Jdi na obsah Jdi na menu
 


Operní diva Kalivodová zpívala plastickým chirurgům zdarma. Prý i kvůli budoucnosti svého syna

andrea-zazpivala-na-kongresu-sve-hity-2.jpgBez nároku na jakýkoli honorář zpívala přední česká mezzosopranistka Andrea Tögel Kalivodová na sjezdu plastických chirurgů s mezinárodní reputací v Praze. Sólistka Národního divadla a novodobá Carmen tak svým podmanivým hlasem a v úžasném outfitu podpořila 36. národní kongres České společnosti plastické chirurgie s mezinárodní účastí. Odborníky na rekonstrukční a estetickou chirurgii celého těla může prý kdykoli potřebovat.

„Charitativním projektům jsem dlouhodobě nakloněna a bez nároku na honorář ráda podpořím akce, jejichž cílem je zkvalitnění léčby v různých oborech zdravotnictví nebo nové modernější metody. Národní kongres plastické chirurgie je setkáním odborníků z celého světa, kteří kromě estetické chirurgie především pomáhají lidem, kteří přišli o ruce, nohy nebo byli silně popáleni. Lékaři jim dávají nové šance na kvalitní život. Vzhledem k tomu, že mám sama dítě, nesmírně si takových lidí vážím. Nikdy nevíte, kdy budete podobnou pomoc sami nebo vaši nejbližší potřebovat," uvedla operní diva Andrea Kalivodová, která několikadenní kongres zahajovala a opět předvedla svou skvělou formu.

 

operni-diva-s-prezidentem-kongresu-mudr.-bohumilem-zalesakem--2-.jpg

 

Setkání odborníků se uskutečnilo v pražském hotelu Corinthia a jeho hlavním tématem byly změny v operační strategii v rekonstrukční a estetické chirurgii v průběhu posledních desetiletí. Příspěvky lékařů se týkaly chirurgie hlavy a krku, trupu, končetin i estetické chirurgie celého těla. Tématem sesterské sekce pak byla role sester v léčbě chronických kožních defektů. „Národní kongres plastické chirurgie se tento týden koná již po šestatřicáté. Je nám velkou ctí, že se ho opět účastní skutečné kapacity ve svém oboru. Přijeli k nám světově uznávaní odborníci z Francie, Turecka, Itálie, Brazílie, Izraele, Kolumbie, Libanonu nebo USA. Čeští lékaři se tak s nimi mohou podělit o své zkušenosti a získat od nich spoustu zajímavých informací a cenných rad," sdělil prezident kongresu, místopředseda České společnosti plastické chirurgie a zároveň specialista mikrochirurgie a plastické chirurgie MUDr. Bohumil Zálešák, Ph.D.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×