Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přeneste se s Margot Artemis do vysněného exotického ráje!

Léto je tady a s ním i tropická letní chuť tyčinky Margot. Zakousněte se do Margot Artemis a nechte se přenést do vysněného ráje pod palmami s výhledem na slunce zapadající nad mořem. Jedinečná kombinace punčové a rumovo-kokosové chuti přenese vaše myšlenky do sluncem zalitých krajin, k bílým plážím a mořským vlnám.

2.jpgPunč v létě? Proč ne? Margot Artemis je jedinečným spojením dvou barevných vrstev a dvou chutí zalitých v lahodné mléčně čokoládě. Typická rumovo-kokosová chuť Margot je doplněná šťavnatou vrstvou s punčovou příchutí. Unikátní kombinace exotických chutí nové Margot Artemis pohladí Vaše chuťové pohárky a rozproudí představy o letní dovolené.
Margot patří dlouhodobě k nejoblíbenějším tyčinkám u nás. Svou chutí vás Margot Artemis zasáhne jako šíp krásné řecké Artemis, bohyně Měsíce a lovu. Kombinací tří zářivých barev na obalu vás tyčinka příjemně letně naladí.
Dopřejte si s Margot Artemis kousek exotického ráje jen sami pro sebe! Doporučená maloobchodní cena Margot Artemis 50 g je 10,90 Kč.
Tyčinky Margot vám nabízí široké spektrum dalších chutí. Užijte si klasickou rumovo-kokosovou Margot v balení v 50g i 100g. Osvěžujícím chuťovým zážitkem může být Margot Rozinková. Pro drobné mlsání je tu Margot Snack. A pro velkou rodinu jsou připraveny Margot Minies.
O ORIONU a Nestlé:
Tradiční značka cukrovinek ORION patří největší potravinářské společnosti světa Nestlé, založené již roku 1866. Nestlé zaměstnává více než 280 000 zaměstnanců ve 443 závodech 81 zemí. Na českém trhu působila již mezi lety 1890 až 1948, ale její moderní historie u nás se datuje od roku 1992, kdy se stala strategickým partnerem privatizace Čokoládoven, a.s. V současnosti má v České republice dva závody: ZORA v Olomouc a SFINX Holešov. Právě závod ZORA, založený již v roce 1898, je místem, kde jsou vyráběny populární tyčinky ORION. Nestlé dodává na český trh také další populární značky potravin, například Maggi, Nescafé, Granko, Bon Pari, či Mövenpick, dále kojeneckou a dětskou výživu Nestlé, klinickou výživu a také krmivo pro zvířata značek Purina-one, ProPlan, Friskies či Gurmet.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×