Jdi na obsah Jdi na menu
 


LEDOVÉ KAŠTANY V BÍLÉ ČOKOLÁDĚ – ZAMILUJTE SE UŽ NAPOŘÁD!

Taky jste se loni zamilovali do Ledových Kaštanů v bílé čokoládě? Smyslná chuť, jedinečná krémová náplň v kombinaci s hříšně sladkou bílou čokoládou nás natolik okouzlila, že nám jako limitovaná edice rozhodně nestačí. Proto je ORION od října uvádí na trh natrvalo a vy si tuhle dobrotu budete moci dopřát kdykoliv.

Limitovaná edice Ledových Kaštanů v bílé čokoládě byla velkým hitem. Fanoušci tyčinky se dokonce prostřednictvím sociálních sítí informovali o tom, kde jsou tyto lahodné tyčinky ještě k dostání. ORION je proto od podzimu zařadil do svého trvalého portfolia. Unikátní kakaovo-oříšková náplň v bílé čokoládě je k dostání od 1. října 2012 již natrvalo.

kastany_bile_m01.jpg

Radost ze života tvoří často i úplné maličkosti. Jednou z nich může být právě chvíle, kdy si bez zdráhání dopřejete sladkou odměnu. Ledové Kaštany v bílé čokoládě zaručeně obohatí vaše smyslové buňky o nevšední zážitek.
Ledové Kaštany v bílé čokoládě na pultech jistě nepřehlédnete díky výraznému obalu ve smetanově bílém odstínu. Tyčinka je výjimečná i svým praktickým tvarem. Ten je navržen tak, aby se do každého dílku vešlo co nejvíce lahodné náplně, která v kombinaci s bílou čokoládou vytváří dokonalou harmonii chutí.
Sladké pohlazení, které vám poskytnou Ledové Kaštany, je k dostání v praktickém balení 45 g, doporučená maloobchodní cena je 10,90 Kč.
O ORIONu a Nestlé:
Tradiční značka cukrovinek ORION patří největší potravinářské společnosti světa Nestlé, založené již roku 1866. Nestlé zaměstnává více než 280 000 zaměstnanců ve 443 závodech 81 zemí. Na českém trhu působila již mezi lety 1890 až 1948, ale její moderní historie u nás se datuje od roku 1992, kdy se stala strategickým partnerem privatizace Čokoládoven, a.s. V současnosti má v České republice dva závody: ZORA v Olomouc a SFINX Holešov. Právě závod ZORA, založený již v roce 1898, je místem, kde jsou vyráběny populární tyčinky ORION. Nestlé dodává na český trh také další populární značky potravin, například Maggi, Nescafé, Granko, Bon Pari, či Mövenpick, dále kojeneckou a dětskou výživu Nestlé, klinickou výživu a také krmivo pro zvířata značek Purina-one, ProPlan, Friskies či Gurmet.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×