Jdi na obsah Jdi na menu
 


Webová stránka vám vybere auto, na které máte

9. 9. 2009
Přemýšlíte o koupi druhého rodinného auta? Hodilo by se vám například malé auto na ježdění po městě, s dětmi do školy či za nákupy, ale nevíte, zda si ho můžete v rámci rodinného rozpočtu dovolit? Odpověď vám může poskytnout nová internetová služba na stránce www.NaCoMam.cz. Umí totiž okamžitě najít vhodný automobil přesně podle Vašich finančních možností. Kouzlo této stránky spočívá v napojení na aktuální nabídky autobazarů a jejich konkrétní splátkové podmínky. Stačí, abyste zadali tři jednoduché údaje: Kolik peněz máte nyní k dispozici, kolik můžete splácet a dobu splácení. Systém Vám pak ihned vyhledá nejlepší automobily, které jsou ve vašich finančních možnostech.
Možnost nákupu na splátky a konkrétní splátkové podmínky jsou dnes pro mnoho zájemců o koupi automobilu velice důležitým faktorem. Ve všech běžně dostupných nabídkách autobazarů je však možné hledat primárně pouze podle typu auta, značky, stáří a podobně. Teprve ve finále pak zjistíte, zda a za jakých podmínek je možné konkrétní vozidlo na splátky pořídit. Často tak ztrácíte zbytečně mnoho času s vozy, které nejsou ve vašich aktuálních finančních množnostech. Webová aplikace www.NaCoMam.cz oproti tomu začíná z opačného konce. Vychází z toho, co si můžete dovolit. Navíc, na rozdíl od jiných splátkových kalkulaček, počítá se skutečnými splátkovými podmínkami konkrétních autobazarů, které mají daná auta ve svých aktuálních nabídkách. Vše co vám najde je tedy reálná, v daném okamžiku platná nabídka, nikoliv jen přibližný výpočet. Webová stránka s touto službou je navíc zcela jednoduchá a přehledná. Vychází tak vstříc i těm, kteří nejsou v oblasti počítačů a internetu příliš zdatní. „Lidé, kteří tuto službu vyzkouší, jsou často velice mile překvapeni, jaká auta jsou v jejich možnostech. Tradičním způsobem vyhledávání by je však nejspíš nikdy nenašli,“ říká Werner Koudelka zástupce společnosti Pro Holdingu CZ, která tuto unikátní aplikaci vyvinula. Pokud tedy laškujete s myšlenkou na pořízení auta, zkuste se podívat, na co všechno vlastně máte.
 

Obrazek

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×