Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÉ POVÍDKY Zdeňka Svěráka baví již desetitisíce čtenářů!

ffbv.jpg

V říjnu se na pultech knihkupců objevilo pokračování oblíbených Povídek Zdeňka Svěráka. Do konce roku 2011 se za necelé tři měsíce prodalo neuvěřitelných 56 352 výtisků!
Nové povídky se staly bezpochyby jedním z nejvyhledávanějších knižních dárků pod stromeček a jemný, inteligentní humor Zdeňka Svěráka si získal další nadšené čtenáře. Kniha obsahuje celkem devět příběhů, pro jejichž napsání hledal autor inspiraci všude kolem nás. Je tedy možné, že vám některé příhody a osudy budou velmi dobře známé.
První povídky vydalo Nakladatelství Fragment v roce 2008. Hned po svém vydání se povídky z pera oblíbeného českého spisovatele, autora textů mnoha písní, herce a scenáristy staly bestsellerem. V roce 2008 se prodalo 57 105 kusů a humorné příběhy ze života bavily a baví dosud velké množství čtenářů všech generací. Počet prodaných výtisků prvních povídek se v současnosti přehoupl přes 110 000!
Zdeněk Svěrák - NOVÉ POVÍDKY
- 9 příběhů
- 9 osudů
- 9 setkání
O Nakladatelství Fragment
Nakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler – Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. V současnosti patří k deseti největším nakladatelům v České republice v počtu vydaných titulů s ročním obratem přesahujícím 120 mil. Kč. Od svého vzniku vydalo více než 2 000 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 19 mil. kusů výtisků. V roce 2010 Nakladatelství Fragment vydalo 221 knižních novinek a podobně tomu bude i v letošním roce. Nakladatelství Fragment se daří s úspěchem pronikat i na zahraniční trhy. Do konce roku 2010 bylo uskutečněno celkem 400 prodejů původních projektů do zahraničí. V roce 2005 byla založena pobočka Vydavateľstvo Fragment, s.r.o., se sídlem v Bratislavě. V roce 2010 představil stále rostoucí slovenský Fragment 139 knižních novinek.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×