Jdi na obsah Jdi na menu
 


Staňte se mistrem v kuchyni!

6. 11. 2014

1.jpg

Patříte mezi milovníky dobrého jídla a jeho přípravy? Pak jistě víte, že správné používání kuchyňského náčiní je základ. Jak se ale vyznat v nepřeberné nabídce nožů? Ondřej Slanina, mistr v kuchyni a jeden ze známé dvojice „kluků v akci“, představí ve spolupráci s Nakladatelstvím Fragment novinku, která s výběrem vhodného náčiní ke krájení, filetování a vykosťování zaručeně poradí. Titul Nože v kuchyni vychází již 5. listopadu!   

Po celém světě získaly velkou oblibu kuchařské show a kulinářské pořady. Recepty na přípravu národních, klasických i tradičních jídel nebo specialit umně předvádí řada celebrit. V České republice je dobře známý kuchařský pořad Kluci v akci, kteří uvádějí dva mistři v oboru – Ondřej Slanina a Filip Sajler. Oba přináší nejen chutné recepty, ale také rady a tipy, jak si v kuchyni počínat. Víte např., jaký nůž použít na krájení zeleniny nebo na filetování masa?

Ondřej Slanina ve spolupráci s Nakladatelství Fragment představí již příští týden novinku, která komplexně popisuje práci s kuchyňskými noži. „V České republice vychází řada kuchařských knih, ale žádná se dosud nevěnovala tak podrobně umění používání nejdůležitějšího nástroje v kuchyni – nože – jako tato“ říká kuchařský mistr, který vede také řadu kurzů vaření.

Jak si správně zvolit typ nože? Jak pracovat s uchopením? Jak správně krájet, filetovat, loupat či zpracovávat jednotlivé suroviny? To a další rady, tipy a triky kuchařských mistrů naleznete v titulu Nože v kuchyni!

 

Anotace:

Obdivujete profesionály v kuchařských show a to, jak skvěle umí zacházet s nožem? Není to tak složité, jak to na první pohled vypadá. S touto knihou se i z vás stane přeborník v krájení!

• jak filetovat a vykosťovat různé druhy masa a ryb
• jak rychle, úhledně a správně krájet
• jak loupat a zdobit ovoce a zeleninu
• druhy nožů a na co je používat
• jak o nože správně pečovat

Všechny postupy jsou nafoceny a přehledně popsány krok za krokem.

Slavnostní křest knihy „Nože v kuchyni“ se uskuteční 6. listopadu 2014 od 16:00 v Paláci knih Luxor za účasti hosta Ondřeje Slaniny.

 

O Nakladatelství Fragment
Nakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler – Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. V současnosti patří k deseti největším nakladatelům v České republice v počtu vydaných titulů s ročním obratem přesahujícím 120 mil. Kč. Od svého vzniku vydalo více než 2450 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 23 mil. kusů výtisků. V roce 2013 Nakladatelství Fragment vydalo 211 knižních novinek a podobně tomu bude i v roce následujícím. Nakladatelství Fragment se daří s úspěchem pronikat i na zahraniční trhy. Do konce roku 2013 bylo uskutečněno celkem 477 prodejů původních projektů do zahraničí. V roce 2005 byla založena pobočka Vydavateľstvo Fragment, s.r.o., se sídlem v Bratislavě. V roce 2013 představil stále rostoucí slovenský Fragment 114 knižních novinek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×