Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdeněk Miler, autor Krtečka, slaví 90 let. Namaluj mu obrázek!

11. 2. 2011

34274-krtek-a-rozdily.jpg

Krteček, myška, zajíc a ježek – kdo by je neznal, že? První animovaný film, v němž Krteček, animovaná postavička vytvořená výtvarníkem Zdeňkem Milerem, „hrál“ hlavní roli, byl natočen v roce 1957. Od té doby se z Krtečka stal fenomén – doslova a do písmene. Krtečkovy animované příběhy se proslavily po celém světe, vznikly desítky dětských knih, kompaktních disků či videokazet s krtečkovským obsahem.
21.2.2011 slaví autor Krtečka, Zdeněk Miler, devadesátiny.  Přemýšleli jsme, jak toto významné jubileum společně s panem Milerem oslavit a nakonec jsme dospěli k tomu, že oslovíme jeho nejnadšenější diváky a čtenáře – děti.
Namaluj obrázek pro Zdeňka Milera! 
Je ti nejvýše sedm let, máš rád(a) Krtečka a rád(a) kreslíš? Pak právě pro tebe je určena naše soutěž… i když soutěž, spíše zábava. Namaluj na čtvrtku formátu A4 (táta nebo máma ti poradí, který to je) svoji nejoblíbenější postavičku z krtečkovských příběhů, podepiš se, na zadní stranu obrázku napiš svoji adresu a obrázek nám pošli na adresu Euromedia Group k.s., Nádražní 896/32, Praha 5, 150 00. Na obálku nezapomeň připsat heslo „KRTEK“, aby se tvůj obrázek dostal do správných rukou… a abychom nezapomněli – obrázek pošli tak, aby nám ho pošta doručila do 28.2.2011. A jestli chceš, přidej i vzkaz pro pana Milera, třeba na zadní stranu obrázku vedle svojí adresy.
Prvním sto z vás pošleme za obrázek pěknou knihu z naší nabídky, ze všech obrázků pak vybereme deset těch, které předáme osobně panu Milerovi. Na našich internetových stránkách obrázky vystavíme také, chybět nebude ani výstavka v našich kamenných knihkupectvích. Pokud chceš informace o tom, co se s obrázky pro pana Milera právě děje, popros tátu nebo mámu, ať nás sledují na Facebooku (to ty ještě nemůžeš).
Těšíme se na tvůj obrázek!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×