Jdi na obsah Jdi na menu
 


VYCHUTNEJTE SI BABÍ LÉTO S EXTRA HOŘKÝMI LEDOVÝMI KAŠTANY

Oblíbené Ledové kaštany můžete od září ochutnat i v luxusní hořké čokoládě. Velmi úspěšná limitovaná edice se po roce opět vrací do obchodů. Na pultech ji najdete od září do listopadu 2012. Kakaovo-oříšková náplň v extra hořké čokoládě vám dodá energii a dobře vás naladí na celý den, bez ohledu na počasí.

1.jpgDopřejte si extra silný chuťový požitek s tyčinkou Ledové Kaštany Extra hořké. Chladivá oříškovo-čokoládová náplň, kterou znáte z klasických Ledových Kaštanů, je nyní obohacena vyšším podílem kakaa. A navíc je zalitá vrstvou intenzivní hořké čokolády. Pomalu se rozpouští v ústech a přináší dlouhotrvající potěšení. Dotek luxusu evokuje i elegantní obal s dominantní hnědou barvou v odstínu pravého kakaa.
Ať už vám nevyzpytatelné podzimní počasí dopřeje babí léto, nebo nepříjemné plískanice, Extra hořké Ledové Kaštany vám ho zaručeně zpříjemní. Zachutnají určitě jak milovníkům klasických Ledových Kaštanů ORION, tak vyznavačům kvalitní hořké čokolády s vydatnou kakaovou chutí.
Hořká čokoláda zvyšuje mozkovou a srdeční aktivitu a dodává tělu endorfiny - hormony štěstí, čímž zlepšuje naši náladu. Podle některých vědeckých studií i dokonce významně zvyšuje výkonnost organismu. Pro její lahodnou sytou chuť ji oceňují především muži. Extra hořké Ledové Kaštany přinášejí dokonalou kombinaci hořké čokolády a oříškovo-čokoládové náplně, pravý požitek smyslů pro milovníky intenzivních chutí. Tak, jako klasické Ledové Kaštany, i Extra hořké Ledové Kaštany jsou díky praktickému tvaru tyčinky vhodné pro všechny, kteří žijí svůj život aktivně a své čokoládové potěšení chtějí mít vždy po ruce.
Dopřejte si jedinečný chuťový zážitek. Osvědčená kvalita tyčinek ORION určitě nezklame ani v této limitované edici. Kaštany Ledové Extra hořké se prodávají v balení o velikosti 50 g, doporučená maloobchodní cena je 10,90 Kč.
O ORIONu a Nestlé:
Tradiční značka cukrovinek ORION patří největší potravinářské společnosti světa Nestlé, založené již roku 1866. Nestlé zaměstnává více než 280 000 zaměstnanců ve 443 závodech 81 zemí. Na českém trhu působila již mezi lety 1890 až 1948, ale její moderní historie u nás se datuje od roku 1992, kdy se stala strategickým partnerem privatizace Čokoládoven, a.s. V současnosti má v České republice dva závody: ZORA v Olomouc a SFINX Holešov. Právě závod ZORA, založený již v roce 1898, je místem, kde jsou vyráběny populární tyčinky ORION. Nestlé dodává na český trh také další populární značky potravin, například Maggi, Nescafé, Granko, Bon Pari, či Mövenpick, dále kojeneckou a dětskou výživu Nestlé, klinickou výživu a také krmivo pro zvířata značek Purina-one, ProPlan, Friskies či Gurmet.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×