Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÉ METEOSTANICE HYUNDAI ELEGANTNÍ A PRAKTICKÝ DÁREK NEJEN POD STROMEČEK

Chcete o Vánocích opravdu potěšit své nejbližší? Pořiďte jim elektronického pomocníka do domácnosti! Meteostanice Hyundai jsou praktické a díky originálnímu designu se stanou ozdobou každého bytu. Vybrat si můžete z rozmanitých barev, profesionálních i trendy modelů.

Pokud zakoupíte vybrané meteostanice Hyundai v předvánočním období, získáte navíc dárek v podobě stylových náramkových hodinek. Nabízí se ve třech barevných provedeních, a to černé, bílé a oranžové. Bonusem je také nadstandardní záruka v délce 40 měsíců, která prokazuje, že meteostanice Hyundai jsou kvalitně a precizně zpracované výrobky.
 
CO DOKÁŽOU METEOSTANICE
Základní funkce meteostanic jsou zobrazování naprosto přesného radiově řízeného času, vnější a vnitřní teploty, vlhkosti vzduchu, barometrického tlaku a předpovědi počasí pomocí ikon. Vybrané modely dokonce ukazují fáze Měsíce/Slunce, příliv nebo odliv. Mezi modely meteostanic Hyundai najdete i speciality s výjimečnými funkcemi. Například meteostanice s fotorámečkem, připojením k internetu nebo bezdrátovým monitorováním zálivky rostlin.
 
TROJICE NOVÝCH MODELŮ PRO NÁROČNÉ I MILOVNÍKY DESIGNU
 
1.jpgProfesionální model
Hledáte-li profesionála mezi meteostanicemi, sáhněte po modelu Hyundai WSP 2080 RWIND. Obsahuje programovatelné alarmy pro teplotu, vlhkost, windchill – pocitově vnímanou teplotu, rosný bod, dešťové srážky, rychlost a směr větru a barometrický tlak. Samozřejmostí jsou i základní funkce jako buzení, nebo zobrazení data a času. 
Model Hyundai WSP 2080 RWIND je k dispozici již od 3 999,- Kč.
Bonus: 40 měsíců záruka + stylové hodinky
 
2.jpg 
Trendy model
Milovníci pastelových barev ocení meteostanici Hyundai WSC 2180, která se nabízí v bílém, růžovém, světle modrém a černém provedení. Obsahuje funkce jako měření teploty a vlhkosti, ukazatel optimálního prostředí, předpověď počasí, nebo opakované buzení. Meteostanici je možné upevnit na zeď, nebo postavit na stůl.
Model Hyundai WSC 2180 je k dispozici již od 999,- Kč.
Bonus: 40 měsíců záruka + stylové hodinky                                                                                    
 
3.jpgFuturistický model
Spojení jednoduchosti a účelnosti poskytuje meteostanice Hyundai WS 2200. Černobílý model s barevnými ikonami měnící se v závislosti na předpovědi počasí je sestaven pro měření základních meteorologických hodnot. Zajímavostí je informování o aktuální fázi Měsíce. Meteostanici můžete využívat také jako budík a kalendář. 
Model Hyundai WS 2200 je k dispozici již od 998,- Kč.
Bonus: 40 měsíců záruka + stylové hodinky
 
TROJICE DLOUHODOBĚ OBLÍBENÝCH METEOSTANIC
 
Minimalistický model s fotorámečkem4.jpg
Pokud hledáte dárek pro babičky či tetičky, vyberte jim model, který funguje zároveň jako fotorámeček. Na displeji meteostanice Hyundai WSC 2032 si můžete prohlédnout nejen předpověď počasí, ale i fotografie. Zobrazování fotografií formátu JPG umožňuje vstup pro USB, SD, SDHC, MMC karty. Meteostanice zobrazuje podobně jako ostatní modely Hyundai informace o venkovní a vnitřní teplotě, vlhkosti vzduchu a barometrickém tlaku. Ovládat ji můžete i pomocí dálkového ovládání a je k dostání v bílé a černé barvě.
Model Hyundai WSC 2032 je k dispozici již od 2 498,- Kč.
Bonus: 40 měsíců záruka + stylové hodinky
 
5.jpgStylový model v šesti barvách
Rozmanitá barevná provedení nabízí model Hyundai WSC 2909. Vybrat si můžete mezi červenou, oranžovou, modrou, zelenou, bílou a černou variantou tak, aby dokonale ladila s vaším interiérem. Meteostanice se kromě základních funkcí vyjímá ukazatelem Comfort index, který z aktuální teploty a vlhkosti vypočítá a na displeji přehledně zobrazí, zda máte doma optimální prostředí.
Model Hyundai WSC 2909 je k dispozici již od 998,- Kč.
Bonus: 40 měsíců záruka + stylové hodinky
 
Meteostanice se zahradnickou funkcí 6.jpg
Ideální volbou pro pěstitele květin je meteostanice Hyundai WS 2061. Kromě předpovědi počasí a měření základních meteorologických funkcí totiž nabízí funkci bezdrátového monitorování zálivky rostlin. Meteostanice zobrazí i zvukově ohlásí, která kytička potřebuje zalít. Součástí balení jsou dva senzory půdní vlhkosti. Celkově ale dokáže meteostanice evidovat až pět senzorů půdní vlhkosti.
Model Hyundai WS 2061 je k dispozici již od 1 598,- Kč.
Bonus: 40 měsíců záruka + stylové hodinky
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×