Jdi na obsah Jdi na menu
 


TRADIČNÍ BANÁNY V ČOKOLÁDĚ VE ZBRUSU NOVÉM OBALU

Jedna z nejoblíbenějších čokoládových tyčinek na českém trhu, která se podle téměř nezměněné receptury vyrábí již od 20. let minulého století, se bude již letos v létě prodávat v novém obalu.1.jpg

Unikátní a oblíbená chuť Banánů v čokoládě zajišťuje této tyčince nejen dominantní postavení v segmentu čokoládových tyčinek s banánovou příchutí, ale dlouhodobě se také jedná o třetí nejprodávanější tyčinku v Čechách vůbec, a to v objemu i hodnotě produktů (zdroj: AC Nielsen).
Nový design obalu osvěží portfolio tyčinek ORION a obrázek banánu namočeného v čokoládě přímo láká k nakousnutí. „Chtěli jsme podpořit originalitu a jedinečnost Banánů v čokoládě značky ORION, které chutnají našim zákazníkům již téměř osmdesát let,“ říká Jana Šlapáková, Brand Manager Impulse Confectionary společnosti Nestlé.
Banány v čokoládě ORION jsou vyrobeny pouze z vybraných kvalitních surovin, obsahují banánovou šťávu a hořkou čokoládu. Právě kvalitní suroviny zaručují jedinečnou chuť výrobku. Tyčinka obsahuje maximálně 10% tuku a použitá aromata i barviva jsou čistě přírodní.
2.jpgORION Banány v čokoládě se prodávají v balení po 45 gramech a doporučená maloobchodní cena je 10,90 Kč. Varianta XXL má 60 gramů a stojí 13,90 Kč. K dostání jsou v široké obchodní síti po celé republice. Na tradičním trhu v ČR poběží v červnu soutěž o 140 ratanových lehátek, které se může zúčastnit každý, kdo zakoupí tři tyčinky Banány, Margot či Koko a zapojí se do hry.

O ORION a Nestlé:
Tradiční značka cukrovinek ORION patří největší potravinářské společnosti světa Nestlé, založené již roku 1866. Nestlé zaměstnává více než 280 000 zaměstnanců ve 443 závodech 81 zemí. Na českém trhu působila již mezi lety 1890 až 1948, ale její moderní historie u nás se datuje od roku 1992, kdy se stala strategickým partnerem privatizace Čokoládoven, a.s. V současnosti má v České republice dva závody: ZORA v Olomouc a SFINX Holešov. Právě závod ZORA, založený již v roce 1898, je místem, kde jsou vyráběny populární tyčinky ORION. Nestlé dodává na český trh také další populární značky potravin, například Maggi, Nescafé, Granko, Bon Pari, či Mövenpick, dále kojeneckou a dětskou výživu Nestlé, klinickou výživu a také krmivo pro zvířata značek Purina-one, ProPlan, Friskies či Gurmet.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×