Jdi na obsah Jdi na menu
 


Creative Image Team - pravidla soutěže

Do soutěže se může přihlásit každý tým, který pošle fotografie ve formátu A4, které budou na modelce prezentovat účes a make up na zadané téma. Fotky budou obsahovat detail obličeje, detail účesu ze všech stran a celkovou postavu pro celkový dojem. Nebude se hodnotit kvalita fotek, ale hlavně práce týmů. Fotky včetně  kontaktů (e-mailů, adresy nebo tel.) posílejte na cit12@beautyexpo.cz nebo bauer.pavel@post.cz v elektronické podobě, nebo na adresu:

BEAUTY EXPO s.r.o.
Ing. Lenka Konečná
Smaragdová 322,
CZ - 154 00 Praha 5
Do finále pak odborná porota vybere na základě fotografií 8 finálových týmů, které zveřejní na www.worldofbeauty.cz
Registrace finále probíhá na místě konání soutěže a je bez poplatku.
Celkový čas soutěže je 90 min (45 min vlasy, 35 make up , 10 min na výměnu členů týmů a dohotovení).

electric-city_tisk.jpg

Modelka může byt předem probarvená a střihově upravena tak, aby kadeřník mohl pracovat pouze na styilingu (stříhání se však na podiu nezakazuje). Modelka nesmí mít zhuštěné a prodloužené vlasy žádnou technikou. Použití příčesů je dovoleno. Na pleti může mít pouze bezbarvý podkladový krém (ne make up). Nesmí mít rovněž permanentní make up. Modelka na finále nemusí být stejná jako na semifinále. Tým se ovšem nemění a je tvořen kadeřníkem a vizážistou. Živnostenský list není podmínkou. Tato soutěž je o talentu a kreativitě.
Porota bude složena z kadeřníka, vizážisty, módní stylistky, šéfredaktorky odborného časopisu, umělce, fotografa a zástupce partnerů. A bude hodnotit do předem vystavených tabulek, které se vyhodnotí v zákulisí a po cca 30 min vyhlásí na podiu.
Hodnotící kriteria:
Kadeřnická část - střih, barva, technika práce, celkový dojem,
Vizážistická část -  technika práce, oči, ústa, celková dojem,
Komplexní hodnocení – celkový dojem, vystižení tématu a kreativita
Odborná porota:
Pavel Bauer
- vizážista
Gabriela Rewellese - kadeřnice
Pavel Křivánek - módní návrhář
Stanislava Stiborová - šéfredaktorka Hair and Beauty
Lukáš Hausenblas - fotograf
Odborné dotazy:
Pavel Bauer, e-mail:
bauer.pavel@post.cz, tel: 603 155 475
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mrkněte

(Helča, 28. 3. 2013 12:20)

Hezký den. Nedávno vznikla revoluční metoda výdělku peněz, skvělá i pro maturanty. Vydělávám si takto bez práce už nějaký čas a fakt mě to nadchlo :-) Do práce chodit sice nepřestanu, nicméně když to jde, tak si tu chvilku na sebrání volných zlaťáků najdu. Přečtěte si to taky na www.Cervena-Cerna.cz

 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×