Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÝ DOVE SUCHÝ ŠAMPON – PRO KRÁSNÉ VLASY PLNÉ OBJEMU VŽDY A VŠUDE

Vlasy, to je věčné a nikdy nekončící téma ženského světa. Jak na to, aby vypadaly krásně a plné objemu každý den, přesně tak, jako když si je čerstvě umyjeme a upravíme podle našich představ? Specialista na péči o vlasy, značka Dove, konečně přináší skutečné řešení. Zapomeňte na klobouky, vyhoďte gumičky, a vsaďte na novinku Dove Suchý šampon! Díky němu oživíte své vlasy kdykoli si vzpomenete a navíc bez jediné kapky vody.

Každý den nás ženy čeká „zásadní“ rozhodnutí – vlasy umýt či neumýt? Když se rozhodneme pro ANO, budou vypadat svěže a krásně, jenže ne vždycky na tento proces trvající desítky minut máme čas (zvláště ty z nás, jejichž hříva sahá do poloviny zad a dále). Příliš časté mytí a následná úprava vlasů jim navíc může i uškodit, a pokud naši kštici zdobí přeliv či barva, rychleji si ji vymyjeme, stejně tak jako drahé masky a přípravky, které nám do vlasů aplikovala kadeřnice. Na druhou stranu se zplihlými, nevzhledně vypadajícími vlasy se necítíme vůbec dobře a to také není to pravé ořechové.
Značka Dove proto přichází s revoluční novinkou, díky které budou vaše vlasy svěží a revitalizované během několika minut. Dove Suchý šampon osvěžuje vlasy bez jediné kapky vody a navíc jim dodá viditelný objem. Jeho aplikace není vůbec náročná, šampon stačí jen nasprejovat k vlasovým kořínkům, lehce vmasírovat, aby šampon absorboval přebytečný maz a učesat jako obvykle. Více se dozvíte na www.dove.cz.  
dove-suchy-sampon_nahled.jpgDOVE SUCHÝ ŠAMPON 200 ml
Viditelně revitalizuje vlasy mezi jednotlivými mytími. Absorbuje přebytečný maz a zanechá tak vlasy krásné, a s viditelným objemem!
Nezávazně doporučená spotřebitelská cena: 129,90 Kč
Tip pro snadný styling
Pokud nemáte čas si umýt vlasy, použijte Dove suchý šampon. Vlasy budou krásné jako po umytí, objemnější a lépe stylingově upravitelné. Jelikož Dove suchý šampon vlasy nezatěžuje, jeho použitím vytvoříte zcela přirozený a svěží look. 

nepojmenovany-1.jpg

O Unileveru
Společnost Unilever nabízí ve více než 190 zemích 11 kategorií obsahujících 400 značek potravin, výrobků pro péči o domácnost a výrobků pro osobní péči. Dokáže proto oslovit takové množství lidí jako žádná jiná společnost. V roce 2011 tato společnost, která zaměstnává více než 170 000 lidí po celém světě, dosáhla obratu 46,5 miliardy eur. Její výrobky používají každý den dvě miliardy lidí.
Společnost Unilever je zavázána k zodpovědnému chování. Věří, že s pomocí 2 miliard svých zákazníků dokáže změnit svět k lepšímu. Společnost Unilever založila v roce 2012 nadaci „The Unilever Foundation“, která se zaměří na kvalitu života hned v několika oblastech: hygienické podmínky, přístup k čisté a pitné vodě, výživa a lepší životní styl. V této souvislosti uzavřel Unilever partnerství s pěti globálními neziskovými organizacemi: UNICEF, Oxfam, World Food Programme, PSI a Save the children.
V listopadu 2010 byl představen Unilever Sustainable Living Plan (Unilever Plán Udržitelného Rozvoje), který si klade za cíl pomoci více jak jedné miliardě lidí zlepšit jejich zdraví, hygienické podmínky a životní úroveň, využívat 100 % zemědělských surovin z udržitelných zdrojů a zmírnit dopad na životní prostředí do roku 2020 o celou polovinu. Společnost Unilever se již 13. rok v řadě drží v čele žebříčku Dow Jones Sustainability Index v kategorii potravin. Tento index částečně vychází z hospodaření, sociálních závazků, vlivu na životní prostředí a výsledků společnosti.
Unilever Česká republika obsadil v roce 2010 2. místo v soutěži Podnik podporující zdraví a rovněž získal ocenění v soutěži Top odpovědná firma 2011 v kategorii Inovátor v životním prostředí za projekt Green Office. Podporuje aktivity z oblasti ochrany životního prostředí a již několik let je partnerem občanského sdružení Tereza. Pomáhá prostřednictvím svých výrobků desítkám charitativních oganizací.
Společnost Unilever byla založena před 120 lety a svou českou pobočku zřídila v roce 1991. Unilever ČR, spol. s r. o. – s hlavním sídlem v Praze – je součástí regionu Central and Eastern Europe spolu s dalšími 17 pobočkami. Unilever ČR, spol. s r. o. má 350 zaměstnanců.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×