Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopřejte svým dětem českou klasiku

6. 9. 2010
ObrazekMáte už dost levných asijských hraček, které obsahují zdraví škodlivé či dokonce jedovaté látky, mají spoustu ostrých hran a nebezpečných výstupků či drobných součástek, které mohou vaší ratolest ohrozit? Chcete svému dítěti či vnoučeti pořídit hezkou hračku, nebo funkční nábytek, ale bojíte se, abyste při výběru nesáhli vedle? Zkuste tradiční český výrobek - kvalitní dětskou jídelní židličku s funkcí dřevěného houpacího koníka a hracího stolečku od firmy TRIHORSE. Českou tradici, která potěší a hlavně vydrží!
 
Také si pamatujete na oblíbené dětské dřevěné židličky s hracím stolkem, které se daly snadno přeměnit v praktickou bezpečnou dětskou židli vysokou tak akorát k jídelnímu stolu? Novou, moderní verzí je milý dřevěný koník 3 v 1.
 
Žhavou novinkou na trhu je nyní Koník 3v1. Koník je český, originální a patentovaný výrobek firmy TRIHORSE. Jedná se o trojkombinaci, která má hned tři užitečné a chytré funkce, jenž vám uspoří peníze i místo. Kromě klasického houpacího koníka ho můžete využít hlavně jako kvalitní a bezpečnou dětskou jídelní židličku nebo dětský stoleček na hraní. A to bez jakékoliv složité montáže, pouhým otočením!
 
Bezpečnost především – kvalitní certifikovaná výroba
 
Koník je navržen pro děti od 12 měsíců do 5 let. Je vyroben ze dřeva, přírodního a ekologického materiálu. Na rozdíl od plyšových houpacích koníků není alergenní, nechytá se na něj prach ani nečistoty. Je vyráběn dle nejpřísnějších standardů a norem. Každý výrobek prochází důkladnou kontrolou a atestací, malovaný koník je netoxický a použitý materiál, masivní buk a bříza, netvoří žádné třísky, takže je i pro největší raubíře naprosto neškodný. Dřevo je příjemné na omak a hlavně nestudí. Tato česká klasika je tak návratem k tradicím a kvalitním ekologickým výrobkům.
 
.
Papání s rodičiObrazek
 
Krmení vašeho děťátka bude opravdu snadné a navíc s vámi bude ratolest sdílet jídelní stůl. Bude tak součástí rodiny a společných jídel, což je pro budoucnost dítěte z psychologického hlediska velmi zásadní věc.
 
Pootočením o 90˚ snadno uděláte z houpacího koníka jídelní židličku, která je dostatečně stabilní a zajištěná proti převrhnutí. Je vybavena  bezpečnostními popruhy, které získáte k objednávce zdarma, a bezpečnostním mezinožním pásem, které zaručí potřebnou jistotu. Židlička je vybavena speciálními bezpečnostními kolečky proti převrhnutí v případě, že by se dítě odstrčilo nohama od stolu, dále vysokým opěradlem bránícím pádu dítěte, má zaoblené rohy a pečlivě zakryté šrouby. Neobsahuje žádné drobné součástky, které by mohly dítě poranit. Díky dřevěnému materiálu se navíc židlička snadno udržuje. Případné nečistoty stačí pouze otřít vlhkým hadříkem.
 
 
Stoleček na hraní
 
Otočením koníka o 180˚ z něj vytvoříte dětský stoleček, u kterého si mohou hrát dokonce dvě děti najednou. Koník nemá žádné ostré hrany a rohy, ani žádné otvory, ve kterých by mohlo dojít ke skřípnutí a zachycení prstů a dětských končetin. Můžete tedy své potomky nechat si bez obav hrát nebo malovat.
Namísto třech kusů dětského nábytku vám tedy postačí pouze koník, který je tak obzvlášť vhodný zejména do menších bytů nebo na chatu. I přes svou jedinečnost a originalitu je koník se svou cenou 1.990 Kč finančně dostupný pro každého a je mnohem výhodnější, než kdybyste koupili dětskou jídelní židličku, dětský stoleček či houpacího koníka zvlášť! Koníka koupíte snadno, přímo na webových stránkách www.konik.cz
 
Nyní můžete snadno získat ke koníkovi ještě další hračku v hodnotě 1.500 Kč zdarma. Stačí, když se zaregistrujete na stránkách www.konik.cz a do alba nahrajete fotku svého dítěte s koníkem. Ale pozor - soutěž končí už 31. října, kdy bude vybrána fotografie s nejvíce hlasy a šťastný výherce získá velkou kuličkovou dráhu v hodnotě 1.500 Kč. Každý, kdo se zaregistruje na těchto stránkách, bude pravidelně informován o nových produktech a soutěžích o hodnotné ceny, ale také získá přístup do bazaru oblíbených dřevěných hraček.
 
Koník 3v1, efektivní a chytré řešení nejen pro vaše děti.
 

Více informací na: www.konik.cz

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×