Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na atopický ekzém či lupénku a suchou kůži s přípravky Epaderm

epaderm-cream-500g-50g-pb-rt_300_dpi.jpgPsoriáza neboli lupénka, je zánětlivé onemocnění kůže, které dokáže řádně potrápit. Své o tom vědí ti, kteří tímto onemocněním trpí. Lupénka je autoimunitním onemocněním, které nelze vyléčit úplně, ale včasnou a vhodnou léčbou a důslednou péčí je lze dostat pod kontrolu a zmírnit jeho příznaky. Lupénka totiž výrazně zasahuje do všech oblastí života. Nejenže způsobuje fyzickou bolest, ale dokáže potrápit i psychicky a nezřídka ovlivňuje i úroveň pracovních či partnerských vztahů. Výrazně snížit projevy onemocnění dokážou přípravky Epaderm. Jejich pomocí lze utvořit bariéru, která napomáhá k udržení vlhkosti kůže. Jedná se o přípravky založené na bázi vosku, které se skládají z klinicky ověřených ingrediencí zvlhčujících a zvláčňujících pokožku těla i obličeje. Tyto přípravky významně pomáhají nejen v případě atopického ekzému a lupénky, ale také v případě suché pokožky se sklonem k tvorbě šupin. Přípravky Epaderm neobsahují parabeny ani barviva či konzervační látky a jsou bez parfemace.

Stejně tak je fyzicky i psychicky náročná a dlouhodobá terapie druhého významného onemocnění – atopické dermatitidy, čili atopického ekzému. Jedná se o chronické, svědivé, zánětlivé, často dlouhodobé kožní onemocnění, jehož výskyt za posledních dvacet let neustále stoupá a počet atopiků v evropské populaci se odhaduje na čtyřicet procent. Jen v České republice žije téměř milion takovýchto pacientů. Toto zánětlivé onemocnění se projevuje červenými někdy mokvavými ložisky a je pro něj stejně jako pro lupénku typickým příznakem velmi suchá kůže a siné svědění. Základem léčby je snaha o maximální vyloučení spouštěcích faktorů a pravidelné promašťování kůže vhodným emolienciem, a to i v období remise onemocnění. Vhodné jsou také koupele se speciálními přísadami.
Kromě samotné léčby indikované lékařem je u obou těchto onemocnění potřeba udržovat kůži správně hydratovanou a vláčnou a nepoužívat na mytí klasická mýdla či drogistické přípravky. Výrazně snížit projevy onemocnění dokážou přípravky Epaderm. Jejich pomocí lze utvořit bariéru, která napomáhá k udržení vlhkosti kůže. Jedná se o přípravky založené na bázi vosku, které se skládají z klinicky ověřených ingrediencí zvlhčujících a zvláčňujících pokožku těla i obličeje. Tyto přípravky významně pomáhají nejen v případě atopického ekzému a lupénky, ale také v případě suché pokožky se sklonem k tvorbě šupin. Přípravky Epaderm neobsahují parabeny ani barviva či konzervační látky a jsou bez parfemace. Pro co nejlepší účinek těchto přípravků se doporučuje kombinovat Epaderm Cream 2 v 1 a Epaderm Emolience 3 v 1.

packshots_ointment_-r-_hrcmyk_300_dpi.jpg

Epaderm Cream 2 v 1 je obzvlášť účinný v případě, že je aplikován bezprostředně po umytí, aby tak zabránil ztrátě základních maziv z kůže. Epaderm Cream 2 v 1 je víceúčelový a může být aplikován na kůži, nebo jako prostředek čistící kůži. Epaderm Emolience 3 v 1 je prostředkem čistícím pleť a přísadou do koupele, která poskytuje výraznou úlevu suché kůži.
Epaderm nabízí možnosti kompletní zvláčňující terapie a byl vyvinut na základě požadavků kožních lékařů. Vzhledem k tomu, že Epaderm není parfémovaný a neobsahuje barviva ani jiné dráždící přísady, lze jej aplikovat tak často, jak je potřeba. Epaderm je vhodný pro všechny typy suché pokožky a pro všechny věkové kategorie včetně dětí a kojenců.
Epaderm Cream byl ve Velké Británii vyhlášen v Independent Community Pharmacy magazine (ICP) jako Výrobek roku 2012. Toto ocenění získává každoročně produkt, který podle samotných lékárníků přináší nezpochybnitelné výhody jak pacientům svým účinkem, tak i lékárníkům v podobě prodejů.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×