Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tajemné znaky, mayské proroctví a obávaný rok 2012… Dobrodružství plné zkoušek a nebezpečí právě začíná!

Před stovkami let dokázali staří Mayové předpovědět na den přesně katastrofy, které lidstvo později potkaly. Rok 2012 značí velký mezník, je totiž vůbec posledním v mayském kalendáři. Co přinese obávaný závěr roku? Je možné, že Mayové předpověděli konec lidské civilizace? Zápas o záchranu začíná… Román Mayské proroctví – Zápas o osud lidstva vyšel v Nakladatelství Fragment 22. srpna!

Vědci se doposud pozastavují nad přesností, s jakou dokázali staří Mayové předpovědět budoucí události. Katastrofy a klimatické změny, které ovlivnily lidskou civilizaci po několik budoucích generací. Rok 2012 však hraje zvláště významnou roli – 21. prosinec je posledním dnem v mayském kalendáři. Nastane konec lidské civilizace tak, jak ji známe?
Podobné otázky si nejspíš klade také šestnáctiletá Caity. Doma v San Franciscu žila jako každá normální středoškolačka. Po přestěhování na starý skotský hrad, který rodiče zdědili, se jí však život obrací naruby. Její pokoj je plný tajemných znaků, které se Caity snaží rozluštit. Pomocí otcových programů se jí to podaří. Jedná se o dávné poselství starých Mayů, které jí, obyčejné dívce, přisuzuje významnou roli při záchraně lidstva. Bude mít dostatek odvahy a sil, aby při zápasu o osud lidstva obstála?
„Opravdovým kořením první knihy série Mayské proroctví je samotná postava Caity. Hlavní hrdinka, která je přátelská, vtipná, přímá a většinou se zachová právě tak, jak by to v podobné situaci udělal skutečný teenager. Čtenáři budou jejím příběhem nadšeni.“
Mayské proroctví – Zápas o osud lidstva
1.jpgAnotace:
Šestnáctiletá Caity odhalí význam podivných znaků vyřezaných v obložení svého pokoje. Jde o dávné mayské proroctví, které jí přisuzuje důležitou roli v osudu lidstva. Bude mít dostatek sil a především odvahy vzít na sebe nelehký a nebezpečný úkol?
 
135x203 mm, brož., 320 str., 259 Kč
Autorka: Christy Raedeke
 
 
O Nakladatelství Fragment
 
Nakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler – Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. V současnosti patří k deseti největším nakladatelům v České republice v počtu vydaných titulů s ročním obratem přesahujícím 120 mil. Kč. Od svého vzniku vydalo více než 2 000 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 20 mil. kusů výtisků. V roce 2011 Nakladatelství Fragment vydalo 179 knižních novinek a podobně tomu bude i v letošním roce. Nakladatelství Fragment se daří s úspěchem pronikat i na zahraniční trhy. Do konce roku 2011 bylo uskutečněno celkem 437 prodejů původních projektů do zahraničí. V roce 2005 byla založena pobočka Vydavateľstvo Fragment, s.r.o., se sídlem v Bratislavě. V roce 2011 představil stále rostoucí slovenský Fragment 119 knižních novinek.
 
-00000000000FRAGMENT.jpg
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 


Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×