Jdi na obsah Jdi na menu
 


NEVYJASNĚNÉ ZÁHADY

28. 3. 2011

bez-nazvu-1.jpg

Ve strhujícím seriálu Nevyjasněné záhady vám Dennis Farina odhalí, co se skrývá za dosud nevyjasněnými událostmi. V každém dílu odkryjeme tajemství neobjasněných zločinů, nezvěstných osob, konspiračních teorií a dalších nevysvětlených záhad.
 
V seriálu se mimo jiné zaměříme na záhadnou smrt rockové hvězdy Kurta Cobaina. Byla to jen náhoda? Spáchal sebevraždu? Nebo šlo o vraždu? Pečlivá analýza Cobainova dopisu na rozloučenou ale vede k podezření, že jde o podvrh. Kdo jej ale potom napsal?
 
Seriál se dále pokouší odpovědět na stále nezodpovězenou otázku, jak doopravdy zemřel král rock’n’rollu Elvis Presley. K čemu vedou nalezené indicie? Zemřel opravdu na infarkt, nebo se za jeho smrtí skrývá něco jiného?
 
Seriál Nevyjasněné záhady vám odpoví například na otázky spojené s nevyjasněnými úmrtími, nejrychlejšími bankovními loupežemi v dějinách, útěky z věznice Alcatraz či případy, kdy bylo spatřeno UFO, a realisticky zobrazí, co si mnozí ani nedokázali představit.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×