Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolonáda přináší NOVINKU lázeňské oplatky s jemnou vanilkovou náplní v kakaových plátech

14. 5. 2014

Oblíbené lázeňské oplatky Kolonáda rozšířily své řady o novou lahodnou příchuť. A na své si tentokrát přijdou zejména příznivci vanilky, pro které Kolonáda připravila opravdu velkou lahůdku. Do bezstarostné atmosféry mariánskolázeňských promenád vás tentokrát přenesou kulaté křehké kakaové oplatky spojené jemnou krémovou vanilkovou náplní uvnitř.

Balení obsahuje pět kousků vanilkové dobrůtky. Novinka je v obchodech k dostání od dubna, tak si ji nenechte ujít!
Kolonáda si pro Vás navíc už od 2. poloviny dubna a na květen připravila ochutnávky své NOVINKY přímo v obchodech. Přehled termínů a lokalit, kde budou ochutnávky probíhat, je k dispozici na adrese: www.oplatky-kolonada.cz/vanilkove
Tak neváhejte a přijďte ochutnat!
kolonada_vanilkova_195g_a4_300dpi_front.jpgKolonáda Tradiční lázeňské oplatky VANILKOVÉ
Vychutnejte si jedinečnou kombinaci křehkých kakaových oplatek s lahodnou krémovou vanilkovou náplní.
Doporučená cena: 49,90 Kč
Gramáž: 195 g
 
Zajímavosti o vanilce
Vanilková příchuť patří mezi jednu z nejoblíbenějších nejen v České republice, ale i v okolních evropských státech. Možná ji máme tolik rádi právě pro to, že si vanilka vysloužila přezdívku „vlídná bylina“. Tato rostlinka, která pochází z Mexika, totiž zklidňuje naše nervy a má blahodárné účinky na kondici našeho srdce a cév. V minulosti se vanilka používala i v oficiálním lékařství, a to jak v předkolumbovských dobách ve Střední Americe, tak později v Evropě jako prostředek proti horečce a jako afrodiziakum. Mezi další nejoblíbenější příchutě patří čokoládová a kakaová, takže spojení vanilkové krémové náplně a kakaových oplatek zaručeně osloví každého, kdo je na sladké. První zmínky o kakau jsou z doby před 3000 lety ze Střední Ameriky. Původní obyvatelé považovali kakao za dar bohů, májové a aztékové jej používali nejen jako nápoj, ale také jako platidlo či k výrobě léků. Do Evropy přivezl kakao španělský dobyvatel Hermand Cortez v 16. století.
 
O značce Kolonáda
Tradiční lázeňské oplatky Kolonáda se vyrábějí v Mariánských Lázních již od roku 1856. K těm, kteří si korzování po lázeňských kolonádách zpestřovali nezaměnitelnou chutí křehkých oplatek, patřili například i skladatel Johann Strauss či spisovatel Jan Neruda.
Více informací naleznete na: http://www.oplatky-kolonada.cz

O společnosti Mondelez Czech Republic s.r.o.
Společnost Mondelez Czech Republic s.r.o. je součástí skupiny společností Mondelēz International, která je předním světovým výrobcem čokolády, sušenek, žvýkaček, bonbonů, kávy a rozpustných nápojů, jenž vznikl 1. října 2012 rozdělením společnosti Kraft Foods na dvě samostatné firmy. V současné době skupina společností Mondelēz International zaměstnává přibližně 110 tisíc zaměstnanců a své výrobky prodává ve 165 zemích světa. Mezi její nejznámější značky patří čokoláda Milka a Cadbury, káva Jacobs, sušenky Oreo a LU nebo žvýkačky Trident. V českém a slovenském portfoliu pak hrají významnou roli také značky BeBe Dobré ráno, Brumík, Fidorka, Figaro, Halls, Kolonáda, Miňonky, TUC či Zlaté. Mondelēz International působí v České republice a na Slovensku již od roku 1992. Na obou trzích je jedničkou ve výrobě sušenek a čokoládových cukrovinek, obchodní zastoupení firmy zde prodává neuvěřitelných 550 produktů pod 24 značkami a v celkem pěti továrnách, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb zde zaměstnává více než 3 tisíce lidí. V České republice začala společnost Mondelēz International fungovat pod novým názvem 29. dubna 2013.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×