Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zlatý Šálek s chutí letního ovoce ze zahrádky

Všechny příznivce tradiční české chutě potěší letošní novinky značky Zlatý šálek s  oblíbeným ovocem ze zahrádky. Jedna z nejpopulárnějších českých tradičních značek čaje rozšiřuje letos svůj sortiment o dvě novinky. Zelený čaj s malinami i Zahradní ovoce se švestkami, hruškami a jablky vám připomenou prázdniny prožité u babičky.

Obě novinky obsahují typické české ovoce, které máme všichni nejraději. Udělají vám tak radost v chladném počasí, protože provoní celý byt létem. Zároveň se ale hodí i k přípravě oblíbených ledových čajů, které příjemně osvěží v teplých dnech babího léta a skvěle chutnají i neslazené. Nahraďte jimi limonády a udělejte tak nenásilný a přitom účinný první krok na cestě ke zdravému životnímu stylu.
nepojmenovany-2.jpg 
Zlatý Šálek letos na podzim uvádí na trh Zelený čaj s malinami. Kombinace těchto sladkých plodů se zeleným čajem jistě bude chutnat všem, kterým se doposud zelený čaj zdál příliš trpký. Maliny patří mezi tři nejoblíbenější příchutě českých spotřebitelů mezi ovocnými čaji, jistě tedy potěší i ve spojení s čajem zeleným. Maliny jsou zdrojem velkého množství antioxidantů, obsažených v jejich červeném barvivu.
 
nepojmenovany-3.jpgV každém doušku novinky Zlatého Šálku Zahradní ovoce se skrývá lahodná chuť zralých švestek, hrušek a jablek. Dopřejte si celoročně úžasnou atmosféru pozdního léta plného slunečních paprsků, schovanou v krabičce Zlatého Šálku inspirovaného chutí oblíbeného ovoce z českých zahrad. Všechny uvedené plody mají poměrně vysokou koncentraci vitamínu C a mnoha minerálních látek. Náš organizmus je schopný tyto látky lépe využít právě z tradičního domácího českého ovoce. Na rozdíl od citrusů a jiných tropických plodů je na něj totiž zvyklý.
 
Zlatý Šálek vás potěší nejen domácími příchutěmi, ale i velice příznivou cenou. K dostání je v běžné síti obchodů a doporučená maloobchodní cena obou novinek je 19,90 Kč. Celou řadu Zlatý Šálek snadno poznáte podle svěžích, moderních, výrazných obalů se symbolem srdce.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×