Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vidí to, co vrah… Mladá studentka, která se náhodou stane svědkem vraždy.

Všichni milovníci napínavých příběhů se již brzy mohou těšit na novou sérii americké autorky Jill Hathaway. Mladé dívce propůjčuje její nemoc paranormální schopnosti – ocitá se v těle jiných lidí. Vidí to, co mají před očima. Při jednom z jejích „převtělení“ se stane svědkem vraždy. Titul Děsivé splynutí – Vidím to, co vrah vyšel v Nakladatelství Fragment 27. srpna!

Vee je normální sedmnáctiletá středoškolačka, která žije pouze s otcem a mladší sestrou. Život jí komplikuje porucha spánku – narkolepsie, která jí přivádí do nepříjemných situací. Nemocný nemůže usnout a místo toho se propadá na různých místech do „bezvědomí“, během kterých se ocitá na krátký čas v těle druhých. Otec je přesvědčený, že dcera bere pravidelně léky, které jí předepsali odborníci. Vee je však nahradila kofeinovými tabletkami a jediné, po čem touží, je neusnout.
Vlivem vyčerpání usíná na různých místech – ve škole, na plese, doma. Dostává se do těla lidí kolem a prožívá s nimi vše; vnímá jejich pocity a vidí jejich očima. Aby došlo k takovému spojení, stačí se jen dotknout věci, které se předtím dotknul někdo jiný a prožíval při tom silné emoce.
Jednoho dne se splynutí stane noční můrou, která Vee navždy změní život. Vidí očima vraha, který se právě pokusil zabít její nejlepší kamarádku. Chce něco udělat, zabránit tomu a zachránit ji. Ráda by objasnila, v čí kůži se ocitla a co ho vede k tomu, aby zabil mladou dívku. Podaří se jí odhalit vraha a ochránit další dívky před hrozícím nebezpečím?
„Hathaway debutuje napínavým, paranormálním thrillerem, který dává pojmu empatie zcela novou úroveň chápání. Mysteriózní příběh plný napětí a silných emocí.“ Publishers Weekly
Děsivé splynutí – Vidím to, co vrah
2.jpgAnotace:
Středoškolačka Vee je normální dívka, která řeší problémy jako každý teenager. Kromě toho však trpí poruchou spánku, která způsobuje dočasné bezvědomí. Během tohoto stavu se Vee ocitá v těle jiných lidí a vidí jejich očima. Jednoho dne se ocitne v těle vraha, který má na svědomí smrt její nejlepší kamarádky. Tento čin zamaskoval jako sebevraždu. Brzy poté zemře další dívka a Vee se začne strachovat o svou mladší sestru.
Stojí před rozhodnutím, zda pátrání ponechat na policii, nebo se do něj pustit na vlastní pěst. Dokáže vrahovi jeho vinu?
115x183 mm, brož., 272 str., 199 Kč
Pro čtenáře od 15 let
Autorka: Jill Hathaway
O Nakladatelství Fragment
Nakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler – Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. V současnosti patří k deseti největším nakladatelům v České republice v počtu vydaných titulů s ročním obratem přesahujícím 120 mil. Kč. Od svého vzniku vydalo více než 2 000 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 20 mil. kusů výtisků. V roce 2011 Nakladatelství Fragment vydalo 179 knižních novinek a podobně tomu bude i v letošním roce. Nakladatelství Fragment se daří s úspěchem pronikat i na zahraniční trhy. Do konce roku 2011 bylo uskutečněno celkem 437 prodejů původních projektů do zahraničí. V roce 2005 byla založena pobočka Vydavateľstvo Fragment, s.r.o., se sídlem v Bratislavě. V roce 2011 představil stále rostoucí slovenský Fragment 119 knižních novinek.
-00000000000FRAGMENT.jpg 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×