Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psychologické thrillery, ze kterých vás bude mrazit

Právě dnes se na pultech knihkupců objevily dva úvodní příběhy z nové edice psychologických thrillerů. Tajemství, která měla zůstat skrytá. Podivné náhody, které nelze jednoduše vysvětlit. Příběhy, které se opravdu mohou v reálném životě stát. V Německu bylo doposud v rámci série vydáno 27 thrillerů s prodeji přesahujícími 900 000 výtisků. Tituly Mrazivé léto a Motýlí křídla vycházejí v Nakladatelství Fragment dnes!

S nápadem vydávat psychologické thrillery zacílené na mladé čtenáře jako první přišlo nakladatelství Arena v Německu. O té doby si tento žánr postupně získává stále větší základnu fanoušků. Příběhy psané německými autorkami jsou blízké dnešní mladé generaci především hlavními hrdiny, kteří jsou „skuteční“. Své životy prožívají v současném moderním světě.
Prozatím vyšlo v sérii 27 knih od různých autorek, z nichž některé v rámci edice vydaly více titulů. Každý nový thriller je netrpělivě očekáván a počty prodaných výtisků jednotlivých thrillerů vypovídají o velkém zájmu. Čeští čtenáři se mohou nejprve začíst do příběhu Mrazivé léto, jehož děj se odehrává ve Španělsku. Náhlé zmizení mladé dívky burcuje její spolužačku, která se rozhodne pátrat na vlastní pěst. Náhodou se dozvídá o dávném rodinném tajemství. Druhý titul Motýlí křídla vypráví o záhadné nehodě, při které zahynula sestra hlavní hrdinky. Mohla být smrt mladé dívky jen náhoda?
Autorky Manuela Martini a Veronika Bicker slaví v rámci série velké úspěchy – knihy Mrazivé léto se doposud prodalo přes 60 000 kusů, Motýlích křídel přes 50 000.
Více informací o sérii a autorkách na www.thrillery.cz !
3.jpgAnotace:
V jihošpanělském městečku Marbella si patnáctiletá Lyra připadá jako v ráji. Až do chvíle, kdy zmizí její spolužačka Pia. Lyra se rozhodne přijít tomuto záhadnému zmizení na kloub. Nedlouho poté je Pia nalezena mrtvá a z letní idylky se stává zlý sen. Lyře se zdá, že se její matka chová divně. Navíc je přesvědčená, že zahlédla svou sestru, která zahynula již před deseti lety. Co jí matka tají? Jaká děsivá tajemství měla zůstat navždy skryta?
THRILLERY Z NAKLADATELSTVÍ FRAGMENT.
Autorka: Manuela Martini
135x203 mm, brož., 176 str., 229 Kč
Pro čtenáře od 13 let
4.jpgAnotace:
Elena se snaží zapomenout na nešťastnou smrt své sestry Laury. Jak přesně zemřela, to nikdo neví. Na stejném místě je o rok později nalezena další mrtvá dívka. Je to opravdu jen náhoda? Co způsobilo dopravní nehodu, při které zahynula Laura? Jaké tajemství v sobě nosí matka, která Elenu nechce spustit z očí? Náhlý zájem staršího pohledného Tristana, přicházející anonymní dopisy a potloukající se zakuklené postavy přimějí Elenu jednat. Bude hledat pravdu na vlastní pěst...
THRILLERY Z NAKLADATELSTVÍ FRAGMENT.
Autorka: Veronika Bicker
135x203 mm, brož., 168 str., 229 Kč
Pro čtenáře od 13 let
O Nakladatelství Fragment
Nakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler – Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. V současnosti patří k deseti největším nakladatelům v České republice v počtu vydaných titulů s ročním obratem přesahujícím 130 mil. Kč. Od svého vzniku vydalo více než 2 000 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 20 mil. kusů výtisků. V roce 2011 Nakladatelství Fragment vydalo 179 knižních novinek a podobně tomu bude i v letošním roce. Nakladatelství Fragment se daří s úspěchem pronikat i na zahraniční trhy. Do konce roku 2011 bylo uskutečněno celkem 437 prodejů původních projektů do zahraničí. V roce 2005 byla založena pobočka Vydavateľstvo Fragment, s.r.o., se sídlem v Bratislavě. V roce 2011 představil stále rostoucí slovenský Fragment 119 knižních novinek.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×