Jdi na obsah Jdi na menu
 


Křest nové knihy o příšerkách z Monster High a odpoledne plné monstrózní zábavy

Blíží se čas vydávání pololetního vysvědčení a v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí proběhne při této příležitosti v úterý 27. ledna v 14.00 křest nové knihy Ghúlmošky na věky věků, které je 4. pokračováním oblíbené série o příšerkách ze strašidelné školy Monster High. Pro odreagování a vydechnutí před druhou polovinou školního roku je připraven bohatý program pro všechny děti, co se nebojí přijít si pro monstrózní vysvědčení, za jaké by se jistě nestyděli ani studenti střední školy Monster High. Zábavnou akci budou moderovat dabérky Nikola Votočková a Jitka Moučková, které své hlasy propůjčily hrdinkám Draculauře, Logooně a Operettě v souvisejících animovaných filmech o neohrožených příšerkách.

 

Série knížek americké autorky Gitty Daneshvari o příšerkách z Monster High vypráví poutavý příběh o kamarádství, střední škole, lásce a odlišnostech, navíc je „říznutá“ tak trochu hororovým motivem. V knize Ghúlmošky na věky věků, která vychází u nakladatelství Cooboo a bude na akci v Paláci knih Luxor slavnostně pokřtěna, se na střední škole Monster High začínají dít divné věci. Nová studentka Wydowna Spiderová odhaluje svým kamarádkám Rochelle Goylové, Robecce Steamové a Venus McFlytrapové hrozbu, jíž představuje pradávná generace příšer. Jejich cílem je změnit Monster High na děsivé místo, kde bude ghúl ghúlovi vlkem. Osud všech je tak v rukou strašikámošek, které svou neohrožeností a ztřeštěností dětské čtenáře pobaví i překvapí.

 

Ojedinělé hrdinky a hrdinové, studenti školy Monster High, vystupují kromě knížek také v animovaných webizodách a dlouhých filmech na DVD. Dokonce existují v podobě stylových panenek, které bude možné vyhrát v soutěži, na níž se příchozí také mohou těšit, stejně jako na možnost vyplnit si vlastní monstrózní vysvědčení a dostat malý dárek. Zbyde i čas na zhlédnutí jedné z epizod kresleného seriálu. Novou knihu pokřtí Nikola Votočková a Jitka Moučková, dabérky animovaných filmů o Monster High. Dětem určitě také rády prozradí, jak se dabing dělá a jaké to vlastně je, propůjčit hlas kresleným postavičkám.

 

pozvanka-na-krest-knihy-a-zabavne-odpoledne-pro-deti.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×