Jdi na obsah Jdi na menu
 


Léto v rytmu ovoce – vyzkoušejte nové Pomeranče a Jahody v čokoládě

Oblíbená značka ORION představuje sourozence tradičních Banánů v čokoládě. V limitované edici se tentokrát můžete těšit na hořkou čokoládu a želé s příchutí pomerančů, nebo jahod. Skvělá kombinace ovocné a čokoládové chuti je tím pravým startem do letošního léta. Ve skvělých tyčinkách najdete kromě lahodné hořké čokolády ORION i želé s ovocnou šťávou a přírodními barvivy.

jahody-v-cokolade-45g-111636.jpgSnad každý zatouží čas od času po něčem sladkém, ale rozhodnout se, zda nás chuťové pohárky táhnou spíše k ovocným chutím, nebo k čokoládám, nebývá občas vůbec jednoduché. Naštěstí na pultech obchodů můžete nově sáhnout po kombinaci obou možností. Namíchejte si tedy svoje domácí fondue z Banánů a nově i Jahod a Pomerančů v čokoládě. Kontrast sladkého ovocného želé a hořké čokolády obohatí Vaši představivost bez pracné přípravy ovocného fondue jako dezertu třeba po nedělním obědu. A skvělé tyčinky ORION vám vylepší jistě i hektický všední den.
pomerance-v-cokolade-45g-111636.jpgK létu prostě ovocná chuť patří. Díky třem sourozencům v čokoládě si můžete pochutnat na ovocných chutích v praktických 45 gramových baleních za pouhých 10,90 Kč. Obaly nových tyčinek v obchodech jistě nepřehlédnete i díky jejich červeno - zelenému a oranžově - zelenému kabátku. Zkuste rozšířit své chuťové portfolio o červené Jahody a oranžové Pomeranče v čokoládě, které si můžete koupit od poloviny června ve svém oblíbeném obchodě. A protože se jedná o limitovanou edici, neváhejte, na regálech se určitě dlouho neohřejí.
 
O ORIONu a Nestlé:
Tradiční značka cukrovinek ORION patří největší potravinářské společnosti světa Nestlé, založené již roku 1866. Nestlé zaměstnává více než 280 000 zaměstnanců ve 443 závodech 81 zemí. Na českém trhu působila již mezi lety 1890 až 1948, ale její moderní historie u nás se datuje od roku 1992, kdy se stala strategickým partnerem privatizace Čokoládoven, a.s. V současnosti má v České republice dva závody: ZORA v Olomouc a SFINX Holešov. Právě závod ZORA, založený již v roce 1898, je místem, kde jsou vyráběny populární tyčinky ORION. Nestlé dodává na český trh také další populární značky potravin, například Maggi, Nescafé, Granko, Bon Pari, či Mövenpick, dále kojeneckou a dětskou výživu Nestlé, klinickou výživu a také krmivo pro zvířata značek Purina-one, ProPlan, Friskies či Gurmet.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×