Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nová KARMEN - lahodná čokoládová tyčinka s jemnou karamelovou náplní

tycinka-carmen-111211.jpg

ORION přichází s další vynikající novinkou! Známá značka cukrovinek představila novou mléčně čokoládovou tyčinku Karmen s karamelovou náplní. Lahodná tyčinka s unikátní recepturou potěší všechny mlsné české jazýčky. Nová tyčinka Karmen bude k dostání od 1. listopadu 2012, a to výhradně na pultech tradičních českých nezávislých obchodů.
Také si rádi vychutnáte karamel jemně se rozpouštějící na jazyku? Nová tyčinka Karmen vychází vstříc přáním všech milovníků karamelu! Úžasné souznění jemné mléčné čokolády a sladkého karamelu vytváří skutečný labužnický požitek, který nám vnese potěšení do nastávajících podzimních dnů.
Karamel všeobecně patří v Čechách k nejoblíbenějším příchutím, přesto karamelová tyčinka na našem trhu doposud chyběla. ORION pro české zákazníky namíchal jedinečnou novou recepturu a od letošního podzimu se tak mohou těšit z tyčinky Karmen. Výtečná kombinace lahodné mléčné čokolády a slaďoučkého karamelu je malým hříchem, kterému nelze odolat. Vychutnejte si jemnou karamelovou náplň v mléčné čokoládové tyčince Karmen!

karamelova-tycinka-33g-111211-cmyk.jpg

Tyčinka Karmen v praktickém 33 g balení a v originálním obalu s hřejivým odstínem karamelové barvy bude k dostání za atraktivní, trvale sníženou doporučenou maloobchodní cenu 7,90 Kč. Ochutnejte zbrusu novou Karmen i Vy!
O ORIONu a Nestlé:
Tradiční značka cukrovinek ORION patří největší potravinářské společnosti světa Nestlé, založené již roku 1866. Nestlé zaměstnává více než 280 000 zaměstnanců ve 443 závodech 81 zemí. Na českém trhu působila již mezi lety 1890 až 1948, ale její moderní historie u nás se datuje od roku 1992, kdy se stala strategickým partnerem privatizace Čokoládoven, a.s. V současnosti má v České republice dva závody: ZORA v Olomouc a SFINX Holešov. Právě závod ZORA, založený již v roce 1898, je místem, kde jsou vyráběny populární tyčinky ORION. Nestlé dodává na český trh také další populární značky potravin, například Maggi, Nescafé, Granko, Bon Pari, či Mövenpick, dále kojeneckou a dětskou výživu Nestlé, klinickou výživu a také krmivo pro zvířata značek Purina-one, ProPlan, Friskies či Gurmet.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Super výdělek

(Petra, 18. 3. 2013 13:50)

Čau vespolek. Všichni mluví o tom, že se objevila novinka z oblasti online výdělků, jak pro ženy, tak pro pány :) Vydělávám si takto už od půlky ledna a jsem tím fascinována. Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak jsem vděčná za každé přilepšení :) Více info na www.CervenaCerna.cz

 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×