Jdi na obsah Jdi na menu
 


Domácí ledová tříšť nebo mléčný koktejl? Se Slushy Maker během minutky!

nepojmenovany-2jghjhg.jpg

Horké dny už klepou na dveře a prázdninová nálada je na spadnutí. Jak se ale v parnu osvěžit a ještě si u toho užít spoustu zábavy? Vyzkoušejte Milkshake Maker nebo Slushy Maker, dva jednoduché přístroje na výrobu mléčného koktejlu nebo ledové tříště, který budou děti zbožňovat. Při jednoduché výrobě si totiž užijí spoustu zábavy a výsledkem bude ta nejlepší ledová tříšť, jakou kdy ochutnaly. Mňam!

Slushy Maker: Nejlepší domácí ledová tříšť během chvilky

Co osvěží děti v parnu nejlépe ze všeho? Přeci ledová tříšť v oblíbené příchuti. Mají rády třeba pomerančový džus nebo jahodovou šťávu? Tak teď si představte, že oblíbený nápoj jednoduše nalijete do Slushy Makeru a po minutce mačkání budete mít lahodnou ledovou tříšť, která parádně osvěží. Prostě ten správný chilling.

Děti si při výrobě užijí spoustu zábavy a ještě jim bude chutnat dvakrát tolik. Všichni víme, že vlastnoručně vyrobená pochoutka je tou nejlepší. A navíc je to tak jednoduché. Slushy Maker nechte zmrazit několik hodin nebo přes noc. Poté do něj jednoduše nalijte oblíbený nápoj, ať už perlivý nebo neperlivý, uzavřete a začněte s mačkáním nádobky. Za necelou minutku vykouzlíte parádní ledovou tříšť a kromě osvěžení to má i další zábavný bonus. Brčko i Slushy Maker změní po promačkání barvu. Vyzkoušejte a uvidíte, jakou barvu získáte z modrého, růžového, fialového nebo červeného tříšťovače. A můžete jej používat stále dokola – těšte se tak na celé léto s dobrounkou tříští každý den.

 

nepojmenovany-1hfgh.jpg

 

Chillfactor seženete v hračkářství Sparkys a Bambule za 399 Kč.

Milkshake Maker: Mléčné koktejly s nekonečnými příchutěmi

I fanoušci mléčných koktejlů si přijdou na své. Svůj oblíbený koktejl připravíte stejně jednoduše jako tříšť. Jednoduše necháte přes noc zmrazit, nalijete mléko a pomačkáte. A na závěr přidáte své oblíbené ovoce nebo ovocnou dřeň, prostě dobrůtka. A taková dětská koktejlová párty s mléčnými koktejly může být skvělým prázdninovým programem. A děti si u toho užijí spoustu zábavy při výrobě vlastních drinků.

Milkshake Maker seženete v hračkářství Sparkys a Bambule za 399 Kč.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×