Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vychutnejte si svůj kousek ráje kdykoliv si jen budete přát

Čas od času si každý z nás potřebuje odpočinout. Zapomenout na veškeré povinnosti a přenést se do svého ráje. Ať už je váš vysněný odpočinek v nejexotičtější destinaci, horském průsmyku, nebo třeba u rybníka v rodném kraji, s tyčinkami Margot od značky ORION bude nezapomenutelný. I letos vás Margot přenese do ráje kdykoliv si jen budete přát.

orion-margot-100g.jpgKaždý si představuje svůj ráj jinak. Někdo preferuje houpací síť u babičky na zahradě, druhý by raději pochodoval po horách, a další zase miluje sluncem zalité pláže a nekončící moře. Jedno máme ale společné všichni – alespoň občas se chceme přenést do svého vysněného ráje. Zasnít se, třeba jen na pár minut, vychutnat si kousek ráje ukrytý v této jedinečné tyčince a nechat se unášet na vlně chuti.
A co si zpříjemnit svůj ráj chutí punče? Nevadí, že zrovna nemáte poblíž cukrárnu s punčovými dortíky – vyzkoušejte Margot Artemis, která je jedinečným spojením tradiční chuti Margot, doplněné šťavnatou vrstvou s punčovou příchutí. Unikátní kombinace exotických chutí Margot Artemis pohladí vaše chuťové pohárky a rozproudí představy o vysněném ráji.orion-margot-artemis-50g.jpg
Originální tyčinka Margot patří dlouhodobě k nejoblíbenějším tyčinkám u nás. Dopřejte si kdykoliv s Margot kousek exotického ráje sami pro sebe, i když se letos zrovna k moři nechystáte. Doporučená maloobchodní cena 50 g tyčinky je 10,90 Kč, 100 g tyčinky je 15,90 Kč. Pokud upřednostňujete punčové potěšení, Margot Artemis je k dostání za 10,90 Kč v klasickém 50 g balení.
 
O ORIONu a Nestlé:
Tradiční značka cukrovinek ORION patří největší potravinářské společnosti světa Nestlé, založené již roku 1866. Nestlé zaměstnává více než 280 000 zaměstnanců ve 443 závodech 81 zemí. Na českém trhu působila již mezi lety 1890 až 1948, ale její moderní historie u nás se datuje od roku 1992, kdy se stala strategickým partnerem privatizace Čokoládoven, a.s. V současnosti má v České republice dva závody: ZORA v Olomouci a SFINX Holešov. Právě závod ZORA, založený již v roce 1898, je místem, kde jsou vyráběny populární tyčinky ORION. Nestlé dodává na český trh také další populární značky potravin, například Maggi, Nescafé, Granko, Bon Pari, či Mövenpick, dále kojeneckou a dětskou výživu Nestlé, klinickou výživu a také krmivo pro zvířata značek Purina-one, ProPlan, Friskies či Gurmet.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×