Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové spreje Ambi Pur Odour Naturizer: přírodní svěžest u vás doma

5. 8. 2008

Obrazek

Různé národy upřednostňují různé typy vůní. Zatímco obyvatelé jižních států mají raději výrazné, sladší a květinové tóny, Češi zpravidla volí svěží a jemné vůně. V poslední době navíc stále roste zájem o produkty založené na přírodní bázi. Taková je i nová řada sprejů Ambi Pur Odour Naturizer, která obsahuje pravé přírodní výtažky.
 
Ve složkách sprejů Ambi Pur Odour Naturizer naleznete například mátu, eukalyptus či tymián, tedy výtažky rostlin, které díky jejich blahodárným vlastnostem lidé využívají již stovky let. Zároveň jsou známé svými neutralizujícími účinky. Ve spojení s dalšími složkami skvěle eliminují pachy a zároveň zaručí přírodní svěžest vzduchu kolem vás.
Výrobky Odour Naturizer jsou stejně jako ostatní osvěžovače vzduchu ve spreji Ambi Pur suché, tedy neuvolňují kapičky tekutiny do vzduchu a neulpívají na vašem oblečení či na zdech.  Díky obsahu pravého parfému stačí použít jen opravdu malé množství spreje a hned vás obklopí  elegantní tóny bylinných vůní.
 
Čtyři různé varianty sprejů
Spreje Ambi Pur Odour Naturizer jsou k dostání ve čtyřech různých variantách.
 
Tymián a orchidej – představuje kořeněnou vůni tymiánu v kombinaci s čarovně exotickým aroma orchideje. Směs plná slunce dotváří tu pravou letní atmosféru.
 
Eukalyptus a konvalinka – jemně květinovou vůni přirozeně doplňují tóny eukalyptu. Tato kombinace vás příjemně uvolní i naladí.
 
Svěží voda a máta – je jiskřivou kombinací dvou svěžích delikátních vůní. Bezpečně zatočí s nejrůznějšími pachy a provoní všechna zákoutí vašeho domova.

Antitabák
– eliminuje zápach tabákového kouře. Zároveň vás okouzlí svou podmanivou kořeněnou vůní doplněnou o tóny cedrového dřeva. 

Obrazek

 

 
Suché spreje Ambi Pur Odour Naturizer zakoupíte v drogeriích nebo v hypermarketu. Doporučená cena činí 39 Kč
 
Více informací naleznete na www.ambipur.cz.
 
 
Historie osvěžovačů

Málokdo ví, že značka Ambi Pur vznikla ve Španělsku v polovině 70. let spojením dvou slov „Ambiente“ a „Pur“ (prostředí a čistota). V této době osvěžovač vzduchu byl ve formě naimpregnovaného proužku papírku, užíval se zejména na toaletě a v koupelně. Postupem času tyto proužky nahradily aerosolové a gelové vůně. V roce 2000 byl veřejnosti představen nový produkt tekutého osvěžovače vzduchu s regulátorem intenzity odpařování. Prezentován byl jako parfém určený do automobilů a pod označením Ambi Pur se používá dodnes.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nelze koupit

(Lenka, 29. 10. 2014 12:58)

Kde je seženu????

 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×