Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinka v péči o akné: neviditelná náplast MiaCare dokonale kryje i hojí

27. 9. 2013

image-1-.jpgZnají to teenageři, dospělé ženy i muži. Zarudlý či zanícený pupínek se na tváři objeví bez varování a v nejméně vhodný okamžik. Většinou vyvolá zoufalou paniku, po níž následuje fáze urputného vymačkávání hnisavé zátky. Což je to nejhorší, co můžete udělat. Koledujete si totiž nejen o vážný zánět, ale také o rozšíření akné na zdravou pokožku. Aktuálním hitem a novinkou v péči o zanícené pupínky a neštovičky je hydrokoloidní náplast na akné MiaCare. Ačkoli je ultratenká a s pletí okamžitě dokonale splyne, umí zároveň akné skvěle zakrýt, ošetřit a zhojit bez jizvy. A v pohodě na ni můžete nanést i make-up! 

„Hydrokoloidní náplast na akné má kromě výborného krycího efektu i léčebný moment. Dochází k uvolnění hnisavého obsahu neštoviček a k jeho vstřebání do náplasti. Použitím náplasti zároveň zajistíte i účinnou ochranu postiženého místa před bakteriální infekcí,“ vysvětluje renomovaná kožní lékařka Jarmila Rulcová.
Neviditelné náplasti na akné MiaCare dostanete v lékárnách, a to v baleních určených k použití ve dne nebo naopak v noci. „Hydrokoloidní náplast je třeba aplikovat na pupínky a neštovičky až do úplného odhojení zánětlivého projevu. Když náplast po absorpci hnisu zbělá, nebo ji máte déle než 12 hodin, vyměňte ji za novou,“ doporučuje docentka Rulcová.
Druhá kůže aneb bonus neviditelnosti
Krycí vrstva náplasti na akné MiaCare je tvořena polyuretanovou hmotou, která činí náplast po aplikaci na postižené místo prakticky neviditelnou. Nejen, že samolepicí a vysoce přilnavá náplast problematické pupínky překryje, ale ještě navíc se okolní pleti skvěle přizpůsobí a okamžitě s ní splyne. Na náplast můžete bez problémů nanášet make-up! Více informací o působení a způsobu použití náplasti na akné najdete na www.miacare.cz.
Hydrokoloidní náplasti jsou trendy
Hydrokoloidní nebo chcete-li vlhké krytí je nejmodernějším trendem v oblasti rychlejšího a bezproblémového hojení ran na kůži. Proč? Jednoduše proto, že ve vlhkém prostředí se kožní buňky lépe hojí a regenerují. Náplast na akné MiaCare chrání postižené místo před nečistotami a bakteriemi a její speciální hydrokoloidní vrstva účinkuje na zanícené pupínky rychle a velmi příznivě.
Polymerový komplex vnitřní vrstvy náplasti MiaCare je schopen tvořit s tekutinou gel, a tím pádem podporovat vhodné klima pro hojení akné. Laicky řečeno - hnis je absorbován v koloidní vrstvě náplasti za souběžného vytváření gelu, který zajišťuje pro hojení správnou vlhkost, pH a teplotu. Vlastní hydrogel tvoří samotný polštářek na pupínek. Polštářek obsahuje vodu a další inertní látky isotonického charakteru, jež umí na postižené místo působit blahodárně. „Hojení zanícených pupínků a neštoviček pod hydrokoloidní náplastí je bez jizvy,“ zdůrazňuje kožní lékařka Jarmila Rulcová.
Tip do kabelky i pod polštář. Aby vás potíže s akné už nikdy nezaskočily
miacare-denni_nocni.jpgNeviditelná hydrokoloidní náplast na akné MiaCare je novinkou v péči o zanícené pupínky a neštovičky na pokožce. Skvěle je překryje, ošetří a zhojí bez jizvy. Problematické místo navíc ochrání před bakteriální infekcí. Náplast na akné MiaCare je samolepicí, vysoce přilnavá, velmi tenká a po aplikaci na kůži prakticky neviditelná. Dobře na ní drží make-up. Náplasti jsou k dostání v lékárnách, a to buď v balení pro použití ve dne, nebo v noci. Každá krabička obsahuje 12 kusů náplastí, noční mají silnější účinek. Doporučená cena za náplasti na akné MiaCare je u denních 116,- Kč, u nočních 140,- Kč.
O firmě
Hydrokoloidní náplasti na akné MiaCare dováží do České republiky společnost Ars Witico od známé taiwanské společnosti BenQ Materials Corporation, která se řadu let úspěšně zabývá vývojem, výrobou a prodejem zdravotnických a kosmetických přípravků. Náplasti na akné MiaCare jsou ve státech EU registrovány jako zdravotnický prostředek.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×