli sáhnout po ryze přírodních tabletách Chlorella Pura,“ doporučuje Dvořák.
Kvalitní, vysoce účinné a 100% přírodní tablety Chlorella Pura jsou k dostání v e-shopu na www.chlorellacentrum.cz. Vyberete si zde balení tablet přímo na míru. Cena balení s tabletami na měsíc a půl užívání Vás vyjde na 673,- Kč. Tablety přispívají ke zvýšení celkové odolnosti organismu vůči infekcím, pomáhají například se zácpou, migrénami, únavou či ekzémy. Chrání buňky před škodlivým působením volných radikálů, podporují regeneraci tkání, regulují hladinu cholesterolu a tlak krve, slouží jako prevence chorob srdce a cév, jsou účinným doplňkem při prevenci nádorových onemocnění. „Tablety Chlorella Pura jsou vhodné pro dospělé i děti. Speciálně se hodí pro ty, kdo mají oslabenou imunitu, kouří nebo pijí alkohol. Jsou vhodné pro těhotné a kojící ženy, pro studenty a sportovce, pro seniory,“ uvádí Dvořák.
Zpět k miminkům
chlorellakeramika.jpgChlorella pyrenoidosa obsahuje aminokyselinu arginin, která je důležitá pro reprodukční zdraví. Obsahuje ji jak samotné mužské sperma, tak často i preparáty na podporu potence. Vitamin B8 (kyselina listová) je nezbytný v těhotenství a také pro kvalitní krvetvorbu. Mangan prospívá správnému metabolismu a hormonální rovnováze, vápník a fosfor jsou potřeba pro výstavbu a pevnost zubů a kostí, které zvláště v těhotenství trpí. Užívání chlorelly je velmi vhodné pro ženy trpící zácpou. Obzvlášť pro ty, které se připravují na těhotenství nebo již kojí. U toxinů, které v důsledku zácpy neodcházejí z těla a hromadí se v tkáních, totiž hrozí, že se jich tělo bude zbavovat mateřským mlékem. Chlorella však pomůže vyloučit tyto jedy stolicí.   
Jistota kvality
Jedinou složkou tablet Chlorella Pura je sladkovodní zelená řasa chlorella pyrenoidosa pěstovaná ve špičkové kvalitě v přírodním prostředí Taiwanu. V přírodě s křišťálovou vodou, čistým ovzduším a dostatkem slunce. Společnost Chlorella centrum ji dováží od taiwanské firmy Vedan, která má mimořádnou kontrolu jakosti na všech stupních pěstování i zpracování chlorelly, kterou úspěšně distribuuje do celého světa.
O firmě Chlorella centrum 
Sídlo a centrální sklad této známé české společnosti je v Kostelci nad Orlicí. Od 90. let minulého století se firma úspěšně zabývá distribucí produktů ze sladkovodní řasy chlorelly pyrenoidosy. Čistě přírodní tablety Chlorella Pura a kosmetické přípravky z řady Chlorella Pura Cosmetics se vyznačují nejvyšší kvalitou i účinností. Stejně jako přírodní tablety Spirulina Pura ze sladkovodní řasy spiruliny či nápoj ze zeleného ječmene. Veškeré potřebné atesty, povolení a certifikáty jsou u sortimentu nabízeného společností Chlorella centrum samozřejmostí. Kompletní seznam produktů, cen a podrobnosti k nákupu naleznete na www.chlorellacentrum.cz, kde je i e-shop.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: diskuse

(Darinka, 18. 3. 2013 11:38)

Hezký den. Letos koluje po internetu novinka z oblasti online výdělků, vhodná pro lidi, co jsou doma. Vydělávám si takto už od půlky ledna a je to perfektní!! Do práce chodit sice nepřestanu, nicméně když to jde, tak toho využívám na maximum :) Přečtěte si to taky na www.CervenaCerna.cz

 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×