Jdi na obsah Jdi na menu
 


S čaji PICKWICK RANNÍ bude den veselejší

21. 1. 2011

Plná chuť černého čaje je tou ideální vzpruhou po ránu. Cejlonský čaj, ze kterého jsou čaje Pickwick Ranní připravené, patří mezi nejžádanější na světě především pro svou kvalitu a vůni. Dopřejte si čaj Pickwick Ranní, který potěší tělo i duši. Díky jednotlivým sáčkům snadno a rychle připravíte nejen výborný čaj k snídani, ale také ideální nápoj pro příjemné chvíle strávené nad šálkem chutného čaje v kteroukoli denní dobu.

 
Pickwick Ranní je vybraná kompozice cejlonských čajů, které se pěstují na ostrově Srí Lanka na plantážích Uva a Dimbula. Čaje z těchto plantáží patří k nejkvalitnějším, jejich chuť je výrazná, zároveň lahodná, s intenzivní vůní i barvou. Černé čaje Pickwick Ranní jsou ideální pro celodenní popíjení. Obsahují přírodní antioxidanty, fluorid a tein, který je „příbuzný“ kofeinu. Tein má podobné účinky jako kofein. Dokáže povzbudit mozkovou činnost bez zatížení srdce a krevního oběhu či odstranit únavu. Jeho nástup je pomalejší, ale s delším účinkem.
 
nepojmenovany-1.jpg
 
Pickwick Ranní
Vychutnejte si svoji chvilku s klasickým čajem Pickwick Ranní, který je výběrem z vysoce kvalitních cejlonských čajů. Čaj Pickwick Ranní je povzbuzující nápoj zlatavé barvy a příjemné vůně se zdraví prospěšnými účinky.
 
Pickwick Ranní s citronem je silný čaj z cejlonských lístků. Přidáním ovocné šťávy – citronové, vychutnáte chuť čaje, ale i ovoce.
 
Černý čaj Pickwick Ranní Earl Greyje obohacen příjemným aroma bergamotu (bergamot = středozemní citrusové ovoce). Jeho typická vůně i chuť je ideální pro příjemná ranní probuzení.
 
 
 
 
Kazeta Pickwick Ranní
 
Pro ty, kdo si bez pořádné snídaně nedokážou představit začátek novéhonepojmenovany-2.jpg dne, je vhodná kazeta Pickwick Ranní. Tři krabičky lahodného černého čaje z cejlonských lístků ve spojení s prémiovým džemem Schwartau plným ovoce – ve variantách jahoda a malina -  je tato sada k dostání za 99,90 Kč.
 
Ranní čaj Pickwick zakoupíte v balení po 25, 50 či 100 sáčcích. Vychutnávat si jeho chuť, můžete tedy opravdu dlouho. K dostání jsou v běžné síti obchodů s potravinami, za doporučenou maloobchodní cenu 25ks – 31,50 Kč; 50ks - 54,90 Kč a 100ks 104,90 Kč.
 
Pro více informací navštivte nové interaktivní stránky www.pickwick.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×