Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tygr, vlk či koala dohlédnou na to, jak si vaše děti čistí zuby

nepojmenovany-1.jpgZvířecí kartáčky určené dětem ve věku 7 – 13 let přináší značka Signal. Díky speciálnímu tvaru hlavice, měkkosti i ergonomicky tvarované rukojeti je kartáček Signal Junior to pravé pro děti školou povinné.

 

 
 
Kartáčky jsou dostupné ve čtyřech barvách, ve čtyřech zvířecích variantách. Malý neposeda si může vybrat kartáček sám podle toho, jestli se mu líbí víc tygr, koala, delfín nebo vlk. Díky praktické přísavce děti kartáček na umyvadle nikdy nepřehlédnou.
 
Vedle kartáčku je dětem od 7 do 13 let určena i zubní pasta Signal Junior. Ta pomáhá předejít zubnímu kazu na čerstvých druhých zubech a jemná chuť máty zajišťuje dětem svěží dech.
 
 
Zubní kartáček Junior pořídíte v drogériích za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 53,90 Kč.
Značka Signal si uvědomuje, jak je důležité vést děti ke správnému čištění zubů, aby se pro ně ústní hygiena stala běžnou součástí dne a čerstvé druhé zuby dostaly hned ze začátku tu nejlepší péči. S kartáčkem Signal Junior bude pro děti čištění zubů zábavné a příjemné. Zubní kartáček má speciálně profilovanou hlavici pro dětská ústa a ergonomicky tvarovanou rukojeť, se kterou bude čištění nových zoubků jednoduché a efektivní.

 

O Unileveru
Společnost Unilever nabízí ve více než 190 zemích 11 kategorií obsahujících 400 značek potravin, výrobků pro péči o domácnost a výrobků pro osobní péči. Dokáže proto oslovit takové množství lidí jako žádná jiná společnost. V roce 2011 tato společnost, která zaměstnává více než 170 000 lidí po celém světě, dosáhla obratu 46,5 miliardy eur. Její výrobky používají každý den dvě miliardy lidí.
Společnost Unilever je zavázána k zodpovědnému chování. Věří, že s pomocí 2 miliard svých zákazníků dokáže změnit svět k lepšímu. Společnost Unilever založila v roce 2012 nadaci „The Unilever Foundation“, která se zaměří na kvalitu života hned v několika oblastech: hygienické podmínky, přístup k čisté a pitné vodě, výživa a lepší životní styl. V této souvislosti uzavřel Unilever partnerství s pěti globálními neziskovými organizacemi: UNICEF, Oxfam, World Food Programme, PSI a Save the children.
 
V listopadu 2010 byl představen Unilever Sustainable Living Plan (Unilever Plán Udržitelného Rozvoje), který si klade za cíl pomoci více jak jedné miliardě lidí zlepšit jejich zdraví, hygienické podmínky a životní úroveň, využívat 100 % zemědělských surovin z udržitelných zdrojů a zmírnit dopad na životní prostředí do roku 2020 o celou polovinu. Společnost Unilever se již 13. rok v řadě drží v čele žebříčku Dow Jones Sustainability Index v kategorii potravin. Tento index částečně vychází z hospodaření, sociálních závazků, vlivu na životní prostředí a výsledků společnosti.

Unilever Česká republika obsadil v roce 2010 2. místo v soutěži Podnik podporující zdraví a rovněž získal ocenění v soutěži Top odpovědná firma 2011 v kategorii Inovátor v životním prostředí za projekt Green Office. Podporuje aktivity z oblasti ochrany životního prostředí a již několik let je partnerem občanského sdružení Tereza. Pomáhá prostřednictvím svých výrobků desítkám charitativních oganizací.

Společnost Unilever byla založena před 120 lety a svou českou pobočku zřídila v roce 1991. Unilever ČR, spol. s r. o. – s hlavním sídlem v Praze – je součástí regionu Central and Eastern Europe spolu s dalšími 17 pobočkami. Unilever ČR, spol. s r. o. má 350 zaměstnanců.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×