Jdi na obsah Jdi na menu
 


WORLD OF BEAUTY & SPA PODZIM 2012 OPĚT V PVA EXPO PRAHA – LETŇANY!

559185_333230446736830_110509659008911_903630_27607126_n.jpg

Nenechte si ujít 14. mezinárodní veletrh kosmetiky a zdravého životního stylu!
 
Jaké budou módní trendy pro nadcházející sezónu podzim-zima 2012? Jaké líčení doporučují významné značky a jejich vizážisté? Jaký účes byste mohli vyzkoušet? Jak připravit postavu i tvář pro nadcházející společenskou sezónu, jaká se nabízejí vylepšení za pomoci dnes už příjemných neinvazivních technologií? Jak zachovat pohodu a kousek slunce v duši i pro chladnější nevlídné dny a využít je k příjemné a účinné relaxaci?
 
Odpovědi na tyto i mnoho dalších otázek přinese 14. ročník největšího veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu v ČR WORLD OF BEAUTY & SPA, pořádaný 7. a 8. září opět v prostorách PVA EXPO PRAHA - Letňany.
 
Veletrh je intenzivně zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i  postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. K vidění budou nové metody péče o pleť, novinky v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů a řas, tetování, permanentním make-upu či např. opalování, formování obličeje i postavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie. 429446_320105704715971_110509659008911_871523_347859871_n.jpg
 
Soutěže, líčení, účesy, móda, design
 
Přední kadeřníci i jejich fanoušci již nedočkavě čekají na třetí ročník prestižní soutěže napříč kadeřnickým světem o stotisíc korun a účasti v zahraničí "INSPIRACE 2013", jejímiž garanty jsou mistři oboru  Blanka Hašková, Romana Topinková, Jan Hlaváček, Martin Loužecký, Ondra Veselý. Magnetem podzimního veletrhu bude jako každoročně Česká mistrovská soutěž v make-upu, jejíž minulá vítězka Eva Skořepová reprezentovala ČR v Düsseldorfu v březnu. Letošní postup nejlepších kosmetiček a vizážistů startuje dne 2. 6. v Kaiserštějnském paláci (Téma: Vůně Orientu) pod vedením Unie kosmetiček, odtud zamíří 6 nejlepších na soutěž při WORLD OF BEAUTY & SPA podzim v Letňanech a vítězka poté opět do zahraničí.
 
Na veletrhu budou vyhlášena a předvedena trendová témata prestižních soutěží pro jaro 2013 - Creative Image Team by Pavel Bauer a Fotomakeup by Štěpánka Podroužková. Pavel Bauer a jeho hosté připravují opět bohatý program: líčení trendů, proměny hostů,  přehlídky módních oděvních značek a známých návrhářů. Ve spolupráci s Národní komorou módy se představí mladí módní designeři v soutěži "Diamond Fashion Designer", příležitostí pro nejmladší budou mezinárodní soutěže mladých manekýnek a modelů. Stranou nezůstane péče o ruce, nohy a nehty: připravujeme Mistrovství ČR a mezinárodní mistrovství v NAIL DESIGNU s postupem na prestižní soutěže v Düsseldorfu, česko-slovenskou soutěž v pedikúřepod vedením České podiatrické společnosti, soutěž produktů BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD.
 
427395_320101908049684_110509659008911_871487_421664760_n.jpgAnti-aging péče, masáže, relaxace

V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat kromě programu věnovanému nejnovějším zkrášlovacím metodám a anti-aging péči také cyklus interaktivních přednášek a ukázek věnovaných relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Témata i praktické ukázky budou prezentovat odborníci pro regenerační a relaxační masáže, podiatrii, akupresuru, aromaterapii, kosmetiku pozitivně ovlivňující duchovní sféru člověka, čakrální terapii, irisdiagnostiku, astrologii a další obory. Partnery pro odbornou spolupráci jsou m.j. největší oborová sdružení jako Unie kosmetiček, Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace aromaterapeutů, Dexter Academy, Česká podiatrická společnost, Národní komora módy, sdružení pro kosmetiku PROKOS a velká řada odborníků z oblasti dermatologie, péče o pleť i formování postavy.
 
Veletrh nabízí návštěvníkům poradenství a prevenci: především širokou bázi nejlepších odborníků připravených zodpovědět jejich dotazy i poskytnout praktické rady pro pěstění půvabu i zdravý životní styl, jejichž základem je duševní pohoda, pilíři pro mnohé pak odsunutí obav, zdravá seberealizace a pozitivní přístup k sobě i okolí.
 
Nabídka školení a rekvalifikací

V nabídce jsou široce zastoupena témata, která mají za úkol oslovit nejen návštěvníky, kteří chtějí služeb odborníků využít, ale také ty, kteří chtějí v oboru zkrášlovacích a relaxačních služeb aktivně pracovat a dále se vzdělávat, popřípadě rekvalifikovat na práci v tomto na významu přibývajícím oboru.
 
Těšíme se na viděnou na podzimním veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 7. a 8. září 2012 opět v přívětivém PRAŽSKÉM VELETRŽNÍM AREÁLU PVA EXPO PRAHA – Letňany! 
 
Veletrh pro krásu a pohodu nebude v areálu sám: návštěvníky jistě osloví i tři další veletrhy – kromě tradičního Sběratele moderní veletrhy Investor (věnovaný v naší době žádaným nabídkám investování do cenin a rozličných produktů) a Minerály a drahé kameny. Ve spolupráci s pořadatelem můžeme již nyní pozvat ženy, návštěvnice veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, na tyto souběžně probíhající atraktivní akce zcela ZDARMA.
 
Fotogalerii z předešlých akcí, program, tiskové zprávy i výsledky soutěží jakožto další informace pro podzimní akci najdete na www.worldofbeauty.cz  Další informace můžete najít i na našich stránkách na Facebooku http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×