Jdi na obsah Jdi na menu
 


NĚKDY NA VELIKOSTI OPRAVDU ZÁLEŽÍ

10. 10. 2012

gumovy_medvidek_ostruzina.jpgUž jste ochutnali největšího gumového medvídka na světě?

Gumoví medvídci se stali od svého objevení v roce 1922 jednou z nejoblíbenějších sladkostí dětí i dospělých. Letos slaví už své 90 narozeniny. Pokud také patříte k milovníkům gumových medvídků, neměli byste si nechat ujít „největšího gumového medvídka na světě“, inspirovat se můžete i pokud hledáte tip na originální dárek.
Když na velikosti záleží
Obří gumový medvídek je 1400x větší než medvídci, které znáte z pytlíku. Chutná stejně dobře jako oni, ale tohohle gumového medvídka na posezení jen tak nesníte, čeká vás totiž poctivých 2,3 kg želatiny s rozměry 24 cm x 12cm x 8 cm. Někteří se o něj podělí sdeti-je-miluji.jpg přáteli, mlsouni ho postupně ukrajují a potají sní sami. Zabalený medvídek vydrží až jeden rok, a ani po rozbalení se nemusíte bát, že by se vám v ledničce brzo zkazil. Ochutnat můžete hned čtyři příchutě: třešeň, pomeranč, ostružinu a zelené jablko. Na webu www.gumovymedvidek.cz seženete kromě největších gumových medvídků také "velkého gumového medvídka". Ani tento méďa však není žádný prcek, váží téměř čtvrt kila a měří 12,5 cm. 
 
Sháníte opravdu netradiční dárek?
Obří gumový medvídek je vtipným a originálním dárkem pro všechny příležitosti, s kterým rozhodně zaujmete a pobavíte celou rodinu. Radost s ním uděláte dětem i dospělým ať už budete slavit narozenin, svátek, svatbu či jiné výročí. Pokud sháníte netradiční dárek k Vánocům, s medvídkem určitě překvapíte i pod stromečkem. Medvídek se dá použít i jako originální želatinový dort, stačí zapíchnout svíčky a máte napečeno. Možností je mnoho. S bonboniérou neohromíte s tímto obrovským gumovým medvídkem určitě ano.

tabulka-porovnani.jpg

Největší gumového medvídka seženete v internetovém obchodě www.gumovymedvidek.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

gumový medvídek

(Terka, 11. 10. 2012 22:38)

Mńam, ten je přímo k sežrání:)

 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×