Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šťavnaté Pedro Safari vás unesou rovnou do Afriky

pedro-zele-safari.jpgZavřete oči a nechte se unést chutí exotické Afriky. Pedro vás totiž zve na kouzelnou projížďku Safari. Barevné želatinové opičky, sloni, zebry nebo hrošíci si vás získají přírodní chutí ovoce i obsahem ovocné šťávy. Jsou bez konzervantů, pouze s přírodními barvivy a zaručeně si na nich pochutnáte. Jednoduše želé, co má šťávu!

Dětství řady dnes již dávno dospělých lidí je neodmyslitelně spjato s postavičkou Pedra, chlapce v sombreru, který se na ně usmíval z růžové žvýkačky. Nyní Pedro zažívá svůj návrat na želatinových dobrotách společnosti Candy Plus.

 Na želatinových zvířátkách si pochutnají jak velcí, tak malí mlsalové, navíc mají možnost společně s Pedrem prožívat různá dobrodružství.

Obzvlášť zebra je v Pedro Safari mixu oblíbená. Víte ale, proč to tak je a proč má na sobě černobílé pruhy? Nevíte? Pak si přečtěte, co se Pedro dozvěděl od samotné zebry. Společně se uvelebili na pohodlné dece ve stínu velkého stromu, tam, kde Safari mix chutná skvěle, a zebra začala vyprávět: „V jeden obzvlášť horký den jsem měla velkou žízeň a tak jsem se šla napít k jezírku. S plným bříškem jsem ale začala být unavená a tak jsem se opřela o nedaleký plot. A když jsem se probudila, zjistila jsem, že plot byl natřený a já mám teď úžasné módní proužky.“

Takový byl příběh zebry a mlsání Safari želé vám určitě dá inspiraci na vytváření dalších příběhů o afrických zvířátkách. Zkuste se na chvíli zastavit a v klidu se usadit v parku, na zahradě nebo třeba při volné chvíli v pohodlném křesle, zavřete oči a uvidíte, že Safari je jedna velká zábava.

Želatinová zvířátka s lahodnou příchutí ananasu, jablka, jahody, černého rybízu, pomeranče a citrónu zakoupíte v běžné obchodní síti, 80 gramů za 16 Kč.

Další příběhy oblíbených Pedro zvířátek a smajlíků si můžete přečíst na www.mojepedro.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×