Jdi na obsah Jdi na menu
 


Teploty stoupají, je důležité dodržovat pitný režim - Pomohou vám filtrační konvice

Počasí se začíná pomalu oteplovat a nadchází pro většinu z nás nejpříjemnější část roku. Nese s sebou však i různá rizika. Jedním z nich je možná a nebezpečná dehydratace organizmu. Právě v létě je důležité, více než kdy jindy, dodržovat pravidelný pitný režim. Jeho základem by měla být neperlivá voda. Právě filtrační konvice vám pomohou mít chutnou a kvalitní vodu stále při ruce a díky nim budete mít navíc přehled, kolik jste toho vypili.

1.jpgTekutiny nám zajišťují dobrou funkci ledvin a odvádějí škodliviny z těla. Bez jejich dostatečného příjmu může docházet k únavě, bolesti hlavy, snížení koncentrace a poklesu výkonu. Říká se, že by měl člověk vypít v průměru 2,5 litru denně. Pitný režim je však velmi individuální. Ideální množství tekutin je pro každého jiné a závisí například na pohlaví, výšce, váze, věku, stavu ledvin, momentální fyzické námaze a také právě na teplotě počasí. V létě se člověk potí více a proto je zapotřebí dodávat organizmu i více tekutin.
 
Čistější a chuťově lepší voda díky filtračním konvicím
Základem pitného režimu by měla být neperlivá voda. Nápoje sycené oxidem uhličitým totiž vedou k překyselení organizmu a mohou zapříčinit nadýmání či zhoršování trávení. Nejjednodušším způsobem, jak získat neperlivou vodu je otočit kohoutkem vodovodu. Pití vody z kohoutku má mnoho výhod. Vyhnete se tahání těžkých nákupních tašek s balenou vodou a zároveň tím ulehčíte přírodě od dalších PET lahví. V České republice má voda z veřejných vodovodů poměrně dobrou kvalitu, ale s chutí už je to v některých oblastech poněkud horší. Ideálním řešením jsou v tomto případě filtrační konvice, které tuto pachuť odstraní. Například filtrační konvice Hyundai Aqua Optima odstraňují díky jedinečné směsi aktivního uhlíku nejen chlór, ale snižují také hladinu herbicidů a pesticidů. Měnič iontů pak vodu změkčí a sníží obsah těžkých kovů a dusičnanů. Jedinečný patentovaný pěti stupňový proces filtrace navíc z vody odstraňuje nečistoty, které v ní zůstávají i po převaření. Získáte tak celkově čistější, kvalitnější a chuťově lepší vodu.

2.jpg

Filtrační konvice pomohou s pravidelným pitným režimem
Filtrační konvice vám také pomohou dodržovat pravidelný pitný režim. Mnoho z nás totiž na něj zapomíná, a pijeme, jen když máme žízeň. Tekutiny bychom však měli doplňovat pozvolna a to ještě dříve, než potřebu pocítíme. Velmi nebezpečný je totiž přístup takzvaného nárazového pití, kdy si uvědomíme, že jsme za celý den nic nevypili a tak to chceme honem dohnat vypitím několika sklenic. Pokud najednou vypijeme velké množství tekutin, nadměrně tím zatěžujeme ledviny a srdce, což může vést v extrémních případech až k jejich kolapsu. Díky filtračním konvicím máte chutnou a čistou vodu stále při ruce a jejich přítomnost na stole vám bude neustále připomínat potřebu dodržování pitného režimu. Navíc máte přehled, kolik jste toho za den vypili a kolik byste ještě měli. Použití konvice Hyundai s filtrací Aqua Optima vám zaručuje čistější a chutnější vodu jen za pár korun denně. Každý filtr vydrží minimálně 30 dní – zhruba 100 litrů. Jeho životnost ukazuje u konvic manuální nebo elektronický indikátor životnosti.
 
Konvice Hyundai Aqua Optima lze pořídit v několika modelech. Zvolit můžete neutrální provedení s víčkem v bílé barvě s elegantním čistým designem nebo konvice v matném provedení ve 3 barvách – zelené, oranžové a modré. Lze si tak vybrat barvu, která bude nejlépe pasovat do vaší domácnosti. Vkusné provedení naleznete například u filtrační konvice Hyundai Aqua Optima Accolade s víčkem ve stříbrné barvě, která skvěle zapadne do moderních interiérů.
 
3.jpgFiltrační konvice Hyundai Aqua Optima ACCOLADE
-        Objem zásobníku na přefiltrovanou vodu 1,7 l
-        Celkový objem 2,5 l
-        Manuální indikátor životnosti filtru
-        Slim design – vejde se do dveří lednice
-        Cena: od 499 Kč (kasa.cz)
 
3za50-120x600-leto-_radusy-2013--1-.jpgFiltrační konvice Hyundai Aqua Optima GALIA
-        Objem zásobníku na přefiltrovanou vodu 1,5 l
-        Celkový objem 2,25 l
-        Elektronický indikátor životnosti filtru
-        Slim design – vejde se do dveří lednice
-        Cena: od 599 Kč (kasa.cz)
 
4.jpgFiltrační konvice Hyundai Aqua Optima ARCADIA
-        Ve třech barevných provedeních
-        Objem zásobníku na přefiltrovanou vodu 1,3 l
-        Celkový objem 2 l
-        Manuální indikátor životnosti filtru
-        Slim design – vejde se do dveří lednice
-        Matné provedení
-        Cena: od 199 Kč (euronics.cz)
 
5.jpgFiltrační konvice Hyundai Aqua Optima CLARION
-        Objem zásobníku na přefiltrovanou vodu 1,3 l
-        Celkový objem 2 l
-        Manuální indikátor životnosti filtru
-        Slim design – vejde se do dveří lednice
-        Cena: od 299 Kč (kasa.cz)
-        AKCE Balení se třemi náhradními filtry: od 499 Kč (euronics.cz)
 
Všechny filtrační konvice Hyundai Aqua Optima lze pořídit za výhodné ceny např. na portálech kasa.cz, eproton.cz, euronics.cz nebo v síti elektroprodejen Euronics.
 
Čistá voda není všude samozřejmostí
Zdroje vody jsou na planetě rozloženy velmi nerovnoměrně – zatímco někde je vody dostatek, některé oblasti trpí suchem. Jedním z míst, které je tímto nedostatkem postiženo, je Etiopie.
Společnost Člověk v tísni se právě v Etiopii snaží pomoci místním dětem - a nejen jim - k lepší dostupnosti vody. Na pomoc s tímto úkolem jim přichází značka Hyundai s výrobkovou řadou filtračních konvic Aqua Optima.
Díky každé prodané konvici Hyundai Aqua Optima věnujeme jednomu dítěti v Etiopii čistou vodu na jeden měsíc.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×