Jdi na obsah Jdi na menu
 


PODĚLTE SE O SVÉ LETNÍ ZÁŽITKY S KAMARÁDY A VYHRAJTE S MIŇONKAMI

5. 7. 2014

Léto je období, kdy o zážitky rozhodně není nouze. Jak ale vyprávíme své příhody kamarádům, partnerovi nebo třeba rodičům? Sem tam si nějakou z historek malinko upravíme nebo posluchačům „přiznáme“ zkrátka jen to, co se nám hodí. Lahodné Miňonky fandí všem příběhům, ať už se staly tak, či onak. A protože při vyprávění zážitků z dovolené je to stejné, můžete během celého léta vyhrát pohlednice s vlastními fotografiemi. O ty se jednoduše podělíte, s kýmkoli vás napadne. Miňonky je za vás totiž vytisknou a doručí.

Soutěž o originální pohlednice je mnohem jednodušší, než byste čekali. Stačí odpovídat na soutěžní otázky na facebookové stránce značky Miňonky (https://www.facebook.com/minonkyczsk) od prvního července do prvního září. Za svůj komentář, který Miňonky „olajkují“, získáte kódy pro vytvoření vlastních pohlednic, které zhotovíte na stránkách www.minonky.cz. Miňonky pak váš jedinečný výtvor s radostí vytisknou a rozešlou vašim přátelům přímo do jejich poštovní schránky.

web_grid-1024_verze2.jpg

Miňonky, to je 5 křupavých oplatek v čokoládě. Pět zážitků, které můžete sdílet, nebo si je nechat pro sebe... Miňonky − je jen na tobě, o co se podělíš.
 
Více informací o soutěži se dozvíte na www.facebook.com/minonkyczsk  
 
O společnosti Mondelez Czech Republic s.r.o.
Společnost Mondelez Czech Republic s.r.o. je součástí skupiny společností Mondelēz International, která je předním světovým výrobcem čokolády, sušenek, žvýkaček, bonbonů, kávy a rozpustných nápojů, jenž vznikl 1. října 2012 rozdělením společnosti Kraft Foods na dvě samostatné firmy. V současné době skupina společností Mondelēz International zaměstnává přibližně 110 tisíc zaměstnanců a své výrobky prodává ve 165 zemích světa. Mezi její nejznámější značky patří čokoláda Milka a Cadbury, káva Jacobs, sušenky Oreo a LU nebo žvýkačky Trident. V českém a slovenském portfoliu pak hrají významnou roli také značky BeBe Dobré ráno, Brumík, Fidorka, Figaro, Halls, Kolonáda, Miňonky, TUC či Zlaté. Mondelēz International působí v České republice a na Slovensku již od roku 1992. Na obou trzích je jedničkou ve výrobě sušenek a čokoládových cukrovinek, obchodní zastoupení firmy zde prodává neuvěřitelných 550 produktů pod 24 značkami a v celkem pěti továrnách, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb zde zaměstnává více než 3 tisíce lidí. V České republice začala společnost Mondelēz International fungovat pod novým názvem 29. dubna 2013.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×