Jdi na obsah Jdi na menu
 


Láska, vášeň, zklamání. Léto se ZONE Romantica

7. 6. 2011

bez-nazvu-3.jpgLéto je časem lásky. Letmé známosti, románky i milostné noci, to všechno vás letos čeká, pokud budete sledovat ZONE Romantica. Osud krásné modelky, která v důsledku nehody ochrne na spodní končetiny, můžete vidět v seriálu Ještě jedna šance. Součástí amazonského pralesa se můžete stát díky seriálu Láska v Amazonii. A poznat muže, který dennodenně lže oběma svým rodinám, vám umožní Dvojí život.

bez-nazvu-1.jpgJeště jedna šance – každý všední den v 18:35
Luciana je rozmazlená modelka, jejíž závist vůči supermodelce Heleně přesahuje přehlídková mola. Jak se příběh odvíjí, Helena potká Marcose, Lucianina otce, do kterého se zamiluje a provdá se za něj. Sukničkář Marcos nakonec podvede Helenu s Dorou.
V průběhu výletu Luciana následkem nehody skončí na vozíčku, což změní nejen její život, ale i životy všech ostatních. Jelikož její snoubenec Jorge nezvládá její zdravotní postižení, obrátí se na jeho dvojče doktora Miguela, který ji přispěchá na pomoc a stane se tak její nadějí na zlepšení zdravotního stavu. Společně budou čelit překážkám na cestě k uzdravení a nakonec se do sebe zamilují. Ještě jedena šance je jedinečný příběh o životě, lásce a osudu.
Ještě jedna šance. Protože život stojí za to žít.
Dvojí život – každý všední den v 17:40
Uspět v jednom životě není snadné. Natož pak ve dvou. Navzdory tomu dokáže Roman žít jako hlava dvou rodin a všem okolo sebe úspěšně lhát. Vymýšlí si příběhy o zaneprázdněném šéfovi a v jeho řeči je jedna výmluva za druhou. Nedokáže se rozhodnoout, které rodině dát přednost. V obou ale narůstají problémy. Nakonec se obě jeho manželky odhodlají k zoufalému činu a životy všech naberou nečekané obrátky.
bez-nazvu-2.jpgSalvador, lovec žen – každý všední den od 16:45
Salvador po ztrátě titulu ´Ultimate Fighting Champion´ považuje vše za beznadějné. Jeho slibná kariéra byla zaražena, je zapleten do podvodu a čelí ztrátě jeho domova a strachu z toho, že jeho rodina skončí na ulici.
Všechno se změní poté, co objeví větší talent, než je jeho výdrž v ringu. Salvador má dar čtení v ženské mysli; porozumění, jak se cítí, co potřebují a a umí zvyšovat jejich sebevědomí.
Vydává se na dobrodružství, kdy objevuje obrovskou krásu v každé ženě, kterou potká a naplňuje všechna jejich přání, aby našel štěstí sám v sobě.

**************

Společnost Chello Central Europe
Chello Central Europe je jednou z vedoucích mezinárodních firem v oblasti vysílání, distribuce a zastupování tematických televizních stanic se zaměřením na trh střední a východní Evropy. Chello Central Europe je podnikatelskou jednotkou v rámci skupiny Chellomedia – přední mezinárodní mediální společnosti a evropské obsahové divize společnosti Liberty Global, Inc.
Současné portfolio Chello Central Europe v Česku a na Slovensku zahrnuje stanice SPORT1, SPORT2, SportM, Minimax (pro děti), Spektrum HD (dokumenty), TV Paprika (gastronomie), Spektrum Home (bydlení) a společný podnik s MGM (filmy).
Kromě tematických kanálů společnost dále provozuje firmu At Media se sídlem v Polsku, zajišťující prodej reklamních časů. Aktuálně působí také v Česku a v Maďarsku.
Vedle toho Chello Central Europe obchodně a distribučně zastupuje okolo 20 zahraničních tematických stanic a televizních společností, mj. Fine Living Network (FLN), Zone Romantica, Zone Reality, JimJam, Extreme Sports Channel, History, Hustler TV, Daring! TV nebo Bloomberg.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×