Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elise Muselesová – WHOLEFOOD - Energie pro zdravý životní styl

12. 5. 2016

wholefood---energie-pro-zdravy-zivotni-styl.jpg

200 receptů na lahodné, zdravé, stoprocentně přírodní pochoutky - pohonné hmoty pro váš aktivní životní styl

 

100% přírodní suroviny * smoothies * zdravé snídaně * dipy a polevy * energetické tyčinky a kuličky * domácí jogurty * neškodné sladkosti * recepty nejen pro vegetariány a vegany

 

Objevte chutné a výživné recepty na rostlinné bázi, které dodají všechny živiny a dostatek energie i na ty nejnáročnější dny.

 

Naučíte se dobře jíst a cítit se přitom úžasně. Přesvědčíte se, jak snadné je zařadit do jídelníčku přírodní suroviny a nastavit tak své tělo i mysl na optimální výkon. Je to snadné a rychlé. A neuvěřitelně dobré!

 

Sestaveno podle nejnovějších poznatků odborníků na výživu. Recepty pro vegany i bezlepkovou dietu. Žádný cukr. Žádné umělé přísady.

 

Potřebujete něco na rychlou dodávku energie? Na výdrž? Na relax? Stačí si vybrat. Přehledné informace doplněné grafickými značkami vám pomohou rychle zjistit nutriční hodnoty, účinky daného pokrmu či nápoje, ale i další užitečné informace.

 

Formát 190 x 246 mm, brožovaná fotograficky ilustrovaná

Překlad: Eva Fuková

176 stran, 379,- Kč

 

-0000000000000koupit-knihu-ruz.jpg

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×