Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vybavte svou chalupu retro elektronikou, která jí dodá šmrnc!

Retro je stále in, a to i v elektronice. Do vaší chalupy navíc vnese pocit nostalgie a kouzelných dávných časů, kdy na vás ze všech stran dýchala příjemná a uvolněná atmosféra. Přesto, že jsou retro přehrávače Hyundai vyrobeny ve starém designu, najdete v nich nejmodernější technologie.

Díky svému elegantnímu dřevěnému provedení představují přehrávače Hyundai originální doplněk jak na chalupu, tak do moderních interiérů. Jejich originalitu podtrhuje i to, že jsou některé modely vyráběny ručně. Tito starodávně vypadající společníci umí přehrát nejen gramofonové desky, CD, kazety či flash disky, ale zároveň jsou schopni díky technologii RIP uložit přehrávanou hudbu v populárním formátu MP3. Můžete tak staré nenahraditelné nahrávky na LP deskách uchovat pro další generace. Rádio je u všech modelů samozřejmostí.
 
Gramofon Hyundai Retro RTCC 411 RIP
Cena od: 7 990 Kč (Euronics.cz)
1.jpgTento stylový retro gramofon Hyundai RTCC 411 RIP s CD zaujme nejen svým povedeným retro designem s charakteristickou troubou, ale jistě potěší i zakomponovanými technologiemi dnešní doby. Kromě gramofonových desek zvládá také přehrávání CD a kazet. Díky FM tuneru pak můžete poslouchat svou oblíbenou rádiovou stanici. Velice užitečná je také funkce ripování, která umožňuje bez použití počítače vytvářet hudební MP3 soubory z CD, gramofonové desky, rádia, nebo kazety. Výkon reproduktorů činí 2 2.jpgx 3 Wattů, což je naprosto dostačující i pro hlasitější poslech. Pokud chcete své chalupě dopřát nezaměnitelný vzhled, tento gramofon se jistě stane unikátem jakéhokoliv interiéru. Navíc při jeho zakoupení dostanete jako dárek originální vinylovou LP desku Karel Gott Největší hity. Album obsahuje třináct největších hitů mistrovy slavné kariéry od roku 1963, například Lady Carneval, Být stále mlád, nebo Když muž se ženou snídá. Nejznámější písně Karla Gotta byly vydány na této LP desce exkluzivně pro značku Hyundai, speciálně pro řadu přehrávačů Retro Style. Album Karla Gotta je vydáno pouze na vinylu a není volně k prodeji.

3.jpg4.jpg5.jpg

 
Gramofon s CD Hyundai RTCC 513 RIP
Cena od: 3 999 Kč (Kasa.cz)
6.jpgPřehrávač Hyundai RTCC 513 RIP RETRO představuje nejoblíbenější model této retro řady a na první pohled zaujme svým retro designem. Přehraje nejen gramofonové desky, ale i kazety a CD disky. Samozřejmostí je USB vstup a podpora formátů MP3 a WMA. O poslech rozhlasových stanic se pak postará FM/AM tuner. Jeho manuální ovládání s ručičkovým ukazatelem jen umocňuje retro design přehrávače. Model podporuje technologii RIP, která umožňuje převod hudby z gramofonové desky, kazety, CD i rádia do formátu MP3 na flash disk, a to bez nutnosti využití počítače. Ovládání retro přehrávače je snadné díky přehlednému LCD displeji. Pro přehrávání gramofonových desek disponuje přístroj funkcemi autostop, automatické spuštění jehly a třemi rychlostmi (33/45/78). Rozměry přehrávače v cm jsou (š x v x h) 50 x 21 x 34 a hudební výkon 2 x 3 W.

7.jpg  9.jpg

 
Radiopřijímač s CD Hyundai RC 606
Cena od: 2 599 Kč (Kasa.cz)
10.jpgPřehrávač Hyundai RC 606 RETRO je stylovou reinkarnací dávných gramorádií, kde gramofon nahradil CD přehrávač. V dřevěné bedně se tedy ukrývá nejen analogový tuner s rozsahem AM/FM, ale i CD mechanika. Ta je ukrytá pod horním odklopným víkem a zvládá přehrávání ve formátech MP3 a WMA. Analogový tuner s ručičkovým ukazatelem a vlnovým rozsahem FM/AM umožňuje stejně jako tenkrát pouze manuální vyhledávání stanic. Užijete si tak hledání své oblíbené stanice v éteru. I když se zdá celkový zvukový výkon 2 x 3 W nepatrný, ve dřevěné bedně se skvěle rozezní. Rozměry přehrávače v cm jsou (š x v x h) 32 x 22 x 21.

11.jpg12.jpg13.jpg

 
Gramofon Hyundai RT 910 RIP
Cena od: 2 299 Kč (Kasa.cz)
14.jpgGramofon Hyundai RT 910 RIP je ideálním společníkem pro poslouchání archivních gramodesek. Gramorádio je také vybaveno analogovým tunerem s ručičkovým ukazatelem a manuálním vyhledáváním stanic ve vlnových rozsazích FM/AM. Gramofon ukrytý pod dřevěným víkem disponuje funkcí Autostop a automatickým spouštěním jehly. Hlavně ale dokáže přehrávat desky rychlostí 33/45/78 ot/min, což je dnes rarita. Zvláště poslední rychlost je ojedinělá a umožní vám přehrát šelakové desky již dávno odložené a zapomenuté. USB vstup pro přehrávání MP3 z flash pamětí umožňuje také ripování, tedy tvorbu MP3 souborů z gramofonové desky či rádia bez použití PC.

15.jpg     16.jpg

 
Všechny retro přehrávače Hyundai lze pořídit za výhodné ceny např. na internetových obchodech kasa.cz, eproton.cz, euronics.cz nebo v síti elektroprodejen Euronics.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×