Jdi na obsah Jdi na menu
 


Troufněte si na nové Milka Softíky!

6. 3. 2014

Oblíbená značka Milka zabrousila do kategorie měkkého pečiva a představila dvě chutné novinky. Tentokrát si pro své fanoušky připravila dvojici lahodných Softíků Milka Cake&Choc a Milka ChocoTwist. Kdo se zakousne do Milka Cake&Choc, vychutná si unikátní spojení měkkého pečiva s kousky čokolády Milka a čokoládovou náplní. Milka ChocoTwist - to je spojení jemného pečiva a kousků nejjemnější čokolády Milka. Oba produkty najdete v regálech s baleným pečivem. Tak neváhejte a troufněte si na nové Milka Softíky, protože být naměkko je fajn!

 
0.jpgMilka Cake&Choc 175 g
5 lahodných kousků jemného měkkého pečiva s kousky čokolády Milka a čokoládovou náplní jsou to pravé, když vás přepadne chuť na něco extra dobrého!
Doporučená cena: 39,90 Kč
1.jpgMilka ChocoTwist 140 g
Vychutnejte si měkoučké pečivo s kousky nejjemnější čokolády Milka třeba právě k vaší odpolední kávičce. V balení najdete celkem 5 kousků.
Doporučená cena: 39,90 Kč
 
2.jpgNové Milka Softíky má Šárka Strachová neustále v zásobě!
 
 
 
 
3.jpg
 
Lahodné spojení měkkého pečiva s kousky čokolády Milka si Šárka oblíbila
 
O společnosti Mondelez Czech Republic s.r.o.
Společnost Mondelez Czech Republic s.r.o. je součástí skupiny společností Mondelēz International, která je předním světovým výrobcem čokolády, sušenek, žvýkaček, bonbonů, kávy a rozpustných nápojů, jenž vznikl 1. října 2012 rozdělením společnosti Kraft Foods na dvě samostatné firmy. V současné době skupina společností Mondelēz International zaměstnává přibližně 110 tisíc zaměstnanců a své výrobky prodává ve 165 zemích světa. Mezi její nejznámější značky patří čokoláda Milka a Cadbury, káva Jacobs, sušenky Oreo a LU nebo žvýkačky Trident. V českém a slovenském portfoliu pak hrají významnou roli také značky BeBe Dobré ráno, Brumík, Fidorka, Figaro, Halls, Kolonáda, Miňonky, TUC či Zlaté. Mondelēz International působí v České republice a na Slovensku již od roku 1992. Na obou trzích je jedničkou ve výrobě sušenek a čokoládových cukrovinek, obchodní zastoupení firmy zde prodává neuvěřitelných 550 produktů pod 24 značkami a v celkem pěti továrnách, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb zde zaměstnává více než 3 tisíce lidí. V České republice začala společnost Mondelēz International fungovat pod novým názvem 29. dubna 2013.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×