Jdi na obsah Jdi na menu
 


EVOLUCE – SPOLEČENSKÁ HRA, KDE PŘEŽIJE NEJPŘIZPŮSOBIVĚJŠÍ

8. 8. 2014

1.jpgZnámý distributor her a hraček v ČR a SR, Pexi, ve spolupráci se zahraničním vydavatelstvím RBG, připravil pro příznivce společenských her zajímavou novinku, hru Evoluce, která překvapí zajímavým nápadem i detailním pohledem do evolučního vývoje.

Boj o přežití začíná
Nechte se vtáhnout do drsného světa živočichů, kde přežijí jen ti, kteří se dokáží přizpůsobit a bojovat o svoji existenci. Evoluce je nová hra, která by se právem mohla stát hrou roku. Na začátku hry je jedinec, který je rád, že žije. Na konci se vyskytuje masožravá příšera, před kterou se nikdo neschová. Mezi tím je Evoluce a vy!
Strategická společenská hra Evoluce, jejímž autorem je vědec a biolog Dmitry Knorr, se hodí pro 2 - 4 hráče starší 12 let. Jedna partie zabere 30 až 60 minut a nyní vychází jako dvojjazyčná verze v češtině a slovenštině.
Náplní hry je boj o holý život a vylepšování vlastního živočicha tak, aby přežil v konkurenci ostatních druhů. K tomu slouží karty, které hráč v průběhu hry sbírá, a to karty s potravou nebo s vlastnostmi, které umožňují postup na evolučním žebříčku. Hráč, který dokáže své živočichy provést evolučním bojem nejlépe, vítězí.
Hru ocení fanoušci klasických i moderních deskových i karetních her, ale i milovníci biologie. Hra slouží jako skvělá pomůcka při pochopení Darwinovy teorie vzniku druhů a při výkladu potravního řetězce a dalších biologických principů.
Výrobce: Pexi
Cena: 399 Kč
www.pexi.cz
                     
                                    

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×